Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

mv
3. bře 2011

@jolcap to je fakt těžký,asi i proto je jak v normálním tom přirozeném těhu tolik MA, potratů, VVV ,náhodných vad chromozomů apod, natož pak po IVF, co si budeme nalhávat, tam to jde pak ještě procenta hore. 😒
manžel by nikdy do darovných podle toho, co říká nešel, takže nad tím nemá ani cenu uvažovat.

mv
3. bře 2011

@jolcap asi by zrovna vás zařadil do těch 20 %... 😉

jako já to beru, sama jsem loni otěhotněla, přesně za dva měsíce, co jsem se vyprdla na všechny doktory, měření teplot, folikulomettrii, prostě jsem to vše odbouraala a šlo to hned, takže uznávám, že na tom něco bude, ale....

jolcap
3. bře 2011

@mv no já bych asi do darovaných nešla, jestli budu těhu vím,že je to o nervy i dál a rozhodně chci jít na plodovku chci aby to bylo v pořádku, když to tady čtu přpadám si jako cvok že chci ještě dítko

jolcap
3. bře 2011

@mv já do zítřa asi nevydržím na tu krev hrozně se bojím, ale chlap je v pohodě dle něj je jasný že jsem v tom vůbec si nepřipouští,že by to bylo jinak
koupila jsem zuzce novej monitor k pc, tak od soboty bude mít svůj a bude klid

mv
3. bře 2011

@jolcap já bych ještě před půl rokem řekla to samé, že darované rozhodně ne, dneska už tak resolutní v tom názoru nejsem,ale manžel jo, takže smolík.dneska mi zase u kafe řekl, když jsem mu líčila toho doktora, že mě podrží a podpoří v čemkoliv, půjde sám klidně i na další vyšetření, ale do darovaných nikdy.
neboj, to je normální, to se bojí a nervuje každá, to prostě neodbouráš jen tak, ale to bude vše o.k.

jolcap
3. bře 2011

@mv já bych se asi bála geny dělají hodně mám zuzu za svobodna a když vidím co zdělila po svým otci(nemám k němu zášt), tak si nejsem jistá,že bych se nebála a tak když vypatláme sněhuláky a nebudeme mít mimi, budu cestovat a to dvakrát do roka ven, v zimě hory v létě moře

mv
3. bře 2011

@jolcap mě živí genetika, takže vím, kolik moc je v genech a řeči typu že se dá většina ovlivnit výchovou mě nechávají chladnou, prostě to je jen zbožné přání lidí, ale tak to nechodí...geny člověk nepřebije sebelepší výchovou, vždy budou mít navrch..
my máme taky dost plánů, když se už nedočkáme a nemám pocit, že by se nám pak tím zhroutil svět,možná kupodivu až budu jasně vědět, že už žádné příště nebude mě bude na světě klidněji než v této zatím naději...

jolcap
3. bře 2011

@mv tak to nosím dříví do lesa 😀
já se před třemi roky smířila, že už zůstanu sama vychovám zuzu a prostě si budu jen užívat život, pak přišel jeden megachlap a všechno mi to otočil

mv
3. bře 2011

@jolcap tak hlavně že přišel... 😉
mě naštěstí přišel už před 20 lety, i když kolikrát přemýšlím, čím jsem si ho zrovna já zasloužila, taková protivná semetrika, co musí mít vždy poslední a hlavní slovo ve všem a když nejde po jejím, tak je zle...no fakt jsem partie, každej jinej by mě kopnul do prdelky po týdnu a on mi denně ještě po 20 letech píše do sms, jak se na mě odpoledne po práci těší a jak je rád, že mě má...

jolcap
3. bře 2011

@mv jo nechápu to, když jsme se viděli poprvé v životě poslal mě do prdele, takhle na plnou hubu mi to řekl, tak jsem si o něm myslela,že je to debil co s o sobě myslí a s jeho vizáží bych si o něj neopřela kradený kolo no a do půl roku jsem byla zamilovaná
taky máme v rodině matriarchát, dokonce mi občas říka,že jsem "pinočet"

mv
3. bře 2011

@jolcap mě zase každej na začátku podle jeho vizáže modela říkal, že mu jde jen o jedno a budu jen x-tá v řadě s jeho tehdejší poněkud dost nestálou pověstí a ejhle, doufám, třeba už vydržím jako poslední v řadě..
já bych třeba chlapa bačkoru nepřežila, ale prostě potřebuju mít pocit, že mám navrch a to on mi asi vědomě dává, ví jak na mě už po těch letech...

jolcap
3. bře 2011

@mv jo musí to zapadat jako skládačka, mě se zase líbí,že sice mám na vrch,ale taky vím,že on je chlap s bačkorou bych mávala jako s hadrem

mv
3. bře 2011

@jolcap no a to by nebylo k žití, co s takovým chlapem...chápu

maruliinka
3. bře 2011

@koubovka1
Dvojcatka cekas taky z ivf? 🙂

jolcap
3. bře 2011

@mv pořád mi dává najevo lásku a snad to bude to pravý ořechový
už se mi zase otvírá pusa to je hrozný večer se mi chce spát v devět a ráno brzo vstávám protože už nemůže zabrat

sponiarka
3. bře 2011

@lenkacar od zítřka beru Crinone gel a v pondělí ještě naleoím náplast estrahexal

jezulicka
4. bře 2011

ahojky holky tak dneska opět krásně....ještě sobota a neděle se už má zase ochlazovat 😠 ..

@jolcap držím pěstíky dnes máš velký den...jdeš i na tu krev že,?tak pak dej vědět držíme... 😉

lenkacar
4. bře 2011

@sponiarka ještě mi napiš kolikátý dc budeš mít ket 😉 za chvíli vyrážim směr car tak jsem zvědavá co se mnou vymyslí to zase bude hekat a dělat ,že přemejšlí a pak řekne,,ne až v dalším cyklu,,úplně to vidim 😠

jezulicka
4. bře 2011

@lenkacar tak hodně štěstí.... 😉

lenkacar
4. bře 2011

@jezulicka vyfešákovala jsem se na něj,zkusim na něj hodit smylné oko 😎 no hlavně až uvidí moje chlupaté nožky od pondělka neholené,to bude v úžasu,ale co ,má mi koukat na vnitřnosti že jo..právě jsem se ověsila blejskavýma věcma ,aby to přitáhlo jeho zrak od mých lehce chlupatých nožek hroších

jezulicka
4. bře 2011

@lenkacar tak to je sranda 😀 jasně musíš zapůsobit na první pohled... 😉

sponiarka
4. bře 2011

@lenkacar Ahoj budu 17DC doufám že ti to dopadne dobře

jolcap
4. bře 2011

@jezulicka krev odepbrána dle sestry jsem vypadala jako před popravou

jolcap
4. bře 2011

@lenkacar no třeba to na něj zabere, přeju ti at to neprodlužuje

jezulicka
4. bře 2011

@jolcap tak a kdy budeš vědět výsledky?

mv
4. bře 2011

jsem dneska asi 18.DC a docela špiním, tak jen doufám, že je to po tom IVF nebudu z toho mít pak rozhozenej cyklus, to by mě už kleplo.to je ještě jediný, co mi funguje, jak má...

@jolcap já jsem v klidu, zahlásíš nám pěkné číslo určitě. 😉

víkend bude zase v pelechu, pořád se nám oběma ta nemoc vrací, už mi to fakt neba, to je 3 .víkend a týden po sobě...

lenkacar
4. bře 2011

tak hlásím že jsem doma,jelikož není ovulka ,tak jsem dostala léky a v 1dc mám nasadit fet a takže to vychází na ten duben první týden ..jinak vnitřek se mu líbil 😵 a taky mi mrknul na náhrdelník,doufám že mu ten lesk nevypálil oko a dala jsem s ním řeč o té mojí krevní skupině ,byl tam primář ,to jsem potřebovala 😉 tak mě uklidnil,no stejně by se jim hovno stalo kdyby mě jí dali 😔

jolcap
4. bře 2011

holky právě mi volali z gennetu a jsem těhotná hcg 359, můžu v klidu spát

jezulicka
4. bře 2011

@jolcap no tak to je super hurá další těhule gratuluji.....

jolcap
4. bře 2011

@jezulicka díky podle všeho je to jen jedno mimi,ale to nevadí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru