Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jezulicka
10. bře 2011

@lenkacar ráno příjdeš vezmou ti krev normálně žilní a pak vypiješ tu glukozu a sedíš tam 2 hodiny a po těch 2 hodinách ti vezmou znovu krev opět žilní..tot vše... 😉

martinkka
10. bře 2011

@jezulicka od kterého týdne jste měli srdíčko?

jezulicka
10. bře 2011

@martinkka v 7tt jsme byli na srdíčko a už tam bylo.. 😉

martinkka
10. bře 2011

@jezulicka já jsem byla včera na konci 6., tak bylo asi ještě brzo, ale příště už být musí 🙂

jolcap
10. bře 2011

ahoj holky měli jsem včera návštěvu a tak jsem známým řekli tu tajnost no a trochu se to zvrtlo chlapy se mírně upravili, dala jsem si trochu lambruska a nemohla jsem to vypít po prvním loku se mi zamotala palice a už jen vodičku tohle mimi nemá rádo chlast 😀

martinkka
10. bře 2011

@jolcap mimi je rozumný 😀

jezulicka
10. bře 2011

@martinkka příště už bude určitě to už budeš 8tt tak to je jasný..

jezulicka
10. bře 2011

@jolcap no teda ty jedeš..holka...mimi to nechutná to je jasné... 😀

jolcap
10. bře 2011

@jezulicka no u zuzy mi chutnalo a sklenka byla poloprzdná nebo poloplná, kde máš tu kalkulačku jak dlouho jsi těhu, já to neumím spočítat

@martinkka jen aby mu to zůstalo do poberty 😀

martinkka
10. bře 2011

@jolcap v den punkce jsi přesně 2tt+0

jolcap
10. bře 2011

@martinkka takže jsem 5TT+1 když punkce byla 16.2., a co ty jak se cítíš už nějaký nevolnosti, mě se chce spát večer v osm a ráno jsem vzhůru v šest

martinkka
10. bře 2011

@jolcap bývá mi špatně odpoledne, to se mi vždycky navaluje, ale zatim jsem si vždycky lehla a zaspala to 🙂 ale kdybych měla chodit do práce, tak nevim, jak bych to ustála a jsem pořád unavená a to spim tak 12 hodin denně 🙂 a co ty? už máš nějaký nevolnosti?

martinkka
10. bře 2011

@jolcap a spočítala jsi si to dobře, jsi 5+1

jolcap
10. bře 2011

@martinkka mám takovej ten pocit,že jsme namazaná to jsem měla i předtím a trochu nechut něco jíst jinak mi nic není,ale vzpomínám jak to bylo u zuzy a to mi bylo špatně až někde v 6 týdnu myslela jsem si,že jsem nastydlá
to jsem ale šikulka no nadarmo jsem nechtěla být učitelkou matematiky 😀

petapal
10. bře 2011

@lenkacar kaslu na to do caru mam jit odedneska za tyden teda 15.3. v nejhorsim bych mohla u nas na krev ,ale až v utery ted už to nestihnu. A to mi vemou krev zadarmo nebo se to plati když bych prisla k nam na gyndu . Asi nejsem holky protože ten dnesni je uplne čistej.Proste počkam do ultrazvuku a je to.

jolcap
10. bře 2011

@petapal víš co zkus to za dva dny HCG se zvedá po dvou dnech,takže dneska to může být stejné jako včera, měla jsem to taky tak, jinak pokud si necháš nabrat krev asi sama je tam poplatek 200,- jsem někde četla

petapal
10. bře 2011

@jolcap 😲 dobre dekuji ja to zkusim holky vydrzet až do pondeli s tim testikem

jolcap
10. bře 2011

@petapal člověk by si tam tu druhou čárku nejraději domaloval co 😀

petapal
10. bře 2011

@jolcap to jo no možna si koupim jeste dnes a zkusim za ty dva dny a pak a jak nic koncim s testikama 😀

jezulicka
10. bře 2011

@jolcap tak jsi přesně 5tt+1

jolcap
10. bře 2011

@petapal je to stejně orientační, zkus to v nedělí a uvidíš, ona ta hladina v moči taky kolísá, stejěn už je rozhodnuto a nezměníš to co se v tvém těle děje

jolcap
10. bře 2011

@jezulicka díky už si to nebudu plést doufám

petapal
10. bře 2011

@jolcap to je pravda no na jednu stranu se tesim,že mame jeste dve zamrazene stejne by to melo ukazat čarku druhou jako lusk ne ? dneska je to 2tydny od vloženi

jolcap
10. bře 2011

@petapal nemusí ale něco by tam mělo být,máš dva nanuky ta je využiješ a bude to dobrý fakt, člověk hledá naději ve všem vid

petapal
10. bře 2011

@jolcap to nejdriv jsme byla smirena ,že nic včera jsem byla zas ,že možna to je fakt na chocholouška už 😀

jolcap
10. bře 2011

@petapal to jsme tady všichni,taky jsem si já naivka myslela,že když se to chytí nervy končí haha jsou další a budou asi celý těhu, není to taková pohoda,když si vzpomenu,že jsem se zuzou jela v 19 týdnu do španělska autobusem a nenapadlo mě že by se mohlo něco stát

martinkka
10. bře 2011

@petapal 2 týdny po transferu by už na testu mělo být asi něco vidět 😒 za tu krev se platí asi 250 Kč, minule jsem na ní byla, byla jsem na ní přímo v laboratoři, kde dělají normálně odběry, ne na gyndě. a byl ten test cítlivost 10 nebo 25?

martinkka
10. bře 2011

@jolcap jsou to celý jedny velký nervy 🙂 a určitě budou celý těhotenství

jolcap
10. bře 2011

@martinkka docela mě to štve chtěla bych si to užívat a netrápit se,ale když vím co všechno se může přihodit jsem cvok, dneska mě honí mlsná a pořád mám hlad

lenkacar
10. bře 2011

@petapal kašli na to ..jestli je to na pytel tak se těš na ty mrazajdy ..hlavně nebud smutná ..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru