Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
21. bře 2011

@dvojcata2 no ono mírný hyperst. je naopak lepší pro hnízdění .. 😉 a jestli jsi jen nafouklá ,to můžeš mít z utroše a taky to pěkně bolí ..člověk by myslel ,že umře a oni jsou to větry ..

jolcap
21. bře 2011

Ahoj holky, stal se ze mě medvěd spím a spím a spím to je horzný jinak mi nic není, už aby utekl ten týden do utz to je nejhorší to čekání 🙂

sponiarka
21. bře 2011

Ahoj dneska jsem 13.den po KET a test pořád nic neukazuje už by určitě mělo jít něco vydět. 😒

petapal
21. bře 2011

ahojky holky tak dneska jsem konečne z chripky z nejhorsiho je mi furt ,ale soufl od zaludku jestli je to z nervů z leků ja nevim testila jsem se prece a nic a zkusim jeste dneska manžel mi koupi testik co s nim to vybleju. Brrrr udelalal jsem bramb.salat včera a rizek a vyblila to vim,že u kluka jsem byla na bramb.salat alergicka v tehu. Ale v caru me nedelali ani ulztrazvuk ani krev jen rekli dostala jste to test byl negativni neboli vas bricho tak prohlizet nebudeme tehotenstvi nebylo . Ale me je furt spatne . Jen je fak,že jiny priznaky nemam prsa neboli nic tak to spis je nervama.

petapal
21. bře 2011

@sponiarka rikaj,že 12den by mohlo a jsou tu holky co se testovali i 7den a meli slabou čarku ,ale u kazdeho je to jine tak jeste uvidis .

jolcap
21. bře 2011

@sponiarka ahoj jaký máš testí myslím citlivost a z jaký moči jsi ho dělala? Mě teda říkali,že je to jen orientační na někkoho nefungují

@petapal no je dobře,že už je Ti líp,zkus to testnout ještě jednou at máš klid,taky si pamatuju,že jednou se mrcha opozdila o tři týdny a já měla všechny těhu příznaky, rpý si je dokážeme vsugerovat,ale uvidíš

petapal
21. bře 2011

@jolcap no ,ale ja byla fakt docela v klidu spadlo to ze me ,že to nevyslo,ale bylo mi spatne už nejak po tydnu od vloženi tak mam asi opozdene tehu ,ktere si jen domyslim no zkusim testnout pro klid ten můj chlap mi furt irka,že jsem tehu hihihi no to bych koukala,že bych byla ,ale zrovna po te chripce by to dobry nebylo a na antibiotika. Spis to bdue nervozitou ze vseho a tak co se ted udalo ,ale hrůza holky radsi bych mela nevolnosti opravdu od tehu než když nevim z čeho

sponiarka
21. bře 2011

@petapal dávali mi malího šmudlíka říkali že je to škoda vyhodit tak ho zavedly asi to na testu půjde vidět dýl zítra zase udělám test.

petapal
21. bře 2011

@sponiarka jasne bud v klidu držim pesti

sponiarka
21. bře 2011

@jolcap Mám mamatest citlivost 10 a dělala jsem ho z raní moči.

jolcap
21. bře 2011

@sponiarka kdy jdeš na krev? ono to být vidět nemusí já měla hodně slabou čárku,ale roste to po dvou dnech takže ani zítra by to nemuslo bý t lepší

sponiarka
21. bře 2011

@jolcap mám po 14.dnech nahlásit výsledek pak mi řeknou co dál

jolcap
21. bře 2011

@sponiarka to je car od caru jiné mě se třeba vůbec neptali na výsledek testu ani jestli krvácím automaticky udělali krevní testy,tak to zkus zítra ráno ještě jednou,měla jsi PK?

sponiarka
21. bře 2011

@jolcap jsem asi hloupá ale co to je PK

jolcap
21. bře 2011

@sponiarka nesji taky mi trvalo než jsem zkratky pochopila, je to prodloužená kultivace to nechají oplodněná vajucha dýl se vyvíjet mimo tělo matky

sponiarka
21. bře 2011

@jolcap říkali že je čtyř denní nějak se rozdělilo já tomu moc nerozumím že je menší pravděpodobnost otědotnění tak uvidím asi ve středu si zavolám do caru

jolcap
21. bře 2011

@sponiarka no to asi je ono,uvidíš zkus zítra testnout a ve středu zavolat, něco na sobě pozoruješ?

sponiarka
21. bře 2011

@jolcap hrozně mě bolí prsa ale ty mě bolí už od KET asi po těch hormonech potřebuji pořád čurat

jolcap
21. bře 2011

@sponiarka a vůbec nepřestali? mě teda na dva dny jo a pak znovu, no uvidíš držím moc palečky at to dopadne dobře

sponiarka
21. bře 2011

@jolcap pořád ani si manžel nemůže sáhnout hrozně je mám citlivé. Moc děkuji snad to vyjde

jolcap
21. bře 2011

@sponiarka třeba je to znamení,ale nejhorší je když tyhle příznaky vymizí to je ještě větší psycho

sponiarka
21. bře 2011

@jolcap to jo zatím pořád doufám.Ještě se zeptám nevím jestli bych to měla normálně dostat lepím si Estrahexal náplast a každý večer zavádím Crimone gel nebo až ty hormony přestanu brát

jolcap
21. bře 2011

@sponiarka to ti nepovím s tím zkušenosti nemám, jen vím,že holky co měli negativní hcg tak měly přestat brát utrogestan a do tří dnů přišla ms, jestli je to nastejné bázi,ale my dostali v CARu pokyny a tam to bylo napsáno jak to bude postupovat

lenkacar
21. bře 2011

@jolcap já to taky dostala až po vysazení utroše ..u nás se dělá doma 14den test a pak jim zavoláš když je pozit. a jdeš za týden ,takže po 3týdnech od transferu na utz a berou i krev

jolcap
21. bře 2011

@lenkacar asi to má nějaký vliv jak je čekatelko, tak jen u nás se neptají a jde každá asi na krev

lenkacar
21. bře 2011

@jolcap já se cpu práškama a 28.3 jdu na utz jak je na tom slíza ..

jolcap
21. bře 2011

@lenkacar no tak to fakt asi vyjde na apríla, hele MArtinkka už tady dlouho nebyla copka s ní asi je spí a spí a spí jako já

lenkacar
21. bře 2011

@jolcap vy jste hrozný růženy .. 😀 já jsem si taky chtěla pospat a nějak mě to nevyšlo

jolcap
21. bře 2011

@lenkacar no i chlap to ode mě chytil taky pořád spí, nejhorší je že chci vstát a nejde to nemůžu se probrat počkej za pár týdnů budeme my v pohodě a ty šípková

sponiarka
21. bře 2011

@jolcap jo říkali mi že ta náplast je jako utrogestan až tam zavolám tak mi řeknou co dál

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru