Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
28. bře 2011

jo joli kdyby to šlo ,víš že tělo si pracuje nezávisle na nás a je mu jedno co chceme,já se na to nemínim upínat ..

jolcap
28. bře 2011

koukej si číst a koukat jen na komedie, je to strest to už dneska vím,ale musí to vyjít a tělu domluv je tvoje

bobbule09
28. bře 2011

Zdravím vespolek 🙂 Sluníčko svítí, ptáčci zpívají a kytičky kvetou 😵 Tak proč mám pořád depky a nic se mi nedaří? 😕 A to má být prý letošní rok mimořádně plodný 😔

lenkacar
28. bře 2011

@bobbule09 jarní únava ..normálka ..nevim proč ,ale mám strach ..úplně mě mrazí pipka a to se nemam čeho bát

misi.21
autor
28. bře 2011

Nazdárek,jdu vás podpořit.. Držíme vám pěsti a myslíme na vás. Přejeme vám,ť se to tady pěkně kulatí 😉

lenkacar
28. bře 2011

holky tak v pátek si volam a když to bude dobré tak jedem..

mv
28. bře 2011

@lenkacar tak držím palce na pátek, určitě bude vše v pořádku a vyrazíte pro bobísky.

@jolcap tobě zítra na kontrolu tfuj, tfuj..

doufám, že jste měly krásný víkend, alespoň jak my.Krumlov nádherný,romantika jak blázen, snad ještě lepší než za mlada a to ve všech směrech... 😀 😀 vůbec se nám nechtělo dom. 😒

jolcap
28. bře 2011

@lenkacar bezva aprílátka

@mv díky nevím jestli se mám těšit nebo bát

mv
28. bře 2011

@jolcap hlavně se neděs předem,vše je určitě v pořádku, neboj.

jolcap
28. bře 2011

@mv snažím se,když se nám za dva dny vyvinuli na osmibuněčný a chytli se tak by to mohlo být dobrý a hlavně od včerejška mi je regulérně špatně

mv
28. bře 2011

@jolcap no vidíš,to je taky dobrý znamení..

monnn
28. bře 2011

@jolcap na zítra se nadopuj výbornou náladou 😉 ,těším se na skvělou zprávičku 😉
@lenkacar moc na Tebe budu myslet,pátek je celý Tvůůůůj 😉

jolcap
28. bře 2011

@mv říká se to že když je špatně tak je to v pořádku
jinak krásný víkend jo, to se máš,my tam byli na podzim s babama ze vsi a taky moc pěkný

jolcap
28. bře 2011

@monnn už nám ji zajstili chlapovi kámoši v jednu ho čekají s flaškou aby ty dvojčata zapili 😀

monnn
28. bře 2011

@jolcap 😀 😀 😀 tak to je "hustý" 😀 😝

mv
28. bře 2011

@jolcap já to teda tak měla, dokud mi bylo blbě, tak o.k. a jen co se mi ulevilo, tak konec...no nic
jj,bylo to super. 😵 za 3 týdny máme jet do Maďarska na 4 dny do lázní, tak se už teď těším.. 🙂

jolcap
28. bře 2011

@monnn oni mu je moc přejí,je to poslední svobodnej chlap co neměl ženskou a dělal si z nich srandu,že musí domů a tak, takže to ted dostává ze všech stran

@mv já to měla u zuzy taky až dýl, i kafe jsem ráno vylila už ho nevypiju a nechutná mi, uvidíme zítra
tak to je super plán lázně,taky bych někam vyrazila,ale v létě bych chtěla aspon na týden na chalupu

monnn
28. bře 2011

@jolcap tak jak Ti už nechutná ani kávička,tak to je jasný 🙂 jseš těhulka 😉

jolcap
28. bře 2011

@monnn nechutná mi žádný teplý jídlo jen rohlík s máslem, nebo ovoce zeleninu,naposledy jsem jedla v sobotu obalovaný květák

monnn
28. bře 2011

@jolcap hele a nebudou to nakonec trojčata? 😀 😝

jolcap
28. bře 2011

@monnn mám dvě embryjka a dvě mi stačí, ale kdyby no tak je nezabijeme

monnn
28. bře 2011

@jolcap se mohlo klidně jedno rozdělit 😉 tý jo to, by chlapi čubrněli co? 😀 😀

tonytony
28. bře 2011

Ahoj holky, chci se jen zeptat- nosíte ke svému gynekologovi, když jdete třeba na preventivní prohlídku nějaké papíry z Caru o IVF- myslím o těch NEúspěšných? Nebo jen mu řeknete, že chdoíte do Caru a třeba 2x to nedopadlo?Já jdu zítra a nevím, zdamám něco brát k němu nebo stačí mu to jen sdělit, kdy to třeba bylo a že výsledek nula... Já nemám ani žádnou vyloženě přímo zprávu pro něj, jen pro sebe???Díky moc.,Jo ještě upřesním, že já šla do Caru sama- bez doporučení mého gynekologa... Snad nebude naštvaný, že jsem ho obešla??? Máte zkušenosti? Díky.

lenkacar
28. bře 2011

@tonytony já tam nosim zprávy a mám je založené v kartě

tonytony
28. bře 2011

@lenkacar Ahoj Leni, koukám, že bojuješ, tak moc držím palce!!! Já teď i málo nakukuju, snažím se unavit prací kolem baráku... Moc na Tebe budu myslet- apríl musí vyjít🙂
Já orávě mám jen nějakou zprávu pro mě( pro pacientku tam je napsáno) a to se mi moc dávat nechce...

lenkacar
28. bře 2011

@tonytony tak to okopíruj ..já jim dlaa všechno,ani mě nenapadlo si to okopčit ,ale co bych s tim dělala,nikdo mi nic nedá ani neproplatí ..

lenkacar
28. bře 2011

@tonytony no jo ještě chceme ty ketíky a jdeme od válu,kdybych neměla dříve menses tak bych se do toho aprílka nevešla ..to datum se mi líbí ,uvidíme jak se bude líbit nanukům

tonytony
28. bře 2011

|Já myslím, že datum je super🙂

lenkacar
28. bře 2011

tak jdu do pelíšku pa

jolcap
29. bře 2011

Dobré ránko, tak nervy fungují už jsem letěla ....... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru