Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
29. bře 2011

@jolcap joli paráda největší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jolcap
29. bře 2011

@lenkacar zdolán další level a postoupili jsme do dalšího kola

@martinkka tak poslední loučení co?

martinkka
29. bře 2011

@jolcap asi jo 🙂 už si ani nepamatuju jak vypadá můj gynekolog

jolcap
29. bře 2011

@martinkka to já taky ne,ale ještě,že jsem se s ním nevsadila, říkal že to vidí na ivf

martinkka
29. bře 2011

@martinkka klidně bych do CARu chodila dál, samozřejmě jako těhule 🙂 jsou tam moc hodní a už jsem tam zvyklá

martinkka
29. bře 2011

@jolcap to jsem psala tobě 🙂

monnn
29. bře 2011

@jolcap veliká gratulace!!!!! 😉
@lenkacar ten pátek bude Tvůj!!!!! 🙂

mv
29. bře 2011

@jolcap gratuluju moc, tak se opatrujte oba... 😉 🙂

jolcap
29. bře 2011

@martinkka jsem si to myslela,ale chtěla jsem to nechat na tobě třeba máš pocit,že ti málo píšu

@monnn
@mv holky moc díky, chlap měl slzy v očích ve 40 první dítě,a mamka taky bulila,tak další snad bude ok

lenkacar
29. bře 2011

holky ted mi volal můj otec ,že mi sehnal místo ,tam kam se cpu 3roky ..no pochopíte to?Zítra se mám jít zeptat na práci ,jsem z toho úplně v hajzlu ..kdyby to byl nástup aspon za měsíc doprdele 😠

holubice.petra
29. bře 2011

@jolcap no super mamino a na další kontrolu jdeš kdy?? až v tom květnu? to snad ne....já jsem v caru taky už zkončila škoda 😒

lenkacar
29. bře 2011

můžu já mít něco v klidu? v pátek mám mít ket a zítra se mám zeptat na práci o kterou stojim,to prostě neni možný ..tady práce prostě neni,abych si řekla ,počkam .. 🙄 😔

jolcap
29. bře 2011

@holubice.petra já si zavolám na gyndu a půjdu tam takže určitě půjdu na kontrolu dřív,to je jen datum nt screeningu
Leni to je norm jdi na pohovor a uvidíš vyjde mimi i práce

martinkka
29. bře 2011

@lenkacar jen tam jdi, budeš klidnější, když dostaneš práci a určitě vyjde i ten KET 😉

mv
29. bře 2011

@lenkacar vůbec bych se nerozmýšlela, jdi na pohovor a uvidíš...buď za to ráda, v dnešní době...
já po dnešku v práci vůbec nevím, co a jak bude.budu muset urychleně do těch lázní, asi ten srpen, což jsem vůbec nechtěla a v září mazat na poslední IVF,pak budu zřejmě buď dělat hormadu práce jiné ještě ke své, nebo skončím úplně s prací.a v obou případech se IVF vylučuje.
a to jsme si zrovna o víkendu s MM říkalli, že na to už letoos pečem a na další VF půjdem až příští rok.a pdr, budu to naopak na letošek honit jak vzteklá...takže bach neváhal být tebou..

mv
29. bře 2011

píšu, jak prase, koukám...to z toho malýho PC prostě neumím, samej překlep. 😠

jezulicka
29. bře 2011

@jolcap juuu super velká gratulace mamino tak paráda...ted už jen se budeš dívat jak mimi krásně roste...příště fotečku...jupí..tak se můžete radovat... 🙂 🙂 a už můžeš dole si napsat který jsi týden at máme přehled.... 😀

jezulicka
29. bře 2011

@lenkacar leni tobě držím mooc pěstíky na pátek at jsou mrazáčci co nejlepší... 😉

jezulicka
29. bře 2011

@martinkka a co ty holka?už si nepamatuji,,,ty čekáš dvě? 😉 taky si napiš dolů týdny at vidíme jak to pěkně naskakuje... 😉

jezulicka
29. bře 2011

@jolcap
@martinkka a kdy máte holky termín??? 😎 už to víte?

lenkacar
29. bře 2011

holky na pohovor určo půjdu jen by byl teda problém ,kdybych měla nastoupit ihned od 1.4 😕 to teda nevim co bych si vymýšlela za bludy 😕

martinkka
29. bře 2011

@jezulicka čekám jedno, termín mám 3.11., týdny si napíšu až budu mít průkazku 😉

@lenkacar zkus si něco vymyslet dopředu, ať tě to když tak nezaskočí, ty jsi teď na pracáku?

lenkacar
29. bře 2011

@martinkka jsem na pracáku ,jenže když řeknu že jsem na brigádě tak to nejde ..tak nevim co ..proto se jdu poradit na inteligentní odpovědi ,tu práci chci ,ale ne od pátku a nebo od pondělí ,sakra

martinkka
29. bře 2011

@lenkacar tak to nevim, a co teba, že teď někde jedeš? že o tu práci máš zájem, ale že 1.4. nastoupit nemůžeš? nebo třeba ze zdravotních důvodů?

jolcap
29. bře 2011

@jezulicka jenže já nedostala termín mudra byla nemastná neslaná, jinak díky

martinkka
29. bře 2011

@jolcap to máš jedno, hlavně že máte srdíčko 😉 termín ti řeknou příště

antoa
29. bře 2011

@lenkacar tak řekni, že jdeš třeba na plánovanou operaci a můžeš nastoupit od května, budeš mít dost prostoru na rozmyšlenou 😉

jolcap
29. bře 2011

@martinkka já to taky neřeším, kdy jsem otěhotněla vím i na minutu 😀
Leni myslím,že nástup bude nejdřív v květnu, tak tam jdi a pjoblémy řeš jak přijdou

holubice.petra
29. bře 2011

@jolcap já jdu na gyndu 5.4. příští úterý a koukala jsem na stránky své doktorky a ta dělá za 950,- i ten screening v 11 týdnu tak to bych si určitě nechala udělat hned u ní....což mi vychází za tři týdny 😀

jolcap
29. bře 2011

@holubice.petra no já nevím,ale myslím,že je to povinné tak by se to platit nemělo, já uvudím kdy půjdu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru