Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
4. dub 2011

@koubovka1 až přáíští týden ,dneska jsem holči teprve 3den

koubovka1
4. dub 2011

@lenkacar ono to uteče neboj....

lenkacar
4. dub 2011

@koubovka1 já vim ,jen si přeju jestli budu at se to neopakuje ..

jolcap
4. dub 2011

@lenkacar jak se cítíš?

lenkacar
4. dub 2011

@jolcap jako když mám v sobě kamení

jolcap
4. dub 2011

@lenkacar nervíky? musí to být jako špagáty a co odpočíváš

lenkacar
4. dub 2011

@jolcap ne jsem v klidu a odpočívam,ale jako že bych ležela jako placka to ne ,od prvního dne sem tam něco maličko udělam doma ..ale když se mi chce tak lehnu,mám pocit ,že jsem plná ..kamení

monnn
4. dub 2011

@lenkacar koukej si každý den udělat nějakou radost,stačí maličkost,ale radost...... 😉 😉 😉

koubovka1
4. dub 2011

@lenkacar tak přesne takové myslenky, jen at to nedopadne jako minule jsem mela taky, ale to je asi logický pochod myšlenek, ono na tom tolik nezálezí, pokud to má vyjít, tak to vyjde a budou či bude se mimisek držet zuby nehty.

mv
4. dub 2011

@lenkacar tak bobískům u tebe držím pěstičky... 🙂

lenkacar
4. dub 2011

no já na to normálně nemyslím ,ale jako logicky ta obava ve skrytu tu bude no .. 😒 kor jestli to vyjde pozit.

jezulicka
5. dub 2011

@lenkacar ahojky tak jak se cítíš,?musíš polehávat odpočívat nic moc nedělej šetři se.. 😎

jolcap
5. dub 2011

@lenkacar hele to nejde vytěsnit furt myslíš na to,že se to stane furt se hlídáš jestle nnení nějaký příznak, drž se

jezulicka
5. dub 2011

@jolcap a co ty jak je?

jolcap
5. dub 2011

@jezulicka pořád mi je divně, všechno mi smrdí,takže uvařím a nejím,ale když jsem někde jinde tak sním všechno,taky jsem nervozní pořád se ještě neraduju, a na kontrolu až za týden, jsme tady nějaká divná chodím na kontrolu nejmín a to jsem nejstarší. Co ty už nakupuješ?

jezulicka
5. dub 2011

@jolcap a jak často chodíš na kontroly,?ted ti budou brát krev?a na amnio půjdeš?já už mám polovičku nakoupenou
a dnes jedeme dokoupit zbytek a pak už jen minimum a máme to..raději at už to je doma..kdoví jak pak bude a kdy co příjde víš jak..pomalu se to blíží a já začínám být nervozní... 😲

jolcap
5. dub 2011

@jezulicka já byla jen na krvi po ivf a na utz jestli je srdíčko a to je vše, do poradny až za týden,takže nechodím vůbec vlastně
no jo to už je bezva nakupovat a chystat věcičky
mě je jeden den docela dobře a druhý den blbě takže taky bezvadný,ale už bych chtěla mít výsledky nějakých testů, na amnio když to bude chtít doky tak půjdu a myslím,že určitě i kvůli věku,je to jistota,že je vše ok

jezulicka
5. dub 2011

tak to zcela chápu...ale určitě ti ted bude dělat nějaké vyšetření a krev...

martinkka
5. dub 2011

Ahojky holky 🙂
u nás je dneska celkem pěkně, tak strávim asi odpoledne na zahrádce, ten čerstvý vzduch mi dělá dobře 🙂

jezulicka
5. dub 2011

@martinkka ahojky u vás je pěkně?to u nás moc ne zataženo...nic moc...a ty bydlíš na baráku?tak to máš super.. 😉

martinkka
5. dub 2011

@jezulicka jo, jo, bydlim na baráku 🙂 včera odpoledne pršelo a dneska svítí sluníčko

jezulicka
5. dub 2011

@martinkka a ty bydlíš někde u Olomouce?tak to není tak daleko ode mě tady občas vystrčí slunko ale jinak nic moc...včera taky pršelo..

jezulicka
5. dub 2011

@martinkka a jak ti jinak je?je ti špatně?máš nějaké chutě?

martinkka
5. dub 2011

@jezulicka přímo v Olomouci 🙂 ty jsi z Ostravy?

martinkka
5. dub 2011

@jezulicka špatně mi je, ale jsem za to ráda 🙂 chutě ani nemam, spíš nemam chuť na nic, zle mi bývá většinou aspoň půl dne, někdy dopoledne, někdy odpoledne a ráno vždycky

jezulicka
5. dub 2011

@martinkka tak i zvracíš?no musíš to vydržet...já jsem přímo z ostravy..

martinkka
5. dub 2011

@jezulicka zvracim, ale aspoň se cítím těhotně 🙂 doktorka mi řikala, že je lepší, když je zle, že je vyšší hladina hormonů

jezulicka
5. dub 2011

@martinkka a užíváš nějaký progesteron třeba utrogestan?

martinkka
5. dub 2011

@jezulicka zavádim utrogestan...do kdy jsi ho brala ty?

jezulicka
5. dub 2011

@martinkka já až do 14tt..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru