Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar no tak to je dobrý v pondělí hned testneš a bude to jistý....tak to už máš za pár...a nehlodá tě zkusit to dříve??dnes si který den?:

lenkacar
6. dub 2011

@jezulicka dneska jsem 5 den to je nesmysl ještě .. a budu víkend v práci 🙄 ,snad mi tam nedaj moc čouda ,stačí ty nervy jak tam budu jako debil co nic neumí ☹

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar neboj to se vše naučíš...začátek půjde pomalu to ti nebudou hned nakládat...a to tak brzo testíš?vždycky až tak 15den ne?a ty už máš testit 10den?

lenkacar
6. dub 2011

@jezulicka hele minule jsem testla 8den ..bílo..jindy už se rozjela do 9dne mrcha .. a potom teda ten 11den mrcha nikde a byl tam teprve duch..slabounkej jak prd .. a pak začal sílit ..já bych to nikdy do 15ddne nestihla páč mrcha došla dřív ,ale ted mě doky upozornil že přes tyhle léky jí nedostanu takže bych zkusila ten 10den jestli bude duch a potom třeba ještě obden a pokud do 14dne nic tak je to jasný ..

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar tak to jo už to chápu..jen zkoušej já taky zkoušela od 11dne... 😀

lenkacar
6. dub 2011

@jezulicka a co byl tam ne? ten 11den

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar jo byl tam duch a pak už jsem zkoušela den co den a čára sílila..tak jsem věděla , že to bude asi ok...

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar a pak je nejlepší si zajít na krev a tam ti řeknou kolik je hcg a máš to úplně nejjistější..

lenkacar
6. dub 2011

@jezulicka u nás se má testit 14den a 21den tě objednaj na utz dřív ne a krev,ale jen pokud jsi 14den pozit.jinak to nemá cenu vysadíš léky a dostaneš mrchu

lenkacar
6. dub 2011

myslim že v to pondělí když to udělam tak už budem něco maličko tušit 😉

jezulicka
6. dub 2011

@lenkacar tak u nás taky 14 den testit a pak za 14 dní jsem šla na utz...ale na krev jsem si zašla sama do laboratoře at vím sice jsem si 120kč zaplatila ale věděla jsem¨to jistě protože předtím jsem podle krve taky poznala že sice bylo hcg 70 ale že to není těhu...a pak to kleslo za 3 dny tak už jsem věděla..takže potom jak jsem šla znova do toho ta jsem to udělala takto..

lenkacar
6. dub 2011

@jezulickapo mě chtěli v laborce žádanku .. 😔 a moje gyndule řekla že je to přežitek ,že se bere krev ,že pro ní jsou jednoznačné testy

petra123
6. dub 2011

petra123 čauky holky tak 300kč budu platit vždycky bo jsme promarnila prí už 7 UTZ za rok mazec ale zajdu si ještě na pojištovnu jesli by mi to neproplatili??uvidím co mi řeknou bo mě to zrujnuje tolik platit na každé prohlídce.Jinak dneska predemnou byla paní a byla těhulka smala se s panem doktorem a ukazovali si se sestrama fotečku mimiska jsme byla najednou takova smutna ☹ 😢

mv
6. dub 2011

@petra123 jak promarnila???? přeci ti to nedělali jen tak pro srandu králíkům... 😠
nevím, co jsi za pojišťovnu,ale ověř si to.o nikom ze svého okolí nevím, že by měla nějaká holka limitované UTZ za rok.jestli to takhle nemají nastavené v CARu, co je nad určitej jejich počet, tak si zaplať. 😠 bych se ani nedivila..

já jdu zítra se zeptat na pojišťovnu na ty lázně,jak to vůbec teď s nima bude a jestli má vůbec cenu si dávat žádost.dobře mi tak, měla jsem je vzít hned, jak mi je gyndař nabízel a ne se rozmyslet po půl roce. 😒

lenkacar
6. dub 2011

@mv u gyndařky to vim že to tak je ,ale když se léčíš na nějakej problém,tak to teda slyšim prvně

mv
6. dub 2011

@lenkacar zase přeci na UTZ vícekrát za rok chodíš jen, když se s něčím léčíš a to nemyslím jen třeba neplodnost.mě to připadá logický pak,když budu zdravá, tak nepotřebuju UTZ..za poslední roky bych zaplatila tak tisíce za ty všechny UTZ,předtím ale jsem viděla UTZ 10 let jen při preventivce, tj. 1x za rok.
držím ti příští týden palečky na testík... 😉

lenkacar
6. dub 2011

@mv já se totiž minule ptala na gyndě jestli bude utz a on mi řekla ,,to by mě pojištovna dala ,,tak nevim jak to chce dělat až budu těhu

martinkka
6. dub 2011

holky, taky jsem platila nějaký UTZ, je prý nějaký omezený počet na čtvrtletí a na rok, ale když už jsem těhu a chodim do poradny, tak UTZ neplatim, a myslim, že ty UTZ během stimulace se do toho limitu taky nepočítali

lenkacar
7. dub 2011

@martinkka mě to taky přijde tak logické jak píšeš..a jak ti je?

jezulicka
7. dub 2011

@lenkacar čauki tak co jak se cítíš?zítra jdeš už do práce?

lenkacar
7. dub 2011

@jezulicka ahoj ,zítra musim ,ted vařim a je mi blbě ..

jezulicka
7. dub 2011

@lenkacar a jak je ti blbě,?a co vaříš?

lenkacar
7. dub 2011

@jezulicka polévku a guláš hovězí ..nejsem schopná na sobě poznat jestli jsem těhu a nebo je mi špatně z léků..neni mi blivno ,je mi slabo a na mrchu

jezulicka
7. dub 2011

@lenkacar tak to máš dobrý obídek...to ti může být špatně z těch léků víš jak je to svinstvo ty hormony...
vydrž holka do pondělka... 😉

lenkacar
7. dub 2011

@jezulicka no to minimálně do pondělka zatim makam doma ,aby vše bylo připraveno na to ,že přijdu z fachy a padnu a s ničím nehnu ..

martinkka
7. dub 2011

@lenkacar je mi střídavě, chvilku dobře a chvilku zle 🙂 ale dá se to
zítra ti držim palce, ať se ti první den v nové práci líbí a máte fajn kolektiv, i když věřim, že tam nastupuješ jen na chvilku 😉

jolcap
7. dub 2011

@martinkka ahojky maminko, jak se máš?

martinkka
7. dub 2011

@jolcap ahojky 🙂 mám se dobře a ty? dneska jsem zas byla skoro celý den na zahrádce, tak mi bylo i celkem fajn

jolcap
7. dub 2011

@martinkka mě je dost šoufl a pořád spím tak chvilku je fajn a pak hůř. Já chodím za mamkou a sedíme taky venku

martinkka
7. dub 2011

@jolcap a zvracíš? já jsem taky pořád unavená a když můžu, tak spim vždycky odpoledne 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru