Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

duschankova
22. čer 2011

@lenkacar co jak se ve me pohrabou? formuluj presne. 😀

lenkacar
22. čer 2011

@duschankova při transferu ..

lenkacar
22. čer 2011

@duschankova přeju ti moc moc štěstíčka tohle je 3ivf?

duschankova
22. čer 2011

@jolcap jo jo tak tak dokud se do toho nepustim bude to dobre. pri prvnim ivf jsem zacala krvacet 12den po ET pri druhem 9den, takze tyhle dny budou nejkritictejsi......

jolcap
22. čer 2011

@lenkacar čau ty stará vojno jak ti je na duši?
@duschankova to jsou je to psycho

duschankova
22. čer 2011

@lenkacar jo jo 3 se 3embryi nejlepsimi jake jsme kdy meli. na mrazacek zase zadne nezbyli.....

lenkacar
22. čer 2011

@jolcap joli už krámuju jak zběsilá a je mi o moc lépe ..napětí povolilo z mrchou a je mi fakt dobře ,ale smutno no ..to je jasný ..

lenkacar
22. čer 2011

@duschankova moc bych ti to přála ..aby aspon jeden bobíček to zvládl do konce

duschankova
22. čer 2011

@lenkacar taky si to myslim, ale prsa mam modra a to jsem pred tim nemela a jim ultrogestan jako podvakrat.

jolcap
22. čer 2011

@lenkacar jo máš své dny dej si fernýtka 😀 jo život není spravedlivej,ale jak se říká ženská vydrží všechno

duschankova
22. čer 2011

@lenkacar ja taky mit konecne klid

lenkacar
22. čer 2011

@jolcap fernet? to bych vrhla ..na to mě neužíje ..spíš pivko ,ale jsem slamněná vdova a sama si nedam ..

jolcap
22. čer 2011

@lenkacar holka já ted nic to dítě nechce ani pivo ani víno a ani maso, žiju docela dost na zelenině

lenkacar
22. čer 2011

@duschankova modrý kozenky jo?tak to jsem nikdá neměla .. 😕 já je mam akorát polochcíplý 😀

lenkacar
22. čer 2011

@jolcap a co zuby ? dobrý? když nemáš bílkoviny?joli ty ještě tim porodem zhubneš a budeš šlank ..

jolcap
22. čer 2011

@lenkacar no dneska jsem byla u zubárky a vše dobrý jen kaz na krčku,ale to mě chytlo hned po IVF a krvácí mi dásně, a ted bolí i ten krček jako blázen, já jím hodně jogurtíků a kefírků

lenkacar
22. čer 2011

tak ta holka co byla v práci ode mě o týden včera porodila císařem holčičku ..to mě jako zamrzí tohle ,jak na to myslim..co by kdyby ..tohle asi prožívá i antoa..a jiné holky po potratu ..nemohla jsem jít ani k ségře ,ta taky bude rodit v létě,bojim se co to se mniou udělá ,včera mi stačilo jak zedník si tady začal se mnou povídat ,dělaj nám okna ,že je mu jako mě a družka o rok ml. je ve 4měs. no mě zmrznul úsměv a už jsem stála za hovno ..

jolcap
22. čer 2011

@lenkacar nejhorší je vidět ty těhule kolem tak, se budeme spolu bavit o počasí jo,aby ti nebylo ze mě smutno

lenkacar
22. čer 2011

@jolcap mě nevadí těhule ,mě vadilo ,že je skoro stejně stará a krásně jim to šlo ..a potom mi vadí ta spojitost ,že jsem taky v tu dobu mohla mít ---na holky po ivf jsem v poho ..vim že to maj vymakaný .. a vymodlený ..v poho joli ..na počasí ti prdim 😀 zrovna slejvák jako blázen ..jsem bleskově rvala sušák z balkonu do bytu ,doufám ,že jsem neodřela fungláč balkon.dveřní okénko

lenkacar
22. čer 2011

občas s váma přijdu hodit klábos ,jako teta lenka .. 😎

lenkacar
22. čer 2011

tak jdu hodit oko na telku ,ted jsem si jí moc neužíla ..ted jsem se 3dny kámošila jen s kýblem a hadrem ..

jolcap
22. čer 2011

@lenkacar ono všechno funguje jinak a mě to štve,že neplatí,že tam pomůžou každýmu, ale jak už jsme se bavili život tím nekončí začni si užívat toho bez stresu z injekcí et, opu a tak

jolcap
22. čer 2011

@lenkacar koukej chodit bylo by nám smutno

lenkacar
22. čer 2011

@jolcap no jo se mnou je děsná prdel 😔 🤐 🙄 😀 ,ba ne ..taky byste mi chyběly ..tak pic zatim ..já zase načíhnu jak vám to roste v bříškách ..

olasek
24. čer 2011

Holky, tak bohužel, ani napotřetí to nevyšlo .... Až to zas obrečím tak se hodím do klidu a rozhodně letos o těhotenství a o všem s tím spojeným nechci ani slyšet! Jsem totálně vyčerpaná z příprav, plánování, stimulovaní ... a čekání. Potřebuju klid. Ach jo...

mv
24. čer 2011

@olasek to mě mrzí moc....
Dejte si pár měsíců oraz, jeďte na dovču, užijte si léto a až budete mít zase sílu,tak vzhůru do dalších bojů...prostě to vyjít někdy musí. 😉

Mně dopadla histologie stejně divně jako loni, takže už mi gyndař řekl, že to nebudou jen 2 náhodné MA a poslal by nás na podzim na gynetiku.Jestli to vůbec do zimy stihnem,mít nějakej výsledek a nic nám tam nenajdou,tak zkusíme ještě jeden pokus IVF ( a to ještě vážně uvažuju jen o minimálce či nativu)a končíme...už fakt stačilo,4 roky v tahu a prd z toho...

olasek
24. čer 2011

@mv díky ! Uvidíme...asi až příští rok. Letos opravdu ta dovča a relax. Už nechci počítat dny a měsíce a pořád se na sebe soustředit. Jo, někdy to výjde - já tomu pořád věřím 😉 Drž se, kočko, taky to nemáš jednoduchý...a určitě do toho ještě jděte až nabereš sílu...

jolcap
24. čer 2011

@olasek to je mi líto,ale jak píše Márdž, hoď se do klidu vysaď a užij si manžela bez počítání

lenkacar
24. čer 2011

@olasek no tak si to holka užíváme co? 😔 achjo ..máš recht dejte si oraz ..jsi ještě mladá ..máš nějakej časík..

holubice.petra
25. čer 2011

@mv @olasek holky drzim Vam moc pesti vim jak to je tezke..my se snazili 5let...je pravda ze jsem si taky mezi tim davala od CARu pauzicky jinak bych se zblaznila ale nakonec to stalo za to!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru