Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

duschankova
15. čer 2011

Ahoj vsem. V pondeli jsme byla na OPU a mela jsem 26vajicek, ale k oplozeni jich bylo vhodnych pouze 10 z toho se oplodnilo jen 9 a dnes 48hodin po ICSI mame 6 dvoubunecnych embryi a 2 jsou take dvoubunecne, ale maji trochu horsi vyvoj. Uvidime zitra jak se jim dari a jestli budou nejake na zamrazeni. Zatim ahoj vsem....

lenkacar
15. čer 2011

@duschankova pavli přeju hodně zdaru a at se už konečně dočkáš

duschankova
16. čer 2011

ahoj holky, dnes jsme po ET a pristoupila jsem na zavedeni 3embryi, protoze jsou nejlepsi, jake jsme kdy meli. zatim ahoj vsem a opatrujte se.

lenkacar
16. čer 2011

@duschankova paráda ,to by bylo ,aby nebylo tak ted jen klid 😵

jolcap
16. čer 2011

@duschankova opatruj se a věř v dobrý konec

duschankova
16. čer 2011

holky moc dekuji za podporu 🙂

jolcap
16. čer 2011

@duschankova od toho tady jsem taky jsem ocenila podporu, ne se vším se můžeš svěřit chlapovi asi by mě měl za blázna a hysterku

tonytony
16. čer 2011

Ahoj holky, tak jdu podat hlášení, jak jsem slíbila- jsme s manželem v řádném šoku, protože na nás dnes opravdu na UZ vykoukly 2 bobci a i 2 srdíčka!!!... Jsme z toho fakt vykulený neskutečně... Jeden Brouček je 7+0 a druhý menší 6+4 a dýl v něm dr. hledal srdíčko, ale bylo tam taky. Tak snad to dožene. Dr. moc radost neměl ze 2 k mojí postavě a mým všem možným komplikacím, dokonce řekl, že by bylo lepší, kdyby to druhé to srdíčko nemělo, že se může pak stát cokoli v těhu a je to špatný s oběma- tak na to pořád musím nějak myslet, ale pak když viděl, jak jsme šťastný a v příjemném šoku, tak už pak jen dokola gratuloval... Jako upřímně strach s 2 je a bude vždycky větší, toho si jsem moc dobře vědoma... Takže nebojte, stresmanka zůstává i nadále mezi Vámi🙂 Jsem zvědavá, kdy se z toho s manželem probereme, fakt jsme to nějak nečekali, byť o tom manžel pořád mluvil, ale nevěřil, protože dnes pořád dokola opakoval- to bude nářez!!!
Taky jsem moc ráda, že jsem už i objednaná k Vlašínovi, co prý dvojčátka vyložěně dělá na ten NT screening...
Moc všem díky za palečky, bylo to neskutečně krásný, přeju to tady všem!🙂
Mám i fotečku- už se těším, jak ji dám mamce k narozeninám, co budeme příští týden slavit- teda jen kopii, s originálem budu i spát, abych uvěřila...

jolcap
16. čer 2011

@tonytony hurá jsem starý čarodějnice my ti to říkali že budou dvě, komplikace jsou při každým vícečetným musíš se víc hlídat a odpočívat to bude u vás teda veselo co, jen se opatruj a dávej zprávy gartuluju to je super

tonytony
16. čer 2011

@jolcap Jo, jo, tak díky, čarodějnice🙂 Zatím jsme fakt v řádném šoku🙂

koubovka1
16. čer 2011

@tonytony Moooc vám gratuluju, my jsme to ale říkaly ne? Je to skvělé, ted uz jen celé tehu zvládnout v pohode a bude to to nejnádhernejsí, co se může stát. Seš velká bojovnice a zasloužíš si jen to nejlepší.

jolcap
16. čer 2011

@tonytony neboj az několik týdnů ti bude ten šok řvát v pokojíku, neboj užij si to fakt dávej velký pozor na sebe,ale zase si to musíš trochu užít, jinak doktoři všeobecně nemají rádi dvojky, je to proti přírodě tak trochu,ale neboj bude to super

mv
16. čer 2011

@tonytony no skvělý, moc držím palce, ať vše zdárně pokračuje... 🙂

tonytony
16. čer 2011

@jolcap Dnes mi dr. na hemato říkala, tak a teď nikam nelezte, nechoďte aspoň do toho 12.tt:-) No, jo,tak já měla strach, že budeme mít prázdný barák a on se snad fakt zaplní🙂 I když ještě to druhé slabší embryjko to může vzdát- za 14 dní mě chtějí ještě v Caru vidět, i proto, že to druhé bylo menší, ale jsem ráda, že ještě bude kontrola🙂

tonytony
16. čer 2011

@mv Díky...

tonytony
16. čer 2011

@jolcap Jinak, jen ať řve! To už bude- budou venku a mně se děsně uleví🙂

lenkacar
16. čer 2011

krásné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koubi ty už jsi 31tt? to je síla 😵

jolcap
16. čer 2011

@tonytony jo do tý doby se hodně opatruj,ale určitě jsou věci,který neovlivníš, hele jestli je to holčinka popere se s tím,ale uvidíš to dopadne jen bud hodně opatrná fakt a poslouchej doktory a hlavně nic nezvedej

lenkacar
17. čer 2011

holky tak zase nic ,mimís nebude,test je bílej jak padlej sníh i v největším světle ,takže zázrak se nekoná ,chvíli jsem tomu dokonce věřila ,ale tak 3dny mám blbej pocit ,kterej zase vyšel 🙄 krásně opatrujte mimánky a já možná zaskočim jen tak na kus drbu ,ale už nejdem do žádné akce v tom mám naproto jasno..svědomí čisté ,mimina se nám nikde neválej v mrazáčku a klid jsem tomu dala jaký měl být a když se jim u mě nelíbí ,tak se nedá nic dělat .. 😎 pa

jolcap
17. čer 2011

@lenkacar co na to říct, máš klid v duši a koukej užívat života bez nervů kdy ovuluješ a jestli tohle ještě a kdyby něco budeme ti dítka posílat na prázdniny najednou at si je užiješ, koukej mezi nás chodit tvůj pohled na život potřebujeme moc se s tím nesrat 🙂

martinkka
17. čer 2011

@lenkacar co napsat ...o lítost nestojíš, tak jen že ti přeju moc štěstíčka v životě, udělali jste pro to maximum, tak můžeš mít čistý svědomí a to věčný zkoušení neni v životu, tak si teď s manžílkem pěkně užívejte a občas za náma koukni, chyběla by jsi nám 🙂

martinkka
17. čer 2011

@tonytony to je nádhera 🙂 tak se drž a hezky odpočívej, oni to bobci zvládnou

mv
17. čer 2011

@lenkacar ten pocit, že jsi pro to udělala maximum je myslím hodně důležitej,jak píšeš, máš v tomto směru čisté svědomí a to je hodně...
já, když bych už jasně věděla, že prostě nic už nebude, tak se s tím srovnám a příjmu to ,ale tohle letité mezistádium je na nic.zrovna včera jsem tohle téma probírala s holkama na eminu půl dne.
život je krásnej tak jako tak, tak si ho pěkně užívejte 🙂a na drb určo zajdi 😉

jolcap
17. čer 2011

@mv ahojky jak se máš? taky jsi tu dlouho nebyla

mv
17. čer 2011

@jolcap mám se docela dobře, jen to tentokráte po kyretáži není ono.Pobolívá mě často břich a špiním.Teď dva dny lepší, tak snad se to už uklidní, chci se nechat příští týden uschopnit a mazat do práce,by mě nikdy nenapadlo, jak se do ní budu více než po měsíci povalování doma upřímně těšit... 😀
Na víkend mě chce manža vytáhnout na oba dny na výlet, ať se vzchopím fyzicky,z toho polehávání věčného je člověk jak mátoha.Ta se už docela těším, dnes navařím synkovi plnou lednic, kdyby se během víkendu rozhodl, že má hlad(což teda zůstane nepovšimnuto,neb on je nežravec, ale pro ten klid a své svědomí,no...)a zítra tradá....
Ty jo, 20.týden, to jsi v půli, to letí jak blázen.... 🙂

jolcap
17. čer 2011

@mv no tak to je dobře,že se těšíš do práce a manža je super,že tě vezme na výlet půjč mi ho na jeden víkend, chtěla bych taky, ten můj pecivál nikam na výlety nechce a ted mi připadá,že žárlí na to ,že jsem doma
mladýmu,řekni at něco pošle u nás je porád vyjedeno a hádej kdo tam leze 😀
no jsem už v polovině a jsem jako melounek, břicho mi vylezlo jako blázen

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mv
17. čer 2011

@jolcap ten můj když na víkend někam nejedem pryč, tak je neskutečně protivnej,on je ten výletovej typ. 😀 Já jak kdy,teď jsem ráda, že vypadnu, ale jiné víkendy bych ráda byla doma,ale zase koukat na ten jeho obličej pak...to to radši vzdám a jedem..
A synátor přestal jíst v 18měs. a dodnes nezačal... 😠

jolcap
17. čer 2011

@mv tak to mám doma opačnej typ, já bych etda občas taky někam vyrazila na víkend,ale někdy mi lenošení doma dělá dobře,ale možná je to taky tím,že jsem dlouho doma,ale nenudím se mám co dělat pořád a hlavně nepospíchám
to neznám Zuzka taky jí dobře a chlap ten žere

mv
17. čer 2011

@jolcap to je dobře, jen si polenoš do zásoby, za pár měsíců se nezastavíš.... 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru