Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jezulicka
2. bře 2011

@olasek tak to budeš mít ted jako druhý pokus tak to je dobré... 😉 nebj příště to vyjde..

jezulicka
2. bře 2011

@martinkka ahojky a jak se ty cítíš?nějaké už těhule příznaky?

mv
2. bře 2011

@olasek to mi mrzí, příště to výjde... 😉
mě řekli v CARu na další pokus za 3 měsíce nejdříve,ale já tak brzo nejdu, další nezdar v tak krátké době bych už nesla podstatně hůře, než tohle.tak půjdu až na konci léta,asi.

martina_z
2. bře 2011

@olasek Do psi prd...vsak vis. Je mi to lito, ted jsme na tom stejne. ☹
Olasku, musis si porad rikat, ze je lepsi ted nez pozdeji. Chaba utecha, ale za par dni Ti bude lip, uvidis. Jede se dal, neda se nic delat.

olasek
2. bře 2011

@martina_z díky, Marti...přesně to jsem si řekla, lepší teď než za 2 měsíce...máš za sebou o stejné, co já? Jeden pokus bez ET a jeden s?

martinkka
2. bře 2011

@jezulicka cítím se fajn 🙂 zatim žádné příznaky nemam, jen mě trochu bolí prsa, ale jinak nic

martina_z
2. bře 2011

@olasek 1 IVF s ET a z chystaneho KETu seslo, protoze nam jedini 2 mrazacci umreli. Ja se s dalsim pokusem rozhodnu az v dubnu po dovolene. Na jednu stranu se presne jako MV bojim, ze dalsi neuspech v takhle kratk edobe nezvladnu, ale na druhou stranu se mi nechce jen tak necinne sedet a cekat.

martina_z
2. bře 2011

@martinkka Mas krasnou hodnotu hCG, to vypovida o prosperujicim tehotenstvi. 🙂

olasek
2. bře 2011

@martina_z já od včerejška brečím, ale jediným čím jsem si jistá je to, že nechci dlouho čekat s dalším pokusem... Musím říct, že daleko víc než tento nezdárný pokus mě vzal ten první bez ET - tam jsem pak o tom nechtěla slyšet ještě rok potom...uvidíme, co mi řekne doktor....

martinkka
2. bře 2011

@martina_z taky doufám, že to bude tentokrát dobrý 🙂

martina_z
2. bře 2011

@olasek A me zase vic sebral ten nevydareny KET nez nevydarene IVF. Brecela jsem asi tri dny, prvni dva temer v kuse, ze se mi skoro ani nechtelo na Konika. Ted dobry, mrcha dorazila na den, tak jeste bude jedna a pak na konci dubna muzu jit na kontrolu, jestli se pochlapim a pujdu do toho.

olasek
2. bře 2011

@martina_z rozumím...věřím, že se v dubnu pochlapíš 😉 Prostě musíme doufat dál... Jen nevím, jestli si mám ještě zobat Prednison a Utrogestan??? Na kontrolu jdu až v pátek a tam mi řeknou ať to vysadím... Budou mi brát krev i když mám negativní test?

martinkka
2. bře 2011

@olasek u nás v CARu berou krev, i když je test negativní...a radši bych zatím nic nevysazovala

martina_z
2. bře 2011

@olasek Urcite budou brat krev. Mne rekli leky nevysazovat az do verdiktu, ze skutecne nejsem tehotna.

olasek
2. bře 2011

@martinkka ok, díky za radu...tak já si jdu zobnout a zavést....

olasek
2. bře 2011

@martina_z díky díky...jdu na to!

lenkacar
2. bře 2011

@olasek ježiš prdelko to je smutné ☹ ..věřila jsem tomu moc ..a co myslíš celý nový pokus? u mě chtěli 3mrchy

mv
2. bře 2011

@olasek já myslím, že je nejdůležitější, jak se cítíš ty sama na další pokus, pokud se na něj cítíš, co nejdříve, tak bych to rozhodně neoddalovala.
Já se cítila těsně po nevydařeném IVF, že co nejdříve chci jít na další, ale teď po 14 dnech už to vnímám jinak...
Jdu dnes ke gyndaři, pořád mi straší v hlavě ta laparka, asi si jí prosadím a svého času mi nabízel lázně, tak docela uvažuju, že bych to i vzala a zkusila si o ně zažádat,a pokud by nevyšlo 2.IVF, tak bych pak jela.

olasek
2. bře 2011

@lenkacar díky, Leni...jsi hodná..tak uvidíme.....zase vím, že se můžu spolehnout na svůj vnitřní pocit...opravdu jsem cítila ten 8 den po ET, že mi spadly hormony, cítila jsem se úplně jinak...myslím, že embryo odešlo tak 6 den po ET....
@mv o je určitě dobrý nápad...do lázní bych jela taky, ale mě je bohužel, nikdo nenabídl a to ani po laparce a hysteroskopii..... máš pravdu, za dva týdny můžu mít úplně jiné pocity...prostě uvidím...a možná si budeš říkat, že jsem praštěná, ale já se šíleně těším do práce a na zumbu...potřebuju změnit myšlenky a zase se na něco těšit! Za dva týdny jedu s kámoškou na Moravu - opijeme se ve sklípku 😀

mv
2. bře 2011

@olasek mě je doktor nabízel asi před půl rokem, to už nemusí platit.
já měla hned po IVF pocit, že hned musím jít hned co nejdříve znova,ale ted to zase vidím tak, že si nechci do konce roku vyplácat ty zbylé 2 pokusy a pak se ubíjet depkou z toho, že to nevyšlo. vlastně si tak jako prodlužuju tu dobu, kdy mám pořád ještě v hlavě šanci, že to výjde.zase mě tlačí čas i práce, takže moc dlouho už váhat s dalšíma pokusama nemůžu.
se ti nedivím, já se taky docela těšila do práce, pro mě týden dovolený doma po IVF bylo za trest,příště už doma nebudu... 😉
A slípek je super.... 😵

olasek
2. bře 2011

@mv můžu se zepat, kolik ti je let?? Mě je 31. Jinak s tím natahováním rozumím, měla jsem to tak před tím..ale já spíš oddalovala další zklamání. Teď už nic oddalovat nechci. Zkusím prostě šance od pojišťovny a pak si zkrátka za další šance zaplatím.... Asi jsem taky trochu naivka, ale já taky pořád doufám, že by ten zázrak mohl přijít přirozeně....

martina_z
2. bře 2011

@olasek U me bylo to same. 3.-5. den po ET jsem mela pocity, ze jsem tehotna. 6. den se zacalo neco dit a 7. den jsem vedela, ze je to asi v haji. A bylo.

jolcap
2. bře 2011

@olasek to je smutný, nevím jak tě utěšit špiníš nebo už je to asi mrcha

vera5
2. bře 2011

@olasek to mě mrzí, já to prožívala minulý týden ☹. Mě je 33 let. Jinak mě lékař řekl, že když v pátek to vyšetření kontrastní látkou nedopadne dobře, tak mohu jít na IVF už za dva měsíce, takže počítám, že koncem dubna bych mohla začít znovu. Jinak neboj, první dny jsou nejhorší, já je probrečela, víš asi vím, jak si poznala, že je to pryč, já si to myslela taky v ten den jsem já pro změnu zničeho nic dostala silný průjem, bylo mi hrozně zle a druhý den už mě přestávala bolet prsa, břicho bolelo pořád,ale cítila jsem se jinak.

jolcap
2. bře 2011

@olasek když jsme to četla tak tady pomalu bulím, to mě mrzí. určitě nic nevysazuj,ale já bych asi šla hned do dalšího, nejvíc mě asi vzalo iui to první to jsem byla nasraná a bulil chlap

lenkacar
2. bře 2011

mě řekl po potratu 2až 3 a nakonec mi na poslední kontrole řekl ,že je vše v pořádku ,ale chce 3měsíce 😠

lenkacar
2. bře 2011

@olasek určitě na nic nečekejte ,podívej na mě ..furt času dost a je mi skoro 40let a ten věk sebou taky nese rizika ..

monnn
2. bře 2011

@olasek moc mě to mrzí ☹ a já si myslela,že to vyjde-chjo ☹ ,do další stimulace po předchozí můžeš za 3měsíce aspon já to tak měla,po prvním - nevydařeném(nedošlo na ET) jsem šla za 4mě - zbrzdilo nás IMUNO,no a ted čekám co bude,dle stimulace bych mohla jít do dalšího IVF v únoru,jenže těhu skončilo v 7tt a tak musím počítat další 3-6 mě, čeká mě hysteroskopie,musím se objednat u DR. ale vůbec se mi nechce 😖

olasek
2. bře 2011

Holky, já vám dík za poznámky a informace...jste hrozně hodné, že sdílíte....já teď dvě hodiny spala. Už normálně menstruuju, žádné špinění, jedu ve velkým a protože mě bolí břicho tak jsem se šla natáhnout. Je mi líp... nebrečím soustavně, spíš průběžně...jakmile si na to vzpomenu.

jolcap
2. bře 2011

@olasek holka mě to tak štve, nechci blbě kecat je to nespravedlivý proč rodí děti krávy co je pak zabíjejí nebo týrají a ty co by je chtěly mají smůlu,ale není pozdě ještě máš čas na pokusy a co ty víš třeba se to povede doma

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru