Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
27. led 2011

@monnn nic nevnímám, jen mi to buší v hlavě, vím chce to čas, ale kdyby mě aspon netrápili tou revizí až na příští týden a udělali to hned...

monnn
27. led 2011

@antoa právě,to mi hlava nebere proč to tak oddalují,přece musej vědět jak je to pro ženu težký a ještě Tě pošlou na konec řady ☹ ,at mi nikdo neříká,že mají plno, přece se musí počítat s nečekaným případem,mě se ptal prim. jestli dnes nebo zítra-sem jen řekla,pokud to opravdu musí být tak dnes.ach jo vůbec nevím co Ti napsat............snad ,aby jsi nabrala co nejdřív sílu a konečně se to podaří už musíííííííííí

antoa
27. led 2011

@monnn 😉

christim
27. led 2011

@lenkacar tak som dnes testla a bola tam iba/ ☹

antoa
27. led 2011

@christim

christim
27. led 2011

@antoa som dnes 11. den po KET a 16. DPO, no možno duch by ta bol, ale ani to nelze vyfotit.....tak to jemožno iba rozmzaná barva...

mourinka29
27. led 2011

dobré ráno holky 🙂
@antoa vím,jak se cítíš,u nás hrala televize celý den ,a pozdě odoledne jsem přišla na to,že mi hraje celý den stejný program,vubec jsem ji nevnímala 😖 ,alezvládneš to 😔 .mi jednskataky mizerně,zdálo se mi,že mám poz.těhu testy,pa jsem rodla a pak jsem se prbudila a nic 😢 ,nebudu mít dobrý den 😢

christim
27. led 2011

duch by mal být v mieste čárok, ve skutečnosti ho jde celkem vidiet, ale vyfotit ho prostě nelze... 🙄

christim
27. led 2011
lenkacar
27. led 2011

jo duch tam je 😉

christim
27. led 2011

@lenkacar já som to fotila mobilom 😉- je to nekvalitne foto, naozaj tam něčo vidíš?já na fotce nič,ale ve skutečnosti, je v celku hezky vidiet...
v sobotu mam ist na krev, tak som zvidedava....

antoa
27. led 2011

@christim uvidíš, třeba se tam čárka ukáže...

christim
27. led 2011

a ještě jedna foťákom

antoa
27. led 2011

@christim já bych to nezatracovala, něco tam je...já 10den po ET neměla nic a 12 den z krve pozitivní výsledek. Ty testy jsou někdy naprd

antoa
27. led 2011

@lenkacar dneska mlčíš...

antoa
27. led 2011

@christim ty jsi po KET nebo po IVF? kolikáte....

christim
27. led 2011

@antoa po ket...jj testy jsou k ničemu...

lenkacar
27. led 2011

@antoa já byla na skypu ..s kámošem 😉 ,jak je? udělala jsem znova žemlovku ..

lenkacar
27. led 2011

@antoa vladíse asi jebne ,ale na zítřek je naložíno na čínu .tak snad ho obměkčim

lenkacar
27. led 2011

@christim jo po ket? tak mi aspon dáváš naději ,já moc na kety nevěřim

lenkacar
27. led 2011

@christim mě to taky mobil nechtěl zabrat a ani když už byly kolejnice

christim
27. led 2011

@lenkacar jj po kete 😉 já som test robila iba pro, aby som viedela, čo čekat od krve, takže to pořád neviem 😔

antoa
27. led 2011

@lenkacar má jediná naděje je KEt tak uvidíme ....jak jsi Leni psala chvilku jsem v pohodě a pak zase pláč....zjistila jsem, že musím něco dělat, trochu to pomáhá. Už jsem si zbalila do nemocnice, říkám si, třeba někoho zítra překecám a udělají to hned, pro jistotu si nebudu píchat injekci na ředění a budu lačná tak uvidíme.
Leni kolik máš ještě zamražených?

lenkacar
27. led 2011

@antoa já už taky jen Ket,ale nechci tomu zase věřit úplně ,aby mě to ještě víc nesebralo .. 😲
@christim kdy že jdeš na krev,

lenkacar
27. led 2011

@antoa mrazili mi 4 dvojkové kvality ,na moje přání ..jinak bych neměla vůbec nic

antoa
27. led 2011

@lenkacar do kdy budeš na PN? protáhneš to do ketu? to ty 4 rozmrazí naráz?

christim
27. led 2011

@lenkacar v sobotu, teraz musím do mesta, tak možno kupim opet test a zkusím eště raz, ale nic neslubujem 😉

lenkacar
27. led 2011

@christim u nás v sobotu krev neberou ..to se máš 😉
@antoa ukončí mi to v pondělí ,prý mě nemůže nechat dýl ,že chodí komise jak jsi kolem 5měs., už na PN 🙄

lenkacar
27. led 2011

@antoa jako doufám ,že ne ,že na dvakrát ,ptala jsem se na to ..poprvé mi to tak udělali a zmršili mi spousty embryý ..měla jsem 4 a 4 😠

antoa
27. led 2011

@lenkacar a jak dlouho ses fyzicky dávala dokupy do revizi? já jen abych věděla co mě čeká, na sále je to asi chvilečka ne? jen chvilkové uspání či ne? Promin že se ptám, ale aspon mám koho- díky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru