Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
27. led 2011

@antoa mě nic nebylo..nijak jsem ani nekrvácela ,ale prý je lepší krvácet pak mi hrozila další revize ,že to nechtělo odejít ..

lenkacar
27. led 2011

@antoa je to chvíle ..nejvíc 20min. 😉 ani mě to nebolelo ..

misi.21
autor
27. led 2011

Ahojky,já mám dneska debilní den.. Hrozně mě bolí záda a břicho,sotva si sednu a zase vstanu ze záchodu... Tak jen koukám na telku,ale to ležení na sedačce teda moc příjemný není. Ještě že jsem uvařila včera... Ach jo,ať už jdu na kontrolu..

lenkacar
27. led 2011

@antoa mě to vůbec nevadí ,ptej se na co chceš ,já jsem ráda ,že tady jsi 😵

christim
27. led 2011

tu je to v celku krasne vidiet

lenkacar
27. led 2011

@misi.21 záda dostávaj zabrat co, řiká to hodně holek

antoa
27. led 2011

@lenkacar díky....já už do původní diskuze nechodím, nevíš co koubovka? Ta je ok?

lenkacar
27. led 2011

@christim ta druhá čárka je u toho nápisu? já takovýhle testy neznám já to měla někde vedle sebe v tom bílým,je tam nějakej duch ,ale to bych si fakt oči vykoukala ,tak musíme ještě tak 2dny počkat a on bude lepší,hlavně ,že to vidíš ty

lenkacar
27. led 2011

@antoa nevím vůbec nic ,snad ano ..já jsem tam jen načápla toníka ,tak jsem jí napsala do ip aby za náma přišla jinak tam nechodim

lenkacar
27. led 2011

@christim počkej až bude sílit tak bude i líp vidět na mobilu 😉

christim
27. led 2011

@lenkacar u C je kontrolní a testovací u "T"

antoa
27. led 2011

@christim je tam slabě vidět, tak třeba...

christim
27. led 2011

mrkněte do alba.... tam je to lapšie.... 😨

lenkacar
27. led 2011

@christim už z vlastní zkušenosti vím ,že ani čárka nic neznamená..ale vždycky jsem to brala jako krůček o kousek dál..

antoa
27. led 2011

@lenkacar já si ho poledně raději vůbec nedělala, chtěla jsem naději do poslední chvíle

misi.21
autor
27. led 2011

@lenkacar jo to jo,ale mě překvapilo,že takhle brzo,když ještě bříško je malé... 😒

lenkacar
27. led 2011

@misi.21 mění se ti těžiště a roztahuje se děloha ,pokud jí máš třeba zakloněnou ,tak stoupá nahoru a tohle všechno bolí

monnn
27. led 2011

@antoa jestli Ti můžu odpovědět i já-já jsem koukala před narkozou bylo 11.05 a v 11.45 jsem se probrala už na JIP,ale dřímala jsem ,sem se jen probrala každou půl hodku co mi měřili tlak,na pokoj jsem šla v 16.30 to už všichni doma hysterčili co se mnou je,sem neměla u sebe mobil na tý JIP,no a já jsem krvácela,ještě pořád špiním a hematom mám a čekám do 16.2 pak asi Dr.rozhodne jestli budu muset jít na reviz-moc se jí do toho nechce-každý zásah prý může spůsobit zas hematom,ale hlavně u každého je to jinak,můžu to porovnat u sebe-měla jsem před 2lety samovolný a co se týče fizičky jsem byla v poho,sem ani nebyla na PN

antoa
27. led 2011

@monnn díky

lenkacar
27. led 2011

@antoa tu PN určo zkus ošéfovat ,už jen kvůli té psychice ,někomu odpovídat na otázky co se stalo ..blé na to jsem neměla ještě dlouho nervy silný 😢

antoa
27. led 2011

@lenkacar já nevím, tedka to řešit nebudu, určitě nepůjdu do práce převazovat rozpadlý rány 14 DNÍ PO REVIZI...a také bude záležet kdy půjdu na ket, že bych to protáhla, marodím od 6.11. tak by se to ještě dalo obhájit. A určo jak píšeš to bude chtít čas než o tom budu moct mluvit s rodiči, blízkými a pak teprve s kolegyněmi. V práci mě místo neuteče. Takže uvidíme, ale třeba na tom budu tak, že půjdu od března, fakt uvidíme.
A co ty od toho příštího týdne?Budeš mít to místo jak jsi psala?
Byla jsem nakoupit a koupila jsem vše nezdravé....když už tak už

lenkacar
27. led 2011

@antoa místo bych měla od března ,ale vůbec se mi tam nechce je to stejný zaměstnavatel a tudíž vychcánek 1 kategorie a vůbec mu nevěřim..myslela jsem prozatim než si něco najdu ,ale nejradši bych do ketu zůstala doma úplně ..

antoa
27. led 2011

@lenkacar tak můžeš jít na úřad práce ne?

antoa
27. led 2011

@lenkacar a co máš za školu, jaké máš možnosti práce?

lenkacar
27. led 2011

@antoa to půjdu určitě od února na ÚP 😉 a možnosti? No skorem žádné ..jsem vyučená prodavačka,takže bud to a nebo hadrošmátra 😀 😝 ,ted je tak pitomá doba ,že už ani ty prodavačky nemaj slušný flek

antoa
27. led 2011

@lenkacar

lenkacar
27. led 2011

@antoa říkam vladísovi ,že se jim na těch pár hodin na to vyprdnu a budu radši doma v klidu do ketu ..max. zaskočit na starý krám ,kde to znam ,ale učit se složitě jiný priogram se mi nechce ,když tam stejně nechci být ,nebo spíš to neni k tomu..

antoa
27. led 2011

@lenkacar já si myslím, že děláš dobře a spolu to doma zvládneme, budeme muset 😉

lenkacar
27. led 2011

@antoa já si taky myslim to samé ,pořád o tom přemýšlim ,ale je to pro mě asi jediné řešení ,aby mi nešvihlo a zůstala jsem tak nějak v klidu

lenkacar
27. led 2011

půjdem na véču ,jak mám zítra ty narozky víš ..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru