Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

petapal
10. bře 2011

@jolcap tak ti jdu nandat chytej

jolcap
10. bře 2011

@petapal díky jsi zlatíčko, jdu udělat těstovinovej salát snad ho sním 😀 co chřipka už je ti líp

martinkka
10. bře 2011

@jolcap těstovinovej salátek bych si docela dala 🙂

lenkacar
10. bře 2011

tak já dělala maso v troubě zapečený a k tomu těstoviny se sýr. omáčkou

jolcap
10. bře 2011

@martinkka tak pojd zbylo,raději jsem to nepřeháněla aby mi nebylo zle,ale co budu vařit zítra to je ve hvězdách

martinkka
10. bře 2011

@jolcap šla bych hned 🙂 taky nevim, co budu zítra vařit, ale něco budu muset, už nic nemáme 😒

jolcap
10. bře 2011

@martinkka a ted mi chlap přinesl zmrzku

martinkka
10. bře 2011

@jolcap teda, ten je na tebe hodnej 🙂 zmrzku bych si taky dala

pet.s
10. bře 2011

@martinkka mně zaváděli vždy dvě, vždy se uchytilo jedno a vždy jsem špinila... u obou těhu..

pet.s
10. bře 2011

@petapal ještě nevěš hlavu..on každý testík ukazuje jinak. Já bych šla na HCG.Stačí dojít do laboratoře a za 250 ti to do odpoldne udělají.

lenkacar
11. bře 2011

@pet.s jé holky to se máte mě to odmítli udělat bez žádanky,musela jsem si vyčekat celých 21dní ,to je ale na hlavu

martinkka
11. bře 2011

@pet.s mně se minule uchytilo jedno, špinil jsem, ale doktorka mi řikala, že to nemůže být kvůli tomu, že se uchytilo jedno a teď se mi taky uchytilo jedno a nešpinila jsem vůbec. mně řikali, že to špinění nemůže souviset s tim, že by jako odcházelo to, co se neuchytilo, ale třeba mají jinde jiný názor. Já jsem si to taky myslela a ptala jsem se na to.

martinkka
11. bře 2011

@lenkacar v laborce by ti tu krev ale určitě vzali

petapal
11. bře 2011

@pet.s ja na to prdim popravde jsme ted s prachama v pr.... a necejtim zadne priznaky prsa me neboli a jest vyhodti 250kč za krev kde mi reknou ,že tehu nejsem to by me nastv,.. uřž jsem ted utracela furt za testiky proste to vydržím do toho 15.3. do caru na ulztrazvuk. spis počitam s tim,že nejsem do tohho jsem se včera dozvedela od jedne kamosky, ze jina holka o me vypravi. Mam totiž roztrousenou sklerozu ,ale u me je vse o.k. po strance na tehotenstvi u nas je problem u manžy jen je pro me riziko mit dite. Proste ta holka rekla,že ja deti mit nebudu protože jsem nemocna to me pak mrzi je to čubka co nevi nic o te nemoci neni to o tom,že nemůžeme mit deti ,ale je tam riziko invalidity je mit což se může ukazat po porodu mam sto chuti ji neco rict.

sponiarka
11. bře 2011

@petapal Ahoj nech to na ultrazvuk tam ti řeknou víc a na tu holku se vyprdni nic o tobě neví.

lenkacar
11. bře 2011

@martinkka nevzali.byla jsem tam i jsem to tu pslaa

pet.s
11. bře 2011

@petapal to je pěkná svině...já bych ji to šla "vysvětlit" face to face, o očí do očí. Pěkně v klidu s tvrdým pohledem, že jsem se doslechla, že o mě vypráví smyšlenky, takže ji jdeš říct správné informace, aby ze sebe nedělala blbce.
To jsi dobrá, že vydržíš čekat, já byla vždy napnutá jak kšandy.Testy jsem si dělala snad každou hodinu. Jeden pokus i dva dny po zavedení.-))))samozřejmě byl bílý.-)))

lenkacar
11. bře 2011

@petapal to je smutný jak se lidi staraj ,no mojí kámošce se to rozjelo zrovna teda těhu a stejně potratila a do té doby měla 2 kluky a byla zdravá ,takže tohle nemůže říct nikdy nikdo ,řže ho tohle nepotká ..

lenkacar
11. bře 2011

kdyby radši každej držel hubu a šoupal nohama ..i tak je to hrůza když to nejde ,na psychinu jako bejk a ještě se dozvídat takový story ..jak píše pets ,vybodni se na ní ..a nenervuj se .. ale až jí potkáš klidně bych jí to řekla ..

pet.s
11. bře 2011

@lenkacar fakt? u nás to dělají jako placenou službu...všem bez žádanky..dokonce já byla 8 den po transferu a šla tam a paní mi říkala, že je ještě brzy.Tak jsem ji vysvtělila, že už to nevydržím, jak se dlouho snažíme a ona se smála a v pohodě mi udělala a ještě říkala, že kdyby mohla, tak mi tam nějaké pozitivní výsledky připíše. A odpol jsm věděla výsledky.vysvětlila mi, že sice se zdá, že bych mohla býta,ale raději at si ještě nechám udělat za dva dny, žepokud to poporoste, tak je naděje.Poporostlo.-)))

jolcap
11. bře 2011

@petapal to je ale kráva, co jí je do toho ty určitě nejlíp víš jaký jsou rizika a co jsi ochotná podstoupit, vím jen že ta tvoje nemoc je svinstvo,ketrý nevíš jak dopadne,ale když tě vzali na ivf tak asi proč by si nemohla mít dítko na druhou stranu jedno máš a myslím,že budeš jen šíleně hlídaná a my ženský jsem schopný kvůli dítku klidně umřít

jinak mě sere utroš nervuje mě to 😀

petapal
11. bře 2011

@pet.s zlato vsak ja už počůrala asi 6testu z toho jsem mela jeden predevčirem s duchem a včera už nic na dalsim tak mam jeste posledni testik spravne jsem se mela testovat dneska ,ale vydržím do nedele bud tam bude nebo ne proto ti prijde,že vydržím ja se testovala už snad paty den od vloženi 😀

petapal
11. bře 2011

@jolcap no prave nejlepsi je když vi co mam za nemoc,ale vi hovno asi ji dneska poslu na fasebok odkaz a napisu ji zkus si to prečist 😀

jolcap
11. bře 2011

@petapal kašli na ni, stejně by to nepochopila, já bych se teda raději zeptala tebe jestli nemáš strach,že se může něco stát, koneckonců je to tvoje tělo tvoje rozhodnutí
tak jsem se opět přežrala a pprospala odpoledne

petapal
11. bře 2011

@jolcap no zlato ja se zatim nebojim mam tu nemoc skoro 7let ,a nic by jsi na me nepoznala ,ale pritom jsem v plnem důchodu už 4rok. Nejvetsi problem jsem mela s nohama to jsem na ne nemohla ,ale kapačky zabrali takže jsem o.k samozrejme mam určite problemy občas. Unava ,brnění bolesti nohou bud kulham pravidelne v lete nebo motani hlavy ,ale co jsem doma tak se mi to moc zlepsilo. No můžu ti rict,že jezdim do Caru do Prahy a musela jsem čekat na moji dr. ke ktere jezdim s touto nemoci ,že mi da svoleni ,že to mohu podstoupit oni musi byt v caru kryty,kdyby se neco stalo . Takže ja musela byt rok fakt v pohode bez atak aby mi to dovolili . V caru mi dr. udelala prednašku ,že mi hrozi invalidni vozi, spoustu pacientek se zhorsilo po porodu ,ale jsou pripady kdy ma nekdo i vice deti a jsou o.k. a na to hold spoliham ja takže dokud me to nepotka tak si myslim,že me se to stat nemůže vis. Musim po porodu hodne odpočivat nestresovat se neprepinat jak se bude telo zas vracet zpatky do normalu tak proste byt v pohodoe a hodne mi musi pomahat rodina . Proste v caru mi udelali o tom prednašku a kdyby zalezelo na nich tak oni to nedovoluji temto lidem dost natvrdo mi to rekli,Musela jsem podepsat papir,že me se vsim seznamili a od te doby už semnou o tom nemluvi to mi i rekli. Ted si o tom promluvime a pak už o tom mluvit nebudeme. Ale rekli ,že bych asi rodila u nich pač pry nemocne pacienty obyč. nemocnie odmitaji. Ja bych i tak musela na cisare protože mam v hlave cevu smotanou takže pri normal. porodu by mi hrozilo prasknuti a krvaceni do mozku. Ale ja to beru tak holky,že prsote chci byt taky stastna znova zazit tehotenstvi proste jsem ochotna podstoupit vse. A verim ,že snad budu v pohode a kdyby to bylo hodno hodne rizikove tak mi to moje dr. na moji nemoc nebude dovolovat. Samozrejme když mam nekdy dny kdy ležim a jsem fakt chcipla tak si rikam,že bych snad mimi nezvladla toho se taky bojim. Klukovi je 11let a je už samostatnej ,ale zas je fakt,že me zvedne moje dite když je mi zle a neco potrebuje dokazu vstat a jit.

petapal
11. bře 2011

@jolcap mela jsme praci na doma na pc.ale ta mi skončila a neni proste jinak jsem taky z toho ,že jsem doma byla holky 3tydny na psycharne proste se mi zbořil svet najednou zůstat doma v 25letech ted je mi 33let bude a dva roky si delam doma par holek nehtiky udelala jsem si kurz a mam o zabavu postarano je to na černo,ale proste kačku taky nejakou potrebuji a zabavim se jsem mezi lidma prijdu si k nečemu zas.

jolcap
11. bře 2011

@petapal díky za vysvětlení, jsi fakt odvaha a já zase bulím, na druhou stranu kdyby se vám to povedlo doma tak ti to mimi z těla nevyrvou a rodina musí počítat i s tím,že se budou starat o mimi i o tebe kdyby se něco stalo, myslím, že sama musíš vědět jestli do toho rizika půjdeš a máš dost kuráže
je dobře,že nesedíš na zadku,ale něoc děláš a na ostatní se vybodni já tě teda obdivuju, já mám jen astma,ael když mám záchvat stěží si dojdu na záchod 😀

petapal
11. bře 2011

@jolcap neplakej bud v klidu at se mimi krasne ma v tvem brisku 😀 proste si rikam,že jestli se neco ma stat může se to stat i bez miminka

jolcap
11. bře 2011

@petapal tak jsem upekla buchtu podle netu a jsem zvědavá jaká bude, neboj já těd bulím u všeho fakt, to přejde

jezulicka
12. bře 2011

ahojte holky sluníčko nám svítí hurá konečně máme jaro...dneska budu péct mrkvový koláč mám na něho chut tak jsem zvědavá... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru