Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

petra123
14. bře 2011

@jolcap bederní páteř🙂a mam to vždycky před MS☹

jolcap
14. bře 2011

@petra123 to mi ani nemluv každý ráno si myslím,že se zlomím,a bojím se že to bude horší

martinkka
14. bře 2011

@petra123 ahojky 🙂 pár dní po ET se nemůžeš cítit těhotně ani kdyby jsi čekala paterčata, takže klid 🙂

petapal
14. bře 2011

ahojky holky ja mam chripku jako blazen takovou jsem nemela ani nepamatuji.Beru penicilin. Zitra jedu co caru na ultrazvuk obj . si me po prvnim ICIS ,ktere nevyslo testy mam negativni a zadne priznaky menstruace byla. objedanli si me na 11den cyklu ,ale asi mi nic ted nenaplanuji ,že když jsem marod jak blazen

jolcap
14. bře 2011

@petapal to máš prasečí ne? koukej se hlavně vyléčit neboj mimi počkaj a až budeš ok tak ti je tam dají a ty budeš těhu, testila si nebo ne

martinkka
14. bře 2011

@petapal hlavně se musíš vyléčit, takhle ti nemůžou nic dělat, měsíc počkáte a půjdete na to 🙂

petapal
14. bře 2011

@jolcap no vypada to ,že mam nejakou sloni protože si i cvrnkam do gati jak kejcham je to des holky chvilema i bulim jak je mi desne . Testila jsem se a opravdu nic tak si rikam,že aspon ,že tak protože mam fakt hroznou chripku či co už at je mi dobre .

petapal
14. bře 2011

@martinkka to jo ,ale rikam si jestli tam nejedu teda zbytečne ,ale zas maj vyloučit ,že nejsem opravdu tehu tak se domluvime rovnou na priste nejak . potrebuji se vykuryrovat a nabrat silu na miminka pak už to musi vyjit

lenkacar
14. bře 2011

@jolcap joli jsem si tady normálně ucíkla s tima křížema ,že tysis představila petru jako satanistku 😀 😀 😀 😝 ,u nás se teda ten výraz používá jako 1 kžíž ,že mě bolí v kříži 😀 😀 😝

lenkacar
14. bře 2011

@petapal já si taky cvrkam ,nosim slipku jak stará bába ..hrůza se mnou ,po nějaký akci asi navštívim urogyndu ..

martinkka
14. bře 2011

@petapal to víš, že to pak vyjde 🙂 nejedeš tam zbytečně, aspoň zkontrolujou, jestli opravdu nejsi těhu a jestli už je po stimulce všechno v pořádku

lenkacar
14. bře 2011

@petapal bud ráda že tam neni mimísek ,to by nebylo pro něj dobré ,taková chřipajzna ,ted jsou hrozné vleklé chřipky ..

jolcap
14. bře 2011

@petapal jak říká Lenka tuhle chřipku by mimísek nezvládl dobře a takhle máš naději aby to bylo ok

@lenkacar no u nás se říká jako roky

lenkacar
14. bře 2011

nevim čim to je každej kdo má letos chřipku ,tak má komplikace 😒 asi to nějak zmutovalo boco ,já to měla 3 týdny ,naše máma 5 neděl a vladís už 14dní a dobrej neni,každej ATB a stejně se v tom člověk plácá,já bych do tohodle mimíska nechtěla ,hezky odpočívej a naber síly do příštího těhulkování

jolcap
14. bře 2011

@lenkacar za to může očkování proti obyčejný chřipce ta aby přežila musí zmutovat

lenkacar
14. bře 2011

@jolcap no ale ta moje chřipka mohla bejt teda na nás hodnější ,my jsme nebyli očkovaný nikdo ☹

jolcap
14. bře 2011

@lenkacar jí to příště řekni at přijde ta obyčejná 😀

petapal
14. bře 2011

@lenkacar no zmutovana musi byt desne protože mi fakt takhle hodne let nebylo desne už prestavam i mluvit kaslu jak tuberak a to me to drži nejak od čtvrtka ,ale v sobotu me to svalilo do postele to jsem už nemohal nic. fuj a zitra ta cesta do \prahy tam autem zpatky vlakem to nevim jak zvladnu

mv
15. bře 2011

No, my se hrabeme z nemocí s manželem už přes 4 týdny a konečně to začíná vypadat lépe..ale to jsme nikdy za 20 let neměli,takovej průběh nemoci. 😝 ale má to tak každej druhej v mém okolí, hrůza..
Já po týdnu intenzivního špinění včera dostala mrchu a byl to nářez. 😝 večer jsem měla takové bolesti, že jsem myslela, že pofrčíme někam na injekci.teď už lepší.

@petapal nebuď smutná, příště to výjde, hlavně, ať jsi brzy fit.
kámoška, co byla v 8.tt mi o víkendu psala, že to odešlo a taky měla chřipajznu.
V tomto ovzduší, co všude něco řádí, mi vůbec nevadí, že mrcha přišla, měla bych opravdu strach...

lenkacar
15. bře 2011

@mv já bych taky měla strach ,to si radši fakt počkam,jako obyčejná budle mi neva ,ale tyhle hustíé stavy ,by nemohlo těhu přežít bez následků

jolcap
15. bře 2011

@mv
@lenkacar ahoj no s tou chřipkou je to šílené už neplatí chřipka vyležet dostatek tekutin,ale jak říkají odborníci všechny viry a bakterie zmutují aby přežili, jinak tchýně něco chytla nejdřív to vypadalo na prasečí a vyloupnul se z toho pneumokok, já teda nechodila k nikomu abych něco nechytila a taky furt větrám za což mi tady každej nadává

lenkacar
15. bře 2011

@jolcap stejně jak jsi těhulka tak se bojíš vid ,když je to všude kolem..kdy si sem dáš počítadlo tt?

jolcap
15. bře 2011

@lenkacar já se hlavně bála,že by mi ivf ani neudělali mám astma a záchvat dostávám když nastydnu nebo něco chytím,takže jsem opatrná a taky beru pravidelně léky i když to občas šulím přeci jen první trimestr co nejméně léků, Leni jsem sračka a bojím se to vyřvyt do světa,chystám se po utz až bude dle doktora vše ok,jak to tady čtu pozitivní hcg není záruka,ale za zuzky jsem na to přišla dýla hned to rozkřila ani mě nenapadlo,že by se mohlo něco stát

lenkacar
15. bře 2011

@jolcap taky mám astma

jolcap
15. bře 2011

@lenkacar pěkný svinstvo

lenkacar
15. bře 2011

@jolcap já jsem si myslela jak jsem v poho a nenpslaa jsem určo jak u nás byla návštěva s yorkšírem a já potom nemohla ani dejchat a ani spát ,páč mi pes skočil do postele a já se drbala tak strašně ,že jsem musela servat peřiny a všechno vyprat a to jsem si myslela ,že alergii na psa nemám ,když jsme ho před 2 lety dali pryč,vidim ,že něco tam být muselo ,normálně mi vadil.-.a začla jsem zase s dejchátkem

jolcap
15. bře 2011

@lenkacar tak to znám,ale ono se to třeba v těhu mění u zuzky mi to nevadilo a pak zase jo, psa doma to mě zabije a ted nehladím žádná zvířata at něco nechytnu,kecám kobyly si hladím to by mi Paluška dala 😀

lenkacar
15. bře 2011

@jolcap trochu jsem to nechápala s tim yorkem,ale je fakt ,že oni maj farmu a na tom psovi mohly být i jiné alergeny zvířat,každopádně až příště bude chtít vzít mazlíka ,tak musim říci ,že bohužel ..já si musela odpoledne lehnout ,vypadala jsem jak když jsem složila vagon uhlí,úplně mě to odrovnalo..

jolcap
15. bře 2011

@lenkacar já nějak nevěřím ani na to že zrovna tahle rasa je pro alergiky je to pes a a prostě může jenom jako pes vonět a to mi taky vadí, naši mají americkýho kokra někdy mi nevadí a jindy se můžu zbláznit a to ho mají venku

lenkacar
15. bře 2011

@jolcap mě řekla dokyna ,že na tom psovi sice neni podsada ,ale vadí sliny ,což nás olizoval fest a sekret z očí ,nosu a to je fakt ,že tomu se neubráníš jak se vytírá všude

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru