Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
16. bře 2011

@martinkka nějak mě děsí ta představa,že s ebudu takhle celý těhu nervit

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap si piš ,že budeš a víš proč? protože jsme už staré zkušené báby ..

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar to jo jsme stará,ale nějak to zvládneme co bychom pro dítka neudělali,nervy jsou s nima pořád

martinkka
16. bře 2011

@jolcap taky se budu nervit, ale musíme se snažit být co nejvíc v klidu, jinak budeme mít malý neurotiky 🙂

jolcap
16. bře 2011

@martinkka jo to už vím,kámoška to má tak jak říkáš malýho neurotika, tak jsem opět naštvala zuzku ☹

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap a s čím?

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar dávaj hokej a je prodloužení a já ji poslal spát to byl pohled co zabíjí

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap ježiš to jsem ani nezaznamenala ..u nás jede combeck bo jak se to píše .. a to nesmim mluvit

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar šla spát v dresu tak jí pak i půjdu říct jak to dopadlo si šplhnu na slovácích dávaj majora zemana

martinkka
16. bře 2011

@jolcap teda 🙂 to jsi jí mohla dovolit, aby se dokoukala

jolcap
16. bře 2011

@martinkka nemohla budou hrát tak dlouho dokud nepadne gól takže třeba hodinu

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap to u nás se až takhle nefandí ..a když je nějaký vítězství a jak jezdí těma autama po městě v noci tak to jim sprostě nadávam ..já nejsem schopná pochjopit idioty v baráku co při každým golu třískaj do topení a dupou ,co je mi kuwa do toho ,že maj rádi sport,od nás k nim taky netečou žádné slzy když pláču nad seriálama

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar no to až u finále u nás na vsi bude klid,hlavně čert ví jak to dopadne

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap tý bláho v dresu to je fanynka ,jednou se bude mít dobře s chlapem ,já jsem hrozně nesnášenlivá osoba,dokážu koukat na halovou atletiku ,na bruslení a tancování a to je asi konec,třeba ráda koukam jak skáčou o tyči ty anorektičky a nebo do písku

jolcap
16. bře 2011

@lenkacar to já ráda hokej, nějakej fotbal, běžky, skoky na lyžích a tak, docela toho snesu dost a jinak si čtu když chlap kouká na něoc co nemusím

lenkacar
16. bře 2011

@jolcap tak vladís na to nekouká ,nikdy nekoukal nemyslim ,že kvůli mě máme víc tv ,takže by nebyl problém čumnout na to jinde,ale jsem nesnášenlivá v tom smyslui ,že jim hrozně nadávam jak pod náma řvou a dupajnapř,,abyses neposral ty ču..jeden,,no možná že se mě vladís bojí ,aby to taky třeba neschytal nevim,já myslim ,že ne ..no ikdyž ,že jo..ježiš já už chci bejt naprcaná

lenkacar
16. bře 2011

tak se loučím ve třičtvtě jde vladís sklízet úrodu ..po rehábce všechno vyplel já myslela ,že to zdechne jednou provždy ,to je ale blbá hra ta farma 😠 ..už aby bylo léto a tahnul na chatu,nebo se tu pozabíjíme v tom bytě ..je nepříjemnej jak prdel zase ,nebo spíš od tý doby co odjel do těch lázní 😠

monnn
17. bře 2011

dobré ranko a mě krásné sny 😔
@jolcap jj zavrtávaj se a dávají ti najevo že máš odpočívat a ne uklízet polena třeba že jsou malé,mimísci chtěj maminku jako neutahanou a co nejvíc odpočatou 😉 🙂
@lenkacar a vladisek už je doma z lázní?

lenkacar
17. bře 2011

@monnn jo i z cvičení je doma a je nachcípanej a jak nežit na prdeli

jolcap
17. bře 2011

ránko, to já zase raději ustoupím na co se koukáme v telce nějak se mi příčí představa,že budeme každej sedět v jiný místnosti každej večer to pak nemusíme být spolu,ale docela se těším až odjede na montáž bude klid a budeme se na sebe děsně těšit 😀 neboj budeš brzo naprcaná a to bude ještě horší ty nálady
@monnn no jsou to asi zmetci nesmím je mačkat to mi vadí nejvíc když je skřípnu tak polosedím, je to pro mě takový psycho jinak mě opustili veškeré příznaky těhu,nebo teprve přijdou 😀

lenkacar
17. bře 2011

@jolcap až budu mít ty horší nálady tak budu ale hájená 😵

jolcap
17. bře 2011

@lenkacar jenře aby sis pak nepodřezala větev pod sebou když budeš v amoku 😀

jezulicka
17. bře 2011

@jolcap ahojky tak jak se cítíš?je to už lepší?

lenkacar
17. bře 2011

@jolcap myslíš že až tak? 😕 doplahočila jsem se z kaufu maj tam levný kuř. packy a venku neni nic moc..lepší sedět doma ..je to jeden z mých posledních ručo nákupů

jolcap
17. bře 2011

@jezulicka se z těch pocitů posejřím, nic mi dneska není ani nebolí ani špinění to je fakt šílený,ale včera jsem opravdu ležela a chlap byl hodnej a zuza mi vařila caro místo kafíčka

@lenkacar mě se nechce nakupovat,ale budu muset vyrazit pro pečivo a asi uvařím žemlovku a hovězí polívku

jezulicka
17. bře 2011

@jolcap no tak to je super bud ráda, ale stále odpočívej polehávej a nic nedělej a at tě pěkně obskakujou... 😀

jolcap
17. bře 2011

@jezulicka doufám,že je to dobrý znamení, jinak včera jsem měla mít ovulku jestli to nebyl dozvuk hormonů, no jsem opatrná skoro nic nedělám

lenkacar
17. bře 2011

@jolcap baže nic nedělej a ani na ocásek nekoukej ..

lenkacar
17. bře 2011

holky včera jsem málem dostala v krámě po tlamě tak jsem zvědavá co bude dneska.. 😕 včera mi přišel na mail anděl strážnej a ted se mám jako dozvědět nějakou novinu ,tak čekám..

jolcap
17. bře 2011

@lenkacar bud v klidu tatínek je strašpytel a víc myslíme na miminko 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru