Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
7. čer 2011

joli tak co myslíš lehké děvy odpočívají na stole,nepřečetla jsem ani řádek

slunicko_78
7. čer 2011

@lenkacar ne test zatím ne. Na špatné zprávy času dost.

martinkka
7. čer 2011

@lenkacar ü nás právě při ET řikaj, že léky v žádnym případě nevysazovat a na krev přijít vždycky, prostě co CAR to jiný názor

martinkka
7. čer 2011

@slunicko_78 jak dlouho jsi po ET?

lenkacar
7. čer 2011

@martinkka přesně co car jiný postup a neříkám ,že jsem ze svého car odvařená 😝 a že tam všechno chápu .. 😠 to že nechtějí mrazit stále trvá co vim od ostaních holek ,maj třeba 25vajec a nakonec jsou 2 do břicha a nic k mražení 😒 divný co ..

martinkka
7. čer 2011

@lenkacar je to zvláštní, tolik vajec a nakonec nic k mražení 😒 asi to pro ně neni dobrý kšeft, jinak si to neumim vysvětlit

tonytony
7. čer 2011

@slunicko_78 No, já teda např. u dcery normálně dostala MS a obrečela to, ale brala jsem léky na stimulaci ovulace a musela jsem si být jistá, že nejsem těhu, abych je další cyklus mohla začít brát, no a lup- byly tam // a pak jsem krvácela( ne špinila) až do 5. měsíce- někdy víc, jindy míň, ale fakt dost a někdy špinění, jindy zcela jasná krev...
Bez krve bych léky prostě nevysazovala... Nebylo to eda po IVF, ale to je myslím fuk...

slunicko_78
8. čer 2011

@tonytony @ martinkka dnes 10.den. Vysazovat nebudu, pro jistotu. Jenže mám zavádět Utrogestan a přijde mi,že když je krev,tak se to musí vyplavit.

tonytony
8. čer 2011

@slunicko_78 Psala jsem Ti i vedle- Utrogestan teď polykej a nezaváděj a plus si kup Ascorutin a ber ho teď 3x2 tabletky denně🙂

slunicko_78
8. čer 2011

@tonytony Aha,to nám neřekli.

lenkacar
8. čer 2011

@slunicko_78 a znovu se zeptam test sis dělala? ten 10den už by musel být aspon duch

jolcap
8. čer 2011

@lenkacar ahojky nejdu na plodovku výsledky vyšli dobře a nic nebylo špatný

lenkacar
8. čer 2011

@jolcap PÁÁÁRÁÁDÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

jolcap
8. čer 2011

@lenkacar na downa to vyšlo 1:13000 no nádhera v mým věku

tonytony
8. čer 2011

@jolcap Tak to je naprosto super!!!

jolcap
8. čer 2011

@tonytony díky je a úplně jsme zářili štěstím, máme postiženou neteř tak jsem se bála

tonytony
8. čer 2011

@jolcap ¨Jak říkám- super! Nejhorší je, jak to vyjde blbě jen kvůli věku, to je pak dilema a podle mě další zbytečný nervy☹

lenkacar
9. čer 2011

ahoj ,no kámošce co je v mým věku a je v 5měs. vyšlo něco podle krve a na utz dobrý a musela podepsat papír ,že na plodovku nejde ,je po ivf a taky se jí nechtělo ..a já se nedivim ,bála bych se i riizika potratu ..ale jako vyjít mi riziko na downa tak jdu i na tu plodovku ,to bych nedala ,postižený dítě tak moc ne ..já na to nemám.. 😢 a fakt obdivuju každého kdo si dobrovolně nechá dítě a ví ,že bude postižené tak ,že to doktoři po narození nemaj šanci spravit

jolcap
9. čer 2011

@tonytony ten věk je hodně limitující a všechny ty výsledky hazí někam jinam,ale jak říkal doky je to exkluzivní a co ty jak se těšíš a cítíš
@lenkacar taky bych nechtěla postižený dítko a zvlášt to vědět dopředu, už si to jen hodlám užívat za 14 dní jdu na srdíčko a vezmu s sebou Zuzku

tonytony
9. čer 2011

@jolcap No, já se cítím tak dobře, že bych mohla skály lámat, takže se musím hlídat, abych to nepřeháněla... Nevím, zda je to zrovna dobrá info, raději bych blinkala až by se hory zelenaly a věděla, že jsem těhu, zatím to tak nějak fakt nevím☹ Prsa teda jsou 2x taková a břicho maskovat nelze, takže nikam nechodím- nehodlám zatím fakt tohle riskovat, doma, když někod přijde, posedávám, chodím jak debil, aby nebylo vidět, ale už je to neutažitelný... Už jen proto bych ráda věděla, co se v bříšku děje a ev. to mohla aspoň nejbližším říct, jinak mě zavřou brzy do blázince...
No a taky teda večer totálně vytuhnu a to jinak jsem naprosto sova- chodívala jsem spát noprm. nejdřív v 1 hod. i při práci, kdy jsme vstávala hodně brzy, takže aspoň to se snažím brát jako pozit. příznak, byť do jisté míry určitě ovlivěněn Utrogestanem☹ Ještě 6 dní do UZ- fakt se to vleče neskutečně a strach roste každým dnem☹

jolcap
9. čer 2011

@tonytony bud v klidu blinkání může ještě přijít mě začalo být zle až někde v 9tt, těhu jsi stačí jak spíš a ty prsa, co se týká bříška to je i po stimulce já mám pupek jak v sedmým měsíci, strach bude,ale snaž se ho kočírovat nic nezměníš jen prcek bude malej nerváček až se narodí teda pokud tam nejsou dva

tonytony
9. čer 2011

@lenkacar
@tonytony No a s těmi blbými výsledky- toho se taky bojím... U mě amnio téměř rovná se potrat s mými sklony ke krvácení v těhu a potratovostí- to mi řekl dr. i u malé v těhu, že mi vyloženě amnio nedoporučuje, takže já pokud těhu bude, hodlám vsadit na to, že máme PGD na embryjkách a byla ok na ty základní vady, které se dělají během těch vyšetření plus na NT screening v 1.trimestru, který si chci pojistit u Dr. Vlašína( prý nej odborník) a budu se modlit, aby trippl vyšel dobře i s mým věkem- pokud vyjde ok, tak si oddechnu, pokud ne, tak na amnio nepůjdu ani tak, ale vím, že budu nervozní, ale fakt budu věřit NT a PGD plus riziko potratu po IVF fakt riskovat nehodlám, kor když mám kolem sebe každou druhou( a to nepřeháním) a mnohem mladší známé a kamarádkay, kterým tripl vyšel špatně a amnio bylo ok a mají naprosto zdravé děti...

jolcap
9. čer 2011

@tonytony zatím se nenervi, mě bude za 14 dní 40 a výsledky byl lepší než u holek o 15let mladších tak bud v klidu ten 1.screening je docela dots jasný a průkazný

tonytony
9. čer 2011

@jolcap No, já si říkám, že u mě asi blinkání nebude, ani s malou nebylo, ani nejsem norm. blicí typ... Ale prostě, dkyby bylo, budu klidnější a zvracet ráda 😀 Ne, je mi jasné, že o tom to není a doufám, že budu takhle ok a že i tak to TAM bude🙂 Ono ještě nervíků bude i tak hodně- po ev. srdíčku mi vysadí ethinylestradiol a bude velký riziko,že mi tím spustí krvácení, ke kterému mám tendence- kéž by ne... Navíc beru teď ty inj. na ředění krve a dr. sama z toho měla strach, jsem v tomhle prostě divnej pavouk... Takže to ještě můlže být všelijaký☹ Ale nechci na tohle ještě myslet, hezky postupně jeden malý krůček po druhém- takže teď prosím moc o srdíčko- aspoň to jedno🙂

tonytony
9. čer 2011

@jolcap Ne, na, jak píšeu, zatím nervíky jen na srdíčko, ostatní zatím vytěsňuju, jen píšu, jak to mám ev. v plánu🙂 Ale věřím, že srdíčko bude pro mě aspoň uvnitř velký zlom- po zamlkliknách a potratech v časných stádiích by to pro mě byl velký posun "dál"🙂 a už bych mohla začít věřit, že jsem těhu🙂

jolcap
9. čer 2011

@tonytony taky jsme tak postupovala level po levelu,nervy s tím co následuje a ted jsem fakt v klidu podle dokyho budu rodit plánovanou sekcí tak jsem v klidu,že vím co mě čeká

tonytony
9. čer 2011

@jolcap Jasně, to je fajn- i to člověke moc uklidní, když ví, co ho čeká a může se připravit🙂 A hlavně u Vás je už to nejhorší za V8mi a už Vás čeká jen to hezké🙂

jolcap
9. čer 2011

@tonytony jo ten věk mě strašil a doktoři byli vždycky hodně při zemi vedli to jako rizikový faktor,takhle už víme že i v tomhle věku lze mít zdravé mimčo

tonytony
9. čer 2011

@jolcap Je to super pocit, moc Ti ho přeju🙂Už si jen užívej bříška🙂

jolcap
10. čer 2011

@tonytony díky a at je u tebe vše ok,koukej hlásit

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru