Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
9. únor 2011

@petapal mě už to břicho ten 6den pobolívalo,ale je to podle toho kolik v sobě nosíš vajuch .. a po OPU tě bříško bolet může dost ale i vůbec nemusí ,podle toho jak tě rozpíchají,zaplatpánbůh za narkozu,ale pití je důležité a bílkoviny

petapal
9. únor 2011

děkuji moc holky

lenkacar
9. únor 2011

@petapal 😉 😵

kkamca
9. únor 2011

Ahoj všem.
@baronek tak jak,už si testovala nebo kdy to vypukne?Ztrácím se... 😅

A jak vy ostatní?Já se chystám zase volat do car..ale maj ted delší čekačky,nějak asi nemaj doktory. 😕
A chtěla bych ještě imunologii,než bych šla na další iui-ivf. 😎

Koukáte na novej serial na nově? 😀 😀

martina_z
9. únor 2011

@kkamca Baronek uz testova//a 😉

Na telenovely nekoukam, ale dneska bude na dvojce Sluha dvou panu. Donutil je v tom super.

lenkacar
9. únor 2011

@kkamca jasně že koukám a kochám se krásnýma tvářema

kkamca
9. únor 2011

A našla teda \\ doufám????? 😀

tonytony
9. únor 2011

@ami33 Ahojky spolubojovnice, tak jak se cítíš?

Já se teda odmítám zbytečně pozorovat, neb vše může znamenat vše, jen musím konstatovat, že se stejnými léky mám úplně jiné příznaky než při 1.IVF- tenkrát mě skoro vůbec nebolelo břicho, nebyla jsem vůbec nadmutá, prsa ani trochu nebolely, bylo mi pořád na zvracení, nechuť k jídlu, mdlo... Teď- první dny po ET jakobych sežrala kýbl čočky, břicho bolelo fest, od včera bolí prsa( před tím ty první 4 dny po ET vůbec nic) a břicho už míň, ale tak nějak pořád jako na MS, pořád bych ale jedla, nic na zvracení, žádný mdlo... Takže koukám, že je to fakt zvláští, jak mi se stejnými léky je úplně jinak? Měly jste to taky někdo takhle úplně jinak?

antoa
9. únor 2011

@tonytony já pokaždé jinak...
vidím, že řešíte bobry 😀 to já už nějak neřeším, snažím se, ale někdy není dost sil a motivace. Možná kdybych šla jednou za rok na prevenci, tak bych to řešila, ale tak to při denním roztahování nožek už nějak nic neřeším a po 3IVF je mi i jedno před kým je roztahuji 😀 😝
@lenkacar jinak Leni mi práce pomáhá - psychicky, ale fyzicky jedu na doraz. Hodně ještě krvácím tak možná je to tím. Naštěstí mám do konce týdne dovolenou a první týden v březnu si jedu s macechou odpočinout ke tchýni a máme tym zaplacené procedura a masáže v lázních.Zaměstnavatel nám dává 4 litry tak je nenechám propadnout 😉

tonytony
9. únor 2011

@antoa A se stejnými léky? To mi je trošku podivný, ale možný je asi všechno... Jak se cítíš? Už je aspoň trošku lépe?

monnn
9. únor 2011

@antoa 😀 se už taky bojím abych neroztahovala nohy u zubaře 😀
jinak jste toho nakecaly nestíhám a dobrou

lenkacar
10. únor 2011

@tonytony můžeš to mít pokaždé mjinak ,tělo reaguje jinak ,mě bylo taky pokaždé jinak ,ale když to vyšlo ,podvědomě jsem to věděla od začátku

antoa
10. únor 2011

@tonytony při prvním IVF jsem měla Puregon a nic mi nebylo, ale kvalita vajec a všeho nic moc
druhé a třetí ivf bylo Menopur a pak dopich Fostimonem - výsledky naprosto suprové, obě s poz. testem, ale u druhého šílené ohss a u třetího v pohodě.
No tím, že chodím do práce, tak se dá říct, že v 90% dne na to nemyslím. Je mi to vše líto, ale musím to vzít jak to je. Zatím ani neplánuji Ket-do výsledků z genetiky v březnu to stejně nemá cenu a pak se uvidí. Ale nevím jestli chcitento zážitek opakovat potřetí do 12 měsíců. Tak je možné, že to dopadne tak, že si dáchnem, v létě pojedem na dovču k moři po 4 letech poprvé od svatební cesty a na podzim půjdem na ket, fakt nevím možné je vše....
@lenkacar také jsem to tušila, nevím jak jsem to vycítila, ale bylo to tam, proto jsem ani netestila a nchala jsem to až na krev v caru

lenkacar
10. únor 2011

@antoa zítra se jdu podívat na novou práci..vezmu to tak ,že jestli to bude vyhovující za ty peníze tak to vezmu a ket proběhne až jindy ..já se z toho taky nemínim posrat do výšky .. 😉

antoa
10. únor 2011

@lenkacar přesně tak, jsem ráda, že máš podobný názor. Ale je zajímavé, že zatím co při předchozím snažení a pokusech dostal náš vztah opravdu hodně nafrak, tak ted nás to těhu i to co bylo poté strašně zcelilo a naučili jsme se mluvit a povídat si atd a dost se náš vztah upevnil a posunul trochu jinam. No a co až budeme moct sexovat, to teprve po tom půl roce 😀 😀 😀

lenkacar
10. únor 2011

@antoa proč po půl roce?my sexovali po 3týdnech 🙂 ,vím ,že tys to měla horší ,ale šestińedělka ne?Já jsem řekla ,že pokud seženu slušnou práci tak jdu do práce a pokud ne ,jdu na ÚP a na ket ..zatim jsem pořád do konce února na PN,koukám ,že tady chtěj nástup od 14.2

lenkacar
10. únor 2011

třeba to nevezmu a zůstane při starém plánu a když jo tak si ten ket necham na dobu až to tam nebudu moct vydržet

lenkacar
10. únor 2011

všude už máš smlouvy na dobu určitou ,takže těžko je očurat s nějakým těhu

antoa
10. únor 2011

@lenkacar no my nesměli celej proces ivf a pak celý 1 trimestr sexovat a tedka mi říkali že 14 dní určo nic, ale vzhledem k tomu jak pořád krvácím, tak to vidím tak na březen ☹

ami33
10. únor 2011

@tonytony Ahoj, tak u mě furt stejné, nemám to s čím srovnávat, nejhorší je asi ten spánek, kdy se budím ve 2,ve 3 ráno jako vyspaná,ale jsem se dočetla, že to taky způsobuje jakejsi hormon, včera jsem už byla kantáre,ale dnes jsem spala až do budíka takže zase pohoda. Jinak břicho během dne párkrát pobolí,prsa byli po ET citlivá, pak jakoby lepší a teď když byl termín MS tak jsou zase citlivá, jinak nadmutí, trochu zácpa, mě přijde že mám snad všechno a hlavně kila jdou furt nahoru, ale prej top zase nějaký jiný lék zadržuje vodu v těle...už to nějak neřeším, stejně nevím jestli je to těhu nebo hormony....neděle se blíží, nakoupím testíky na víkend...dneska je to 13.den od ET, baby mě všude píšou, že jsem dobrá, že netestuju,ale po pregnylu to podle mě nemá smysl, do neděle už počkám...jo a co ještě...se mi teď furt zdají nějaký sny a furt nějaký hovadiny,ale to bude asi podvědomí. Tak se drž, držím pěsti. 😀

antoa
10. únor 2011

@ami33 u nás v caru se chodí na krev 12 den po ET, takže už by tedka na testíku mělo něco být vidět 😉

ami33
10. únor 2011

@antoa mě to dali testovat až 16 tý den po ET z důvody pregnylových injekcí, které obsahují hcg a tím pádem jsou z nich falešně pozitivní testy, já měla poslední pregnyl před týdnem a drží se v těle 10 dnů, někdy i dýl, takže i kdyby byl test pozitivní, nevěděla bych jestli jde o těhu nebo jestli je to z pregnylu, takže radši čekám.

lenkacar
10. únor 2011

@ami33 tam už nemůže být pregnyl ,jsi dobrá netestitt ,tam bude čára jako blázen po 16dnech 😀

lenkacar
10. únor 2011

kolik jednotek pregnylu ti píchali? mě 10tis. jednotek a 7den už jsem nic neměla v moči 😀 😝

lenkacar
10. únor 2011

@ami33 a ta zácpa to bylo první co jsem měla 😀 😝 fuj hnus ..já na to normálně netrpim,ale tohle bylo v rámci těhu

ami33
10. únor 2011

@lenkacar já měla po ET 3 injekce a myslím 1500 jednotek? nejsem si teď jistá..doma to mám v rozpisu.

tonytony
10. únor 2011

@ami33 Jo, jo, tak sny mám taky a děsný hovadiny, ale to je asi taky díky hormonům...U 1.IVF jsem měla sny děsný- sexuální, ale fakt denně- to ještě teda u stimulace- normálně jsem si to rozdávala, kde s kým, už se bála usnout, s kým to zase bude☹ Hrůza! Tak to teď nemám, teď přesazuju kytky, už jsem i plánovala vraždu, no hotovo... No, jáí jsem dnes teprve 7.den po ET, ale s PK 6 dní... Ale dřív než v neděli testovat nebudu...

tonytony
10. únor 2011

@lenkacar Tak to já mám právě děsný větry a jakoby pocit na průjem, ale chodím málo- takže taková zácpoprůjem...

ami33
10. únor 2011

@tonytony mě se zdálo o uměí, taková bista báby s ptákem a pak ožila a byla u mě doma, ale nebyl to strašidelný sen, vlastně docela normální, divnej no, a pak včera, sem ve snu teestila, test byl jako velkej dlouhej a skleněnej, sem to vykládala manžovi, semi tlemil, vyskočili tam dvě čáry přes celý ro skleněný zařízení a já čekala až se manžel vzbudí, abych mu to mohla ukázat a jak vstanul, tak mui to chci ukázat a jak byl ten test skleněnej, tak se celej zevnitř orosil a nebylo tam vidět vůbec nic 😀 ...jinak já měla PK 4 denní a zavedli mi 2 morulky

tonytony
10. únor 2011

@lenkacar Na své podvědomí dát já nemůžu, já byla u 1.IVF skálopevně přesvědčená, že jsem těhu a prd☹ Tohle u mě nefunguje a když jsem těhu byla, tak jsem díky tomu, že vždy MS dorazila v termínu to řádně obrečela a pak buch a na testu //, takže u mě fakt intuice asi nefunguje...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru