Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martina_z
15. únor 2011

@koubovka1 To je jina vec - nerikam, ze to rovnou vzdat. Kdokoliv jde do dalsiho pokusu, tak tomu prece veri, protoze kdyby ne, tak se na to vykasle a necha to plavat. Spis jsem chtela rict, ze je casto uplne jedno, jestli verime nebo neverime, protoze vira samotna nam uspech nezaruci. Byt v pohode je ale dobre v tom, ze s vyladenou psychikou se pripadne neuspechy lepe zvladaji. Cetla jsem v jedne knizce: "My natural optimism just leads me to be more sceptical."

martinkka
15. únor 2011

@tonytony to je mi líto ☹ taky se mi to hCG zdá nízký, ale kdo ví, zázraky se občas dějí 🙂

lenkacar
15. únor 2011

@koubovka1 asi ještě neporodila ,furt tam má tt 😉

lenkacar
15. únor 2011

no já si myslím ,že dobrá psychika ,je dobrá ..jenže jak jí docílit je druhá věc ..psychika pracuje sama a díky ní se zvládaj líp ty neúspěchy..ale znám dost lidí ,kteří prý nemaj to mimino kvůli psychině ,jenže kdo tohle dokáže že jo..je to zapeklitá věc 😝 myslim ,že na přírodu jsou i doktoři krátcí

martinkka
15. únor 2011

Dobrá psychika je základ úspěchu, ale pak jsou další faktory, který prostě nemůže nikdo ovlivnit a ať věříme jak chceme, stejně to neni záruka toho, že to vyjde.
Svět je prostě nespravedlivý 😒
Dneska jsem spala asi 3 hodiny po obědě, jsem zvědavá, co budu dělat v noci 😀

lenkacar
15. únor 2011

když tak na to koukam tak jsme to napsaly každá jinak ,ale stejně 😀
@martinkka

antoa
15. únor 2011

@lenkacar já dělám do 14.30 a tak ve 14.45 už venčím hlídače jorka
@tonytony ještě to nevzdávej, věř, ale nic si neslibuj...

a jak jste se bavili o tom strachu, jestli otěhotním, jestli se něco bude vyvíjet , jak bude srdíčko, než bude průkajda.....pořád strach, v okamžiku jak jsem se natěšila a začala tomu ve 12tt věřit, buch a VVV.Zasra...život, to mě nevykládejte, že ten nahoře existuje.A nebo ano, ale špatně tento podnik vede 😉

martinkka
15. únor 2011

Někdy by možná nebylo špatný, kdyby nás v CARu poslali v první řadě k psychologovi 😉 věřim, že by to někomu určitě pomohlo

martinkka
15. únor 2011

@antoa možná existuje, ale spravedlnost tu žádná neni. Proč by jinak matky, který kouří, pijou a bůh ví co ještě měly klidně několik děcek a ještě nechtěných a těm, který po tom touží a dělají pro to maximum se to prostě nedaří

antoa
15. únor 2011

@lenkacar všichni mě radí, nesmíš na to myslet, ale to se jim to radí, když mají děti a nikdy takový problém něřešili. Je to už v hlavě jako program, který nejde vypnout. Kdyby šel vypnout tak to přeci udělám ne?

martinkka
15. únor 2011

@lenkacar to nám to ale vyšlo 😀

antoa
15. únor 2011

@martinkka možná to tak má být. Co když mi bezdětné máme mít pěknou postavu(to už mě nehrozí), suprové chlapy (po tolika pokusech vztah dostane nafrak), máme cestovat, bavit se (není za co) 😝 a ty plodné mají mít plno parchošů, utahaný, neupravený, mají se strachovat o dítka....co když my to máme za odměnu? 😀 😀 😀 😀 😀
fakt už blbnu 😀 😀 😝 😝 😝

martinkka
15. únor 2011

@antoa taky mi každý radí, ať na to nemzslím a půjde to samo, nejvíc mě taková rada dojme od někoho, kdo otěhotní jenom se podívá na trenky, děcko donosí úplně bez problému a ani si neuvědomuje, co se všechno může stát ☹

martinkka
15. únor 2011

@antoa taky zajímavý vysvětlení 😀

martina_z
15. únor 2011

@antoa Taky v tom hledam nejaky smysl. OK, naucila jsem se pokore a tomu, ze ne vsechno muzu mit v zivote pod kontrolou a ze ne vsechno muzu planovat. Ucim se trpelivosti. Verim, ze si ditete budu vic vazit a nikdo me nevyzene po roce zpatky do prace (jak jsem si drive malovala, ze nastoupim na part-time). A mozna je to cele proto, abych jednou nebyla tak priserna matka jako je ta moje.

lenkacar
15. únor 2011

z každé je tu půl doktora a půl filosofa ..je to na nějaké ocenění 😉

antoa
15. únor 2011

@martina_z mám naprosto identický názor, představu....s matkou se nestýkám 11 let 😉 chci být lepší matkou, ale možná proto se to nedaří...asi je to blbost,
Mě jedna kamarádka říká, ano mají děti,ale co je za tím? Pravda, jedna kamoška má za sebou raka žaludku, druho mlátí manžel, další je vdova s 1 a 2 letými dětmi, další je naoko ok, ale manžel jí zanáší, atd atd...možná my máme pěkné vztahy možná některé ivfkem utužené, vážíme se prostých věcí, atd....fakt nevím asi už filozofuju, to je z hladu, jdu papat, manžel dojel z práce, nakoupil a tedka umývá vanu, tak já jdu nachystat aspoň to papu

antoa
15. únor 2011

@lenkacar přesně 😉

martinkka
15. únor 2011

každopádně si pak těch miminek budeme daleko víc vážit 🙂 protože víme, že je to opravdu zázrak

antoa
15. únor 2011

@martinkka 😉

lenkacar
15. únor 2011

@martinkka jen aby si ty mimina taky vážily nás holky 😖 kolikrát je i výchova prd platná a je to zmetek..

antoa
15. únor 2011

@lenkacar dyt to říkám, mlátit preventivně už od mala, u mě to rodiče zanedbali 😝 😝 😝

martinkka
15. únor 2011

@lenkacar jakej zmetek, vždyť budou mít výbornou genetickou výbavu 😀

martinkka
15. únor 2011

@antoa pevná ruka musí být, to je jasný 🙂

abig
15. únor 2011

@koubovka1 Ahoj Koubi,

Pecička porodila v neděli, v 14:30 Vladislavka, 3,6kg a 50 cm ....

Jinak vás všechny zdravím !!!

monnn
15. únor 2011

holky vyjste toho opět nakecaly a té filosofie - na celou knihu 😉
tonytony přesně jak píše antoa a taky vím,že je to hodně těžký,ale raději takhle než jak antoa nebo i já(7tt)
Já se holky teda v těch vašich číslech nevyznám - já měla po 14 dnech po ET trojciferný číslo a narostlo,// byly krásné a stejně 😒
tonytony do pá daleko,ale uteče to a pak ....

lenkacar
15. únor 2011

@abig jé tak to je príma zpráva ..zrovna jsme se o ní bavily

lenkacar
15. únor 2011

@martinkka budu si muset říct ,at vyberou jen ty ok ,zmetky at si nechaj 😀 😝

abig
15. únor 2011

@lenkacar právě jsem k vám nakoukla a četla jsem to, proto jsem se ozvala.

lenkacar
15. únor 2011

@abig to je moc dobře ,že to víme a to druhý miminko?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru