Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
20. únor 2011

@lenkacar tak to je zajímavá kombinace 🙂 chudák manžel 😀

lenkacar
20. únor 2011

@martinkka vid ..já ho taky lituju .. 😀

monnn
20. únor 2011

@lenkacar na druhou stranu si tedy miminko třeba porodíš na své narozky,co 😉 ?
holky my měli včera návštěvu a jsem přež. já totiž můžu i slaské i slané a s vínkem ta chut roste 😀 ,toho pak sežehu adruhej den se divím 😕 ,no nic za dva týdny začnu konzumovat "jíl" a budu zdravá a krásná 😀 😝

martinkka
20. únor 2011

@monnn taky se většinou naperu sladkým i slaným dohromady a pak se druhý den divim 😀

monnn
20. únor 2011

@martinkka 😀 no když já se vždy přesladím a pak přesolím a někdy to můžu i dohromady 😀 by ze mne ta dietoložka Caj..... nevím jak se jmenuje - z pořadu "jste to co jíte" měla radost,nebo by ji rovnou .... 😀 😝

lenkacar
20. únor 2011

@monnn jíl jako ten písek? 😕

lenkacar
20. únor 2011

@monnn ježiš tak tu babu nenávidim..je hrozná

lenkacar
20. únor 2011

a to by tzase vladís ušetřil porodit si sama dárek

monnn
20. únor 2011

@lenkacar co já vím až to budu mít doma,popíšu podrobně,ale snad to nebude písek 😕 nééééé,to nechcíííí 😀

lenkacar
20. únor 2011

@monnn coco husa taky žere písek ne na trávení,zlatá moje houba

monnn
20. únor 2011

@lenkacar taky tu ženskou nesnáším 🙄 by holt ušetřil 😀 😝

lenkacar
20. únor 2011

@monnn já jen jí slyšim přepínam má tak nepříjemnej hlas..fůůůůůůůůůůj baba mizerná

monnn
20. únor 2011

@lenkacar my naroste zobák,by manža řek že už mám 😕 končím ,vrátím se po obědě 😀 😝

lenkacar
20. únor 2011

každý ráno zvrátíš hlavu a manža to do tebe nasype 😀 😝 ,možná to budeš moct i zapít

martinkka
20. únor 2011

no fuj, něco takovýho bych do sebe nedostala 😉

ejviska
20. únor 2011

@lenkacar papiry ke KEtu musi manzel podepsat pred nimi? Chapu dobre? My nejsme manzele, tak musime mit overene.

petapal
20. únor 2011

holky zitra už me čeka odber vajiček 😀

lenkacar
20. únor 2011

@ejviska mě řekli ,že se to musí podepsat tam a jde to dopředu ,ale ne pozpátku ..jako že mi to udělaj a pak to podepíše ,to prý ne .. 😖 ,oni tam kontrolujou i občanky ..už jsme tam byli tolikrát nevim proč s tim dělaj takový obštrukce

lenkacar
20. únor 2011

@petapal už? no vidíš jak jsi to krásně zvládla

monnn
20. únor 2011

@petapal tak držím pěstě na zítra a hlavně nemusí být kvantita,hlavně když bude kvalita 😉 🙂

monnn
20. únor 2011

@lenkacar to taky nechápu,jste tam pomalu jak inven... 😉 .ale oni se tím asi ujištujou,kdyby jse byli v nějakém jakože rozchodovém stavu,nebo tak něco ..

lenkacar
20. únor 2011

@monnn koukala jsem do kalendáře ,tak by to snad vyšlo na 1 týden v dubnu

lenkacar
20. únor 2011

zase na mě něco leze ,hnus fialovej ..venku taková kosa,že jsem tam lezla ,už se do mě dala i zima a zase krk ,no teda ..a vladís psal že šel na bazén ,ale netušil ,že to je bazen venku a padá na něj sníh a je tam teplá voda ,ten přijede nachcípanej a podvyživenej ..prej strašně malinký porce a samý ryby ,to bude samá rtut ,chichi

ejviska
20. únor 2011

@petapal tak tfuj tfuj... 😵
@lenkacar jak pise monn, oni nevi, co se u vas doma deje, ze.. 🙂 Teda ne ze by se u vas neco delo, ale nekde se treba deje, ze? 😀

lenkacar
20. únor 2011

@ejviska jo v poho ,pojedem další cyklus no.. 😔

ejviska
20. únor 2011

@lenkacar my to mame desne slozite, nebydlime v CR, takze cokoliv resit..podepisovat.. hruza. Asi bude muset muz v lete prijet a podepsat druhe IVF. Nevite jestli budou po nem neco chtit, nejkay odber krve znova? Kdyz je to po 3/4 roce cca. Sperma mame zamrazene.

lenkacar
20. únor 2011

to asi ne ,když máte sperma zamražené a,le podpis jo

monnn
20. únor 2011

@ejviska jak píše Léna,jen ten podpis bude 😉

monnn
20. únor 2011

@lenkacar snad ne na apríla 😀

lenkacar
20. únor 2011

@monnn no já nevim jak to vyjde..možná ,že na apríla ..už jsem je tam měla na vánoce ,na silvestra ,v listopadu na převrat,.na velkou říjnovou revoluci ,tak proč ne na apríla že jo .. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru