Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
24. led 2011

zatím kočky dobrou noc 😉

monnn
24. led 2011

@antoa my 1.IVF 6 na ET nic
2.IVF 5 na ET 1
taky přeji dobrou noc!!!!!!!

lenkacar
24. led 2011

@antoa dobrou

christim
24. led 2011

@lenkacar ďakujem, také som si to tak povedala, že lepšie počkat.... 12.den idem na krev...

antoa
25. led 2011

Dobré ráno!!! Copak dneska holky budete vařit? A čím pak se budete bavit? 😉

lenkacar
25. led 2011

@antoa ahoj já jsem bleskově uklidila a čekám dopoledne švagrůvku budoucí ,ale do té doby budu o oři pokud to pojede ,zase nějaké výpadky tady hned po ránu 😠 ,vařit nevim..nic se mi nechce dělat a nic ani nemám..jo včera vlastně padla zmíénka o žemlovce ,já to teda nejim,ale možná tam hodim na plech pro vladíse

antoa
25. led 2011

@lenkacar já bych měla jít nakoupit, ale pořád se mi nechce, v 10 mám jít na návštěvu ke kamošce co má 3 mě holčičku, no upřímně se mi tam moc nechce, těch mimin je už na mě moc...myslela jsem si, že to už psychicky dám a je to těžký, ale musím tam jít 😉
k obědu budou zbytky s víkendu a hotovo....a žemlovku bych si dala, ale mm ji nejí a celý plech teda ládovat sama nebudu, tak bys mohla poslat vzorek potrubní poštou 😀

lenkacar
25. led 2011

pěkně mi štve ,že mi tam ty opravy skočí jen někdy .. 😠 ,jsi ted nějaká zamiminovaná 😕 ..nejsi ještě v poho? vždyt jsi už 13tt 😉

antoa
25. led 2011

@lenkacar víš, 8 let se všemu kolem děcek vyhýbám a tedka je to o tom, přehodit v hlavě výhybku 😉 , ale i tak mám strach zítra jdu na NT+, ještě se to vše může změnit a může to být v....ale snad už jsem si vše zlé loni vyžrala, ale určo budu dneska dost nervní. Ještěže se zítra dozvím kompletní výsledky uzv i krve...

lenkacar
25. led 2011

@antoa tak to budu napnutá jak kšandy s tebou ..

antoa
25. led 2011

@lenkacar 😨

lenkacar
25. led 2011

to ti budou dělat náběry nebo už výsledky .. 😕

tonytony
25. led 2011

Tak už jsem vás konečně našla, ale že mi to trvalo...
Lenka si moje hlášení našla, tak pro ostatní:
Zatím mám dobré zprávy ze včera z Caru- sliznice na UZ je v pořádku- to se mi moc ulevilo, bála jsem se, jak byla min, cyklus nízká... No a vpravo mám 8 a vlevo dokonce 15 folikulů, takže zatím ještě víc než minule... Tak uvidíme, co z toho bude... Zítra jedu ještě jednou na UZ a pak asi v sobotu na odběr vajuch... Pak 4.2. to vidím na ET- pokud bude co, zavést...

Jinak jsem měla pohovor i s embryoložkou a tak mi říkala, že fakt ta naše embryjka se vyvíjela úplně suprově celou dobu, že kdyby jsme nenechali dělat to PGD, tak budeme mít fakt embryjek na KET hodně, ALE že by z nich nic stejně nebylo, když mají vady... Takže pravděpodobnost, že teď to bude podobně- embryjek dost, vývoj super, ale ke konci zase velký odpad díky PGD Takže se nechci radovat předčasně U nás ten závěr je nejhorší...
No a taky zvažuju PICSI, ale je o tom staršně málo zkušeností, tak nevím... Co myslíte?

No a z dneška jsem pěkně vynervíkovaná, protože malá vypadá, že bude nemocná, něco na ni leze, tak se bojím, abyhc to taky nechytla- zrovna teď, jak na potvoru- rok byla 100% zdravá ani rýma a teď to vypadá blbě, uvidím, zda to bude na to jít k dr., kde můžu chytit ještě větší svinstvo, navíc jsem si malovala, jak mi ji pohlídá mamka, až pojedeme na OPU a pak ET, ale pokud bude nemocná, tak to taky nepůjde- naši nic neví, takže nějaký důvod, pokud bude zdravá si v pohodě vymyslím, ale když bude nemocná, tak těžko☹ Takže se vše zase pěkně komplikuje, do prčic☹ Fakt jak naschvál... Už mám taky pocit, že mě bolí v krku, beru ten Prednison- o to spíš se s ním něco chytí a nemůžu ani nic na imunitu, kterou si jím cíleně potlačuju na přijetí mimíska, je zto fakt k vzteku☹

lenkacar
25. led 2011

ahoj no vidíš že sis nás našla ,šikulka 😵

lenkacar
25. led 2011

PICSI neznám ani mi to nikdo nenabízel

antoa
25. led 2011

@lenkacar zítra uzv i odběry a odpoledne budou kompletní výsledky 🙂

antoa
25. led 2011

@lenkacar nám říkali, že pokud je spermiogam ok tak je PICSI zbytečné....ale tot otázka 😉

lenkacar
25. led 2011

@antoa fakt? u nás se čeká tušim 14dní na výsledky ,tak to u vás pracujou rychleji 😎

monnn
25. led 2011

@antoa na zíta držím pěstičky,at ti vše vyjde na 1 s velkou hvězdičkou

lenkacar
25. led 2011

@monnn jak se dneska máš?

lenkacar
25. led 2011

@tonytony četla jsem od holek z jiného car ,že jim při stimulce neberou krev ,jak je to u vás?

tonytony
25. led 2011

@lenkacar Nám berou- 1., 5. a 8. den plus je 8. a 11. den UZ:_)

monnn
25. led 2011

@lenkacar mám se vcelku dobře,koukám na telku a chystám se číst.hele jak to myslíš s tou krví?ona se bere někde u stimulky?se bere jen před narkozou před OPU ne?

lenkacar
25. led 2011

@monnn jako kontrolní myslim ,nám podle toho upravujou jednotky ..

monnn
25. led 2011

@lenkacar jo tak,tak to koukám my chodíme na kon.UZ a podle něj upravují jednotky 😀 každý CAR má jiné.......

lenkacar
25. led 2011

v Olomóci prej nechodí na kontroly krve proto se ptam..

antoa
25. led 2011

Ahoj holky, přeji pěknou noc, zítra jdu NT+ tak pak písnu. Držte pěsti. papa 😉

lenkacar
25. led 2011

@antoa držim moc

antoa
25. led 2011

@lenkacar díky moc 😉

lenkacar
25. led 2011

v kolik budeš doma? nebudu se moc dočkat na ty výsledky a musíš mě to popsat podrobně ,tak si všechno pamatuj

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru