Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martina_z
4. únor 2011

Miluju rajskou, akorat jsme ji meli pred trema nedelema, tak ji udelam zase az za nejakou dobu.

antoa
4. únor 2011

Dneska jsem tu toho s Váma holky moc nenakecala. Vyřizuju si ještě věci a návštěvy před nástupem do práce...a tedka jsme dojeli na chalupu se zrekreovat, Zítra budu dělat kuřecí směs s kukuřicí a fazolemi do tortilly se strouhaným sýrem.. snad zítra pokecám s váma víc. tak dobrou noc 🙂
@lenkacar nesmutním 😉 pa

lenkacar
4. únor 2011

@antoa to je dobře ,že nesmutníš 😉

antoa
5. únor 2011

@lenkacar ale smutním, ale jen občas ☹ musím hlavu zaměstnat něčím jiným

lenkacar
5. únor 2011

@antoa to je normální průběh..dnešek začal dobře ,venku svítí oskar ,ne že bych se chystala vylézt z baráku ,ale to světlo potěší

antoa
5. únor 2011

@lenkacar tady u nás je zataženo +5, všechno se rozpouští, bahno, hnus....ani se mi nechce ven

misi.21
autor
5. únor 2011

Čauky,tak já jdu dneska do palačinek se šlehačkou,jahodama a borůvkama. Ještě nikdy jsem na ně neměla chuť jako dneska 😀

monnn
5. únor 2011

čau tak my pojedem za chvíli na obídek ke tchánovcům,ani dnes nevařím 😔

lenkacar
5. únor 2011

@monnn jé vy se máte

misi.21
autor
5. únor 2011

Tak my jsme byli oba tak líní,že jsme si zajeli na oběd do restaurantu 🙂 Palačinky se odkládjí na večer 😀

antoa
5. únor 2011

@misi.21 😀

monnn
5. únor 2011

@lenkacar tak jsem se nadlábla - byla kachnička 😀

antoa
5. únor 2011

@monnn 😲

monnn
5. únor 2011

@antoa jen mi je ted těžko asi sem se přejedla ☹

lenkacar
5. únor 2011

@monnn hlásím se taky mezi těžké ,vladís udělal topinky s dábelskýma toustama,ale ták mastný ,blé a jinak máme připravíno na štrůdlík ,tak se na to vrhnem

monnn
5. únor 2011

@lenkacar já už budu dnes asi jenom na čaji 😀 ty jo,ale topínky jsem neměla.....už ani nepamatuji - toustíky mám taky doma,že by inspirace na zítra 😉

lenkacar
5. únor 2011

vladís je ráád ,že jsem na ATB ,že nesmim pivo ..tak si to tady vychutnává 😠 ale už je mi lépe 😉

antoa
6. únor 2011

Ahoj kočky, tak co dneska vaříte? My zbytky od včera 😉

baronek
6. únor 2011

@antoa zbytky jsme měli včera, takže dneska peču kuře, bůček, nádivku s knedlíkem a se zelím, prostě takovej zdravej nedělní oběd 😀 ale od zítřka vaříme zdravě, na manželovo přání, jsem zvědavá, jak dlouho mi bude těstoviny jíst, když je nerad 😎

capricej
6. únor 2011

@baronek Ahoj, já taky dneska dělám bůček, zelí a knedlík 🙂

baronek
6. únor 2011

@capricej nedělní klasika, co?

lenkacar
6. únor 2011

ahooooooooooooooooj

lenkacar
6. únor 2011

@capricej
@baronek my jako antoa ,máme zbytky ze včera a jsem ráda ,nespala jsem zase do 3
rána a jsem jako pako..

monnn
6. únor 2011

čao tak já hodila brambory na plech a vytáhla z mražáku roládu- takže taky zbytky 😀

antoa
6. únor 2011

@lenkacar ahojky, čím to, že nespíš?

lenkacar
6. únor 2011

@antoa trošku jsem si lehla odpol. a pak ten vítr ,dělá to tady hroznej rachot se stříškou .mám slabé spaní,včera jsem chtěla diskutovat a vladís neměl náladu ,až by to skončilo hádkou ,já nevim ,že můj chlap se mnou nechce nic probírat 😠

martina_z
6. únor 2011

@baronek Ten muj anorektik testoviny miluje, hlavne kdyz je tam hodne rajcat. Kdyby bylo po nem, tak je mame ctyrikrat tydne aspon. Dneska spacham rychlou cinu, nic se mi nechce. Od rana mi tresti hlava a je mi blivno 😖

lenkacar
6. únor 2011

@martina_z já taky těstoviny miluju 😵 k omáčkám nejradši 😵 vrtule.. 😵 nemusim knedlíky

baronek
6. únor 2011

@martina_z tak mi sem hoď nějakej dobrej recept na těstoviny, ať mám inspiraci 🙂
manžel si tím pěkně zavařil, když řekl, že zkusí trošku zhubnout 🙂 ale už ho vidím, jak chodí do lednice, až usnu 😀

martina_z
6. únor 2011

@baronek Ted u nas frci tyhle http://www.sitalemvkuchyni.cz/cze/Recepty-z-por...

U nas bych mela zhubnout ja, BMI 26, cili nadvaha. Uz jsem asi 4kg zhubla, ale jde to blbe, kdyz nechci drzet diety a trapit se hlady. Chlap je hubenej az me s tim stve: vecer u televize sezere dvoje minonky a misku bramburku a druhy den se vykadi a ma o kilo min. Kdezto ja se jen na ty bramburky podivam a mam nahore aspon pul kila.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru