Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

koubovka1
15. únor 2011

@lenkacar tak to držím palečky, a kdy?

lenkacar
15. únor 2011

@koubovka1 ted čekám na MS a v ovulce mě chtěj vidět ,že se domluvíme jestli to bude v nativu a nebo s léky a další ovulka to jistí ..v březnu ,dřív mi to zakázal kvůli tomu potratu

lenkacar
15. únor 2011

@koubovka1 to jsem tě sem zrovna pozvala ve smutnou dobu vid ..

koubovka1
15. únor 2011

@lenkacar ne to je přeci jedno. Tys vlastně taky čekala dvojčátka co?
Je dobře, že nemusím podstupovat celou stimulku a že más emryjka zamrazená.
Já doufám, že nám to už tentokrát snad vyjde, tak nejak myslím pozitivne.

misi.21
autor
15. únor 2011

@koubovka1 ahoj,kdepak ty ses toulala?? Ty už si 14tt,jo? To snad není možný,že to tak rychle uteklo 🙂 A jak se máte,jste zdraví??

antoa
15. únor 2011

@tonytony moc mě to mrzí, ale snad....já měla 12den po ET 52 HCG a skončilo to až v 7tt, pěkně do té doby rostlo. V CAru říkali, že od 10HCG je to považováno za těhu

@koubovka1 to je dobře, že jsi náš našla!!!Vítej a jak se Ti daří, co bobísci?

koubovka1
15. únor 2011

Ahojky holky, no tak nejak jsem nemela moc náladu na počítač obecne, vzdycky jsem jen jukla na fb a na koníka jsem chodila opravdu málo a jak jste se mi ztratili, tak jsem nemela moc náladu.
No jo rosteme taky jako z vody, zatím jde vsechno dobre, ted cekám na vysledky ze screeningu VVV a to kdyz bude v pohode, tak snad to bude OK. uz máme přes 6 cm, takže jsme uz poradní mackové.
Misi já už myslela, ze budes víc a ty seš jen o mesíc dál nez já. Taky vse OK
Antoa a co ty co te ceká?

antoa
15. únor 2011

@koubovka1 já ted do března čekám na výsledky z genetiky a pak se uvidí, jestli a kdy KET

lenkacar
15. únor 2011

@koubovka1 dyt jsme nechávali odkaz kam jdeme ..no to je fuk ,hlavně že ses ozvala já teda chodim koukat jestli už má pecička malého vládíka 😵

misi.21
autor
15. únor 2011

@koubovka1 no mě taky přijde že to máme nějak blízko sebe 🙂 Já jsem taky v poodě,jdu omrknout obchody,jestli mají nějaký trička na vorvaně 😀 Já rostu nějak neúměrně k miminku 🙂

lenkacar
15. únor 2011

@misi.21 už máš pupínka? 😵

lenkacar
15. únor 2011

@antoa ty už jsi doma z práce?

lenkacar
15. únor 2011

psala pipka že mám chodit pátek sobota a celý další týden na odpolední

tonytony
15. únor 2011

@antoa Jo, mně koordinátorka v Caru po tel. říkala, že to určitě pozitivní je, že je třeba čekat do toho pátku azopakovat to, že to je ale nižší než by být mělo ana dotaz, jestli teda ještě je nějaká šance, prostě musela říct, že ano, když slyšela, že už brečím☹ a ať jim výsledek zavolaám...spíš chtějí vyloučit mimoděložní, kdyby to rostlo... Taky mi řekla, že kdybych začala krvácet, že mám zavolat a zvedeneme léky- vůbec to nechápu, že mi dává naději, vždyť musí vědět, že to není dobrý, ne?

tonytony
15. únor 2011

@antoa Děkuju, mně taky dnes ta koordinátrka řekla, že to je pozitivní, ale nízký... že je třeba čekat do toho pátku azopakovat to, že to je ale nižší než by být mělo ana dotaz, jestli teda ještě je vůbec nějaká šance, prostě musela říct, že ano, když slyšela, že už brečím a ať jim výsledek zavolaám...spíš chtějí vyloučit mimoděložní, kdyby to rostlo... Taky mi řekla, že kdybych začala krvácet, že mám zavolat a zvedeneme léky- vůbec to nechápu, že mi dává naději, vždyť musí vědět, že to není dobrý, ne?

lenkacar
15. únor 2011

@tonytony mě dávali naději ikdyž už jsem krvácela ..nesmyslně .. 😉

lenkacar
15. únor 2011

@tonytony prostě počkej a uvidíš a max. tě to může překvapit v dobrém ,já vím o holce co měla 60 a měla holčičku .. ale takhle málo ,nevim holka . ☹ strašně moc bych ti to přála ,z celého srdce ,ale ty zázraky se nějak stávají všude jen ne mě ..takže já jsem obezřetná

tonytony
15. únor 2011

@lenkacar Já vím, že toje prostě blbý, o to horší bylo, e mi ta koordinátorka vyloženě řekla, že šance je... ale asi fakt z lítosti nade mnou☹

lenkacar
15. únor 2011

@tonytony ona je tam od toho a je to od ní hezké ..ty si dávej trošku v psychuice zadní vrátka ,aby tě to neskolilo úplně .. 😒 ,jak řikam ,může tě to leda hezky překvapit ..

lenkacar
15. únor 2011

holky zlaté vždyt to všechny víme ,že //ještě neznamenají miminko v peřině ..je to jen krůček ..ale moc krásný a důležitý krůček

tonytony
15. únor 2011

@lenkacar Jo, děkuju, já vím... ale chci být už realista, oprvadu u mě optimismus= v tu chvíli rovná průser, vždycky, vždycky přijde facka. i teď☹ Jakmile jsem nevěřila vůbec a vbyla černá pesimistka, byly // a pak den dva radosti a víry a buch facka... U 1.IVF jsem byla na 100% přesvědčená, že těhu jsem, povídala si s bříškem a nic, vůbec nic... Je to děsný, ale fakt to u mě tak funguje...

lenkacar
15. únor 2011

@tonytony já jsem si říkala to samé ,když jsem jela do car posraná tak buch //byly tam ,jela jsem posraná jestli bude srdíčko ,byly tam a pak jsem jela naprosto v pohodě kolik jich tam je a facka jak blázen ,obě mrtvé ,zázrak se nekonal ,pád na hubu až na samé dno ..proč zrovna ve chvíli ,když jsem byla v pohodě ..u mě to taky tak funguje .. a nevim proč

lenkacar
15. únor 2011

ale pořád si říkam lepší než jako antoa .. lepší než jako ostaní ve 20tt a lepšíé než po porodu z neznámého důvodu .. 😔

lenkacar
15. únor 2011

@tonytony a nechceš fakt zkusit toho baudyše? tý kamarádce pomohl a taky musela mít pgd..a nakonec mají čerstvou holčičku a normálně

tonytony
15. únor 2011

@lenkacar Jo, i u mě potraty takhle probíhaly☹ Optimistu ze mě už nikdy nikdo neudělá- to vím jistě☹

tonytony
15. únor 2011

@lenkacar Zkoušela, nic, pak potrat- nevěřím☹

koubovka1
15. únor 2011

@misi.21 ty bláho, já zatím hubnu, teda nevím jak ted, naposledy v úterý jsem mela zase o neco míň. Je to tím zvracením, ale to zacíná ustupovat, tak taky čekám, že to začne jít nahoru.

martina_z
15. únor 2011

Holky, myslim, ze se psychika strasne precenuje - byt v pohode neznamena vubec nic a shluku bunek je uplne jedno, jestli verite nebo neverite v uspech. Kolik zenskych navzdory velkemu stresu otehotnelo a porodilo, a kolik zen navzdory psychicke pohode neotehotnelo a nebo potratilo...uz na to proste neverim, neni to nic, co bychom mohly psychikou ovlivnit. A jestli mi nekdo zase poradi, at zmenim prostredi, tak ho uz asi rovnou poslu do prdele. Ano, az se budeme valet na Floride, tak nam dorostou vejcovody, pripadne se zpruchodni ty nepruchodne, a chlapum se znasobi pocet spermii natolik, ze otehotni kazda pokojska, ktera se pri stlani postele dotkne jejich pyzama 😀

koubovka1
15. únor 2011

@martina_z tak úplně s tebou nesouhlasím, neco na psychice opravdu je. Myslím si, že to mám i z vlastní zkusenosti, ted jsem byla úplne v pohode a verila jsem a zatím je vse v pohode. Samozrejme pozitivní mysliení a odpocinek nic nevyreší, ale jsem presvedcena, ze to proste obcas pomáhá, treba pro tezce nemocného cloveka je rozhodne lepsí bojovat a verit, nez to predem vzdát,t akových uz taky bylo, je jasný, že nemoc je castokrát silnejší.
ale kazdy ma samo svůj názor.... 🙂

koubovka1
15. únor 2011

@lenkacar a nevíš, jestli už Pecicka porodila? Kam chodí do diskuze, nejak jsem ztratila prehled.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru