Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
22. únor 2011

@martinkka no 😠 myslim ,že je od V ale nechci se hádat,jo už vim ventolin

martinkka
22. únor 2011

@lenkacar taky se mi to stává 🙂

jolcap
22. únor 2011

@missbosorka ahojky, já byla minulý týden na OPU a paní doktorka anesteziolog, mi říkalal, eže nejlepší je nechat si udělat komplexní vyšetření a podle toho upravit léky, já sama mám astma a beru denně seredine, dýchat musíš a placenta je od toho aby filtrovala, určitě v případě těhu dojít na alergo a prokonzultovat medikaci

lenkacar
22. únor 2011

@martinkka no ale mě hrůza ,normálně prázdno ,černo a bezvětří

missbosorka
22. únor 2011

@martina_z Revizi mam zitra, v sedm jeste kontrola na ultrazvuku - ale to povazuju uz jen za potvrzeni faktu - a pak jdem hned na vec, v tomto jsem asi pragmaticka, takze uz to chci mit za sebou a proto se upinam rovnou na ctvrtek
Jo ta alergie by se asi dala resit, je fakt, ze Vy astmatici asi nemuzete byt bez leku...A díky za větu, že si tělo bude pamatovat......

Jezis ted koukam co se deje na Novem Zelandu....

martinkka
22. únor 2011

@lenkacar ještě se mi občas pletou slova 🙂 to je pak sranda, když řeknu nějaký nesmysl, si lidi myslí, že jsem debil

lenkacar
22. únor 2011

mě nasrala minule moje dokyna páč mi řekla ,,až budete těhu tak tu foukačku vyměníme za vhodnější ,,a já tam jdu těhu a ona ,,jo tuhle necháme,, 😠 a pak řekla ,,no nejlepší by bylo dýchat jen jednorázovku ,ale když to nepůjde budete muset budisonit,,a na netu bylo nevhodné,tak jsem se nasraal a chci to zkusit,uvidim jak dlouho to vydržim,vysadila jsem flonidan,no vysadila sjem všechno už 2měs. zatim jsem dobrá ,ale jak dlouho nevim

lenkacar
22. únor 2011

co se děje?

lenkacar
22. únor 2011

nikoho nenavádim ,aby vysazoval jo ,proboha .. 😀 😝

martinkka
22. únor 2011

@lenkacar jěště, že netrpim na alergie...bez těch léků to musí být hrozný, co budeš dělat na jaře?

lenkacar
22. únor 2011

@martinkka já fakt nevim co bude ,třeba to zvládnu ..a jestli těhu nebudu tak to nasadim 😉

martinkka
22. únor 2011

@lenkacar určitě těhu budeš a na alergologii si s tim nějak poradí 😉

jolcap
22. únor 2011

@lenkacar chápu,když jsem kdysi otěhotněla přestala sem brát všechno a dopadlo to tak, že v sedmým měsíci jsem skončila se záchvatem ve špitále, záleží na tom co to s tebou udělá a aby sis víc neublížila

missbosorka
22. únor 2011

@lenkacar Zemetreseni..... hrozny obrazky .... ja si strikam jen do nosu Avamys, asi tri roky, predtim jsem si x let foukala Rhinocort... taky jsem si rekla o zmenu sama, je hrozny, ze se clovek musi vice mene hlidat a hlasit se u doktora sam.... napovidat apod.

lenkacar
22. únor 2011

@jolcap kdyby mě koza dala hned něco vhodnějšího ..tak se na to vykašlu ,ale jako nechci riskovat..že budu mít nějakýho chudáka ..rhinocort jsem taky měla a potom beclomet a potom pulmicort

lenkacar
22. únor 2011

jasně se mě zeptala jestli si myslim ,že bych to nezvládla bez toho ,tak to chci zkusit ,pokud to nepůjde nedá se svítit ,jasně že o záchvat nikdo nestojí a ten já mám poslední dobou jen z vladíse když mě nasere,jako fakt myslim astma záchvat

jolcap
22. únor 2011

@lenkacar můj názor na alergology není moc kladný tomu svýmu říkám cvach, spíš setra mi píše léky a zachraňuje když dolezu, jinak některý ty léky už jsem brala, bohužel mi způsobovali třes a bušení srdce,ale to co mám ted je v pohodě a před opu jsem musela dejchnout,abych jim tam nezkolabovala 😀

lenkacar
22. únor 2011

@jolcap tak to seš taky člen ..mě se nikdy nestalo ,že by mě chlap dokázal tak rozčílit ,že nebudu moct dejchat a vladís ten to dokáže ve vteřině a to u toho ani neřve a neřekne víc jak 5 slov ..

martina_z
22. únor 2011

@lenkacar Ja byla bez leku od zacatku prasince, ale ted o vikendu jsem se venku skoro dusila a kdyz kleknul vcera ten KET, tak jsem si hned slehla. Nejvic mi stejne pomaha more a stabilni klima.

lenkacar
22. únor 2011

@martina_z já se dusila celou dovku na djerbě mě nedošlo ,že tam poletuje ten píseček jak tam furt fouká vítr

jolcap
22. únor 2011

@lenkacar docela si to dovedu představit jednou se mi to kdysi stalo, a je to hodně rychlý co

lenkacar
22. únor 2011

@jolcap je to rychlejší než sr...to jo..a pak se cítim jak když jsem tahala celej den cihly do 10patra ..

lenkacar
22. únor 2011

holky co bylo dneska v šehrezádě já to sakra neviděla

jolcap
22. únor 2011

@lenkacar ono to dejchání je ku... těžká práce 😀

lenkacar
22. únor 2011

@jolcap no rozdejchat ty plíčky ..a to ani nekouřim 😕

jolcap
22. únor 2011

@lenkacar no třeba by nám to pomohlo začít kouřit,ale jsem jak sentinel když mám někam do kopce jít rychleji

missbosorka
22. únor 2011

@lenkacar ja na šehrezadu nekoukam, ale zahlídla jsem tam Šehrezadu a toho jejiho šéfa :😀

martina_z
22. únor 2011

@lenkacar Ten pisecek je pekne hnusnej, jeste doma jsem ho vyklepavala z usi. Pro nas jsou optimalni Kanary, Azory nebo Madeira - ze to ale pojistovny neproplaci, sakra.

jolcap
22. únor 2011

@martina_z a nebo řecký ostrovy nejlepší je Korfu

missbosorka
22. únor 2011

@jolcap Ty mas 14 -ti letou holcinu? Ja jsem se segrou o 13

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru