Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
23. únor 2011

z ptáků do lekcí angliny bezva

missbosorka
23. únor 2011

@martinkka dobrou noc

lenkacar
23. únor 2011

@missbosorka ten tvůj nick je super

missbosorka
23. únor 2011

@lenkacar fakt? diky, uz ho mam sto let, jeden ptak me kdysi nazval bosorkou.... ale tu uz nekdo mel, takze miss, ale to uz davno nejsem, jdes taky chrnet?

lenkacar
23. únor 2011

@missbosorka jdu čurat a chrnět jdu taky ráno jdu makat do večera 😉

missbosorka
23. únor 2011

@lenkacar tak pa pa, dobrou, dnes to bylo fajn, ani sem nedoufala, ze se tak odreaguju, dííííííííííííííííííky holky

lenkacar
23. únor 2011

@missbosorka pápá jo ptáci ty mě vždycánky rozveselej 😀 😝

pet.s
23. únor 2011

@lenkacar ale netrápím nebo spíš s tím žiju. Co můžu dělat?Nechci se rouhat,ale nemít tenkrát děti, tak to byl asi můj konec. Holt není každý den posvícení. 😒Ale dost už.
Nějak nestíhám vaši diskuzi o mrtvých ptácích. Já už mrtvého ptáka ani neřeším. Chcete popsat jak probíhalo naše odevzdání ejakulátu?
Můj muž je starší o 24 let než já.Je to satrá škola a navíc děsný stydlín. Takže kabinku zkusil jednou, po půl hod vylezl celý zpocený a řekl, že mu to tam nejde. Že musí doma, protože on u toho musí ležet.
Ok.Co bych pro miminko neudělala. Takže naše dny před odběrem vajíček, kdy musí i chlap odevzdat čerstvý ejakulát vypadaly takto.
Já ráno vstala o hodinu dříve, osprchovala, oblékla, namalovala, vyšťouchala děti do školy. Pak se zase svlékla a šla se pomazlit s tatínkem. Jenže náš tatínek je na orál a já moc ne.Děsně se mi zvedá žaludek a po ránu je to ještě horší. Navíc kdo by mě chut na sex, ke všemu jednostranný, když ho za 3 hodiny čeká opearční sál, narkoza a nervy kolik vajíček se povedlo?
Se zatínáním žaludku jsem se musela doslova dřít. V ruce připravenou nádobku, nenápadně aby to tatínka netraumatizovalo D 😀 Dovedete si představit, jak UŽ, UŽ, já číhám, kdy abych přistavila ve "vhodný"okamžik nádobku, která očividně nebyla naše velikost(můj miláček kupuje botičky v nadměrných velikostech, ale nádobky v nadměrných velikostech nevedou 😀 😀 )
Okamžitě po ZÁSAHU na terč, jsme vystartovali z postele. nechali vše rozestlané, rozházené. Mužský mastli do koupelny. Já strčila spermijky do teplíčka do podprsenky, dooblíkla se a letěli jsme k auto. Do Prahy to máme 50 km,na Černáku jsme za 35 minut, ale přes Prahu to je síla. S vyplazeným jazykem jsme doběhli do Gennetu. Já byla na infarkt. Ty nervy! Aby mu to šlo, aby se trefil, abych se nepoblila, aby jsme to stihli, aby spernijky nezmrzly, abych zase byla já na objednaný čas v Gennetu. Hrůůůza!!pak se na sále divili jak mám vysoký tlak 😀 😀 😀 Že jsem ve stresu.
A komu klepali na rameno, když se Terezka narodila? No přeci tatínkovi 😀 😀 😀 😀

jolcap
23. únor 2011

@pet.s tohle si nech patentovat jeslti nevadí,ale šíleně jsem se nasmála, živě jsem si to představovala

missbosorka
23. únor 2011

@pet.s doufam, ze jsi to psala schvalne takto do detailu, protoze ja se tady rezu smichy.... jo, i tak se da "udelat" dite. Mas muj obdiv, hlavne za ten oral po ranu s namalovanou pusou 🙂)))))))) díky pěkný příběh

pet.s
23. únor 2011

@missbosorka jasně, chtěla jsem vás všechny pobavit. 😀 Když si na to vzpomenu, tak se válím smíchy taky. Neboj pusu jsem si nemalovala. Ono na sál nemůžeš jít namalovaná,ale já zase neumím vyjít mezi lidi bez make-upu, takže jen lehce jsem se upravila a muž mě nesměl moc líbat a hladit,aby mi nesetřel make-up 😀 😀

jolcap
23. únor 2011

normálně ten můj nechápe proč se tady lámu v pase smíchy a vyprávět mu to nemohu to by nepochopil je to jen chlap, je fakt že když ho sestry vedou do odběrového kutlochu tak se ptají jestli jdu s ním, moje odpověd je vždy stejná nemusím být u všeho

missbosorka
23. únor 2011

@pet.s @jolcap je fajn, ze tohle dost dobre zabira a me to dnes fakt pomaha,delat si z nich srandu

mv
24. únor 2011

@pet.s fakt dobrý, směju se jak blázen.... 😀

my zatím s tímto problém nemáme, teda zase manžel bere trvale už pár let léky a to teda přiznávám, že to má vliv na "tuhost"takže vždy před víkendem žebrám, ať to na víkend alespoň vysadí... 😀 nás odrovnaly poslední měsíce v tomto směru s kondomem, už fakt nee.měli jsme toho plný zuby oba a oba se podvědomě sexíku vyhýbali.takže jsme obleček zahodili a je to.z komůrky nadšenej není, no kdo by byl, 😒 ale zase žádné trauma z toho nemá.
Vždy se mi pak ptá, jestli jako byl nejrychlejší ze všech a nebyl tam moc dlouho,tak ho uklidním, že to teda vzal tryskem a je spokojenost na obou stanách..😀
ovulační sexy jsme vzdali už dávno, to bylo na nic podle tohohle sledování a to jsem se hodně snažila to na sobě nedat znát, ale stejně to poznal.asi nějakej šestej smysl..
Dneska si chci udělat radost a koupit si něco pěkného na sebe, když jinak nic nevychází, tak to zase bude.Strávím s tím několik hodin a budu vzteklá jak pes, že nic se mi nelíbí, do ničeho se nevejdu a celkově vlastně na mě nic nemaj.
😒

mv
24. únor 2011

@pet.s koukala jsem do albíčka,Terinka krásná, z ní musíte mít oborovskou radost.... 🙂

lenkacar
24. únor 2011

@pet.s já tady po ránu hned zdechla smíchy 😀 príma odběr ,já s nim byla v odběrovce poprvý a tak je to snad 1,5m na 2m a jak jsem se snažila o orál tak mě tlačil skleněnej stolek do zad,stejně to nešlo ,páč na chodbě smích ,za zdí laborka odtud smích a kecání a místo okýnka ve zdi kam se to odevzdá ,v tý místnosti .karton..no hrůza.. takže nakonec si to nějak udělal sám ,já už stála odevzdaně opřená o zed a sepjatý ruce at už konečně ..a od tý doby tam chodí sám..Ale zažila jsem tam 1 chudáka ten tam byl hodinu a sestry se smály a furt volali ,,už?no děs

monnn
24. únor 2011

čaute holky,no dočetla jsem,zasmála se a ted jdu spát 😉 Léno a ty už se mnou nedržíš - po nocích 😀

jolcap
24. únor 2011

holky byl to fajn večer pěkně jsme se zasmáli a některé i chvilku nemysleli na to na co nemají 😀

martina_z
24. únor 2011

@pet.s hahahaha, to je vyborna storka 😀 Tatinkovi klepou na rameno pravem, protoze je to pro chlapy desne stresujici, kdyz proste MUSI.

My si delali srandu z toho, ze ta abstinence pred odberem je hlavne proto, aby to tak dlouho netrvalo. Mojemu chlapovi je stejne jako mne 31 pryc a poprve, kdyz byl na odberu, byl strasne rychle hotovy. Na nej ten stres pusobil opacne. Jenze pak mel dilema, jestli uz ma vylezt a jestli to nebude trapas, ze tam byl tak kratce. Sestra mu totiz rekla - az budete hotovy, tak zazvonte na zvonek, budu az vzadu. Tak nabyl dojmu, ze to neni zalezitost peti minut a jeste vyridl dva telefonicke hovory s klienty.

olasek
24. únor 2011

Tak to nemá chybu....ježiš, takhle jsem se dlouho nenasmála!!! 😀 😀 😀 Výborný...nevím, proč jsem si až do teď myslela, že se nesmí orál provozovat při odběru ejakulátu kvůli slinám... Takhle jsem to tedy od začátku manželovi interpretovala a myslím, že ho u toho nechám 😀 Každopádně i manžel nedávno excelovat v odběrové místnosti a to když mu laborantka dala sci-fi kelímek, který měl dvě víčka. Tož manžel otevřel nádobku a soustředil se na svého juniora. Jaké to překvapení, že mu ejakulát začal přetékat a téct dolů na dlaždičky.....Přišel za mnou celý nešťastný, že se to nepovedlo....tak jsem se ptala proč a jestli teda fakt nic neodevzdal....a on že jo, že si pak klekl a ukazováčkem nabíral zbytky ze země 😀 😀 😀 No, samozřejmě laborantce se to styděl říct ( a já se bála, aby si nemyslela, že je to standardní vzorek ) takže jsem se tam s ním jako s malým dítkem vrátila, zavolala si ji a všechno jsem jí to řekla.... 😀 😀 Od té doby už nikdy nedostal nádobku s dvojitým víčkem 😉

martina_z
24. únor 2011

@olasek :D Taky dobry! Vecer ty historky s muzem posdilim, jemu to urcite taky zvedne naladu. Moc se mu libil i ten mrtvy ptak a ja se rezu, jen si na to vzpomenu! To clovek hned zapomene na svoje dve chciply rozmrazeny embrya a neresi neco, co se neda ovlivnit.

pet.s
24. únor 2011

@olasek 😀 😀 😀 😀 Tak ted jsem se zase pobavila já.
Kurna to mě nenapadlo se takhle vymluvit na sliny při orálu.Já jsem takový blbec 😀 😀 😀 No co už? Terinka je splozena 😀 😀

pet.s
24. únor 2011

@olasek třeba byste mělipraštěný spermie..po tom úderu o zem 😀 😀 😀

olasek
24. únor 2011

@martina_z je pořeba mít nadhled jinak by se z toho všeho člověk zcvokl 😉
@pet.s naštěstí tenkrát to by byl jen kontrolní vzorek a dál se nepoužíval jinak bych trošku pochybovala o IQ našeho potomka 😀 😀

martina_z
24. únor 2011

@olasek Presne tak! Kdyz jsem tu vcera cetla co se stalo Pet.s a kdyz vim, cim si prosla Antoa...jeste jsem v jine diskuzi narazila na holku, ktere se mimco uskrtilo na pupecni snure az v 7. mesici ☹ Clovek muze byt smutny a je to asi i prirozene, ale dlouhodoba sebelitost nikam nevede.

olasek
24. únor 2011

@martina_z přesně tak....já jsem včera ty příběhy tady četla, ale neodepisovala jsem.....nějak jsem to vstřebávala a uvědomila jsem si, že životní filozofie mého manžela je pro realitu to nejlepší a to je, že nejdůležitější je stát nohama pevně na zemi..... Vždycky jsem měla tendenci stavět vzdušný zámky, ale za poslední roky jsem byla několikrát na dně. Myslím, že jsem dostatečně optimistická, ale už i zatraceně realistická....

martina_z
24. únor 2011

@olasek Ja to mam ve vlnach. Jsou dny, kdy je mi dobre a jsem optimisticka. Povetsinu casu jsem cynicka a pak jsou dny, kdy se hroutim a je mi neskutecne zle. V pondeli a v utery jsem nemela na Konika ani chut lezt, ale zase mi to tady dost pomaha. Jak jste na tom ted Vy? Asi si to psala, ale je Vas tu zase hodne novych, tak si to uplne nepamatuju.

olasek
24. únor 2011

@martina_z já jsem včera byla trošku víc nohama na zemi tak jsem si zakázala odpoledne už na Koníka psát, abych ten optimismus v sobě úplně nezabila....a teď ho potřebuju hodně, protože jsem čekatelka po ET (18.2.)....ale jinak jsem tu ráda, většinu času je tu hodně pozitivní energie a zábava 😉

martina_z
24. únor 2011

@olasek Tak to se budeme snazit o pozitivni naladu, po ET je to opravdu dulezite. Cvicily se mnou hormony a bylo to dost neprijemne.

olasek
24. únor 2011

@martina_z to mi povídej.... 😉 navíc mě pořád dloube v podbřišku a stráááášně bolí prsa......

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru