Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
7. bře 2011

@martinkka ledaže bych k nim udělala třeba gulášovku 😀

martinkka
7. bře 2011

@jolcap tak nějak 🙂 to by si dal - gulášovku tak se třema rohlíkama a jako zákusek koblížky

jolcap
7. bře 2011

@martinkka včera jsme koukala co všechno ne sněd,ale sežral

martinkka
7. bře 2011

@jolcap mě už to ani nepřekvapuje 🙂 chodí se posilňovat i v noci 🙂

jolcap
7. bře 2011

@martinkka já jednou schovala klíš od špajzu, a měl po srandě si stěžoval mamince a ta se mu smála

martinkka
7. bře 2011

@jolcap to by u nás asi nepomohlo 🙂 asi by tak škemral, že bych mu ho stejně dala a ještě by byl naštvaný

jolcap
7. bře 2011

@martinkka no už jsme vytekla, když jsme ráno nenašla to s čím jsem počítala někdo to v noci sežral

martinkka
7. bře 2011

@jolcap to je u nás celkem normální, to co chci musím někde schovávat, aby to tak lehko nenašel 🙂

mv
7. bře 2011

tak koblížky, jo...tak to zkusím o víkendu taky, pekla jsem toho už hodně,ale koblížky nikdy.
mě se večerní akce moc líbila, manžel mě pořád nějaké připomínky, hlavně ho dostalo, že se prochází do arény přes rám a vyhazujou před vstupem pití, přesně jak do letadla ,to jsem poslouchala už asi 100x...
tak aby přestal mlít pantem, tak jsem mu za trest dnes zakoupila lístky na muzikál Robin Hood a má to.... 😀 to bude zase keců.. 😉

jolcap
7. bře 2011

@mv já na ně mám velkou chut tak nevím
jo to znám na kulturu mám mamku, ani na kájínka nechce jít prý počká až budeme mít dvd

martinkka
7. bře 2011

@mv teda, vy si užíváte kultury, taky bych si dala říct a muzikály miluju 🙂
@jolcap nakonec jsem se přemluvila a dělam ty tvarohový koblížky, tak jsem na ně zvědavá 🙂

jolcap
7. bře 2011

@martinkka pošli nějaký,nebo že bych taky na to skočila

@mv ty jsi z prahy? to bude mít velkou radost, kdyby nechtěl jít napiš dorazím

mv
7. bře 2011

@jolcap on je jak na co v tý kultuře, ale prostě jakýkoliv masový akce, kde je více než tak 10 lidí 😀 nesnáší.
na jakejkoliv koncert jsem ho za 20 let nikdy nedostala, prý co jako vidím na tom, nechat po sobě šlapat dav...
dneska jsem se ho ptala, jestli by nešel na tu výstavu hodinek na Staromáku a to zase bylo, že má hodinky na ruce, na ty se dívá a nevidí důvod proč by měl koukat na jakýkoliv jiný.fakt reakce...
😒

martinkka
7. bře 2011

@jolcap já jsem se přemluvila, tak na to vlítni taky 🙂 toho těsta vypadá celkem dost, tak nám zbydou asi i na snídani

mv
7. bře 2011

@martinkka jdeme na druhej, asi poo 10 letech, teda ještě o tom neví zatím, ale jdeme na apríla... 😀

@jolcap jo ,jo, teda vlastně už ne, jsme kus od Prahy.

jolcap
7. bře 2011

@mv já chtěla jít na hokej a to bylo keců,že to dávaj v telce a to stačí
no mám doma tak trochu vidláka

mv
7. bře 2011

@jolcap mm sporty nesnáší, přes to jsem u nás já.stačil by mi jedinej kanál v TV a to sportovní.Miluju olympiády, atletiku a tak, beru si na to i dovolenou, u čehož si manžel vždy ťuká na čelo, proč jako normální ženská nesleduju ty limonády v TV a podobné nesmysly-pro mě.¨
jsem prostě jak chlap, miluju pálivý jídla, piju pivo a dřepím u sportovních přenosů.... 😀

jolcap
7. bře 2011

@mv já teda miluju zimní sporty to bych u tv vydržela na všechny přenosy, taky to ten můj nechápe on tak hokej,fotbal,ale to se zase enschodneme která liga je lepší mě se líbí španělská
taky nesleduju telenovely a pivo miluju

mv
7. bře 2011

náhodou jsem teď přemýšela, že půjdu prvně v životě na veletrh kosmetiky a kadeřnictví, jako teda ta správná ženská...

jolcap
7. bře 2011

@mv kdy a kde to je vytáhla bych ségru potřebuje trochu se zaměřit na něco jiného

mv
7. bře 2011

@jolcap 1.-2.4. a myslím na výstavišti v Holešovicích, proto jsem pak na večer objednala ten muzikál... 😉
už roky koketuju s tím si nechat prodloužit a zahustit svoje 3 chlupy na hlavě, tak by mě zajímaly ty nové způsoby.ty staré mě zatím akorát odradily.když jsem to pak viděla na 2 kámoškách...

jolcap
7. bře 2011

@mv no tak to s ní proberu vzaly bychom to s ikeou nebo tak pokud nemá zápas už jim začne jaro a to nemá čas
já mám naopak vlasů hodně, a ted je mám vůbec šílený

mv
7. bře 2011

@jolcap já vezmu mámu, ta se v podobných akcích vyžívá..
já po ní teda nejsem, ta nevýjde z domu bez bez namalovanýho ksichtíku a lodiček ani s odpadkama. 😀

mv
7. bře 2011

tak zatím pa, jdu pokouknout po netu, čím by se dalo mm udělat radost, aby skousknul ten muzikál bez řečí..

martinkka
7. bře 2011

@jolcap jak to máš s vycházkama?
koblížky jsou hotový a jsou výborný 🙂

martinkka
7. bře 2011

@mv ten veletrh by mohl být super 🙂 ale chlapa bych tam asi nepřemluvila

jolcap
7. bře 2011

@martinkka to jsem ráda,že chutnají, u nás budou zítra našla jsme nějakou zeleninu a ta už by zítra odešla
jinak mám je od 8,00 do 20,00

lenkacar
7. bře 2011

@martinkka no já si myslím ,že ty tvarohový nebudou takový hutný jak ty kynutý,takže příště dělam taky tvaroháčky,škoda že jste nedaly ten recepis včera ,tvaroh doma taky mám

martinkka
7. bře 2011

@lenkacar jsou asi lehčí než kynutý a jsou rychle hotový, ale kynutý jsou klasický, tak je udělam příště, s marmeládkou je můžu 🙂

martinkka
7. bře 2011

@jolcap tak to máš super, já nemam zatim žádný a ve středu mi prý nějaký napíše, ale asi ne takhle

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru