Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
29. dub 2011

@lenkacar moc mě mrzí, jak to nakonec dopadlo ☹ ale vim, že nechceš soucit, začneš teď "normálně" žít, určitě se zlepší vztahy s manželem a konečně si budete užívat sexu a kdo ví, jak to dopadne 😉 tohle fakt neni žádný život, pořád hormony, kontroly, stojí to za prd

@mv jsem ráda, že ti ta buněčná imunita dopadla celkem dobře 🙂 a koukám, že si s manželem užíváte "jako za mlada", tak třeba to IVF nebudete ani potřebovat 😉
@tonytony moc ti držim palce 😉 já jsem teď na to IVF taky neměla čas, až do punkce jsem chodila do práce, takže žádný klid a měla jsem paradoxně nejvíc vajíček ze všech pokusů a pak jsme se 3 dny po ET stěhovali, mezi tim jsem balila, pak zas vybalovala, zařizovala, takže fakt žádný klid a pohoda a asi to nakonec bylo ku prospěchu 🙂
já jsem měla krátký protokol, poprvé mi zkoušeli dlouhý a museli jsme to přerušit a po tom přerušení jsem mohka na další IVF hned další cyklus, nemusela tam být žádná pauza



@tonytony
@tonytony
@tonytony

lenkacar
29. dub 2011

@martinkka jsi hodná ..ted mi to vadilo méně než v tom 10tt to byl pro mě mazec a ztráta veliká ,tohle byla proti tomu pohoda ..jen nevim co dál ..ket mi udělat nechce mlel o dalším celým pokusu ,ale ten bvych jako už tam v car nechtěla a hystereskopii

tonytony
29. dub 2011

@martinkka Děkuji za dobré informace🙂 Taky si říkám, že by to paradoxně mohlo být třeba ku prospěchu, no uvidíme... Mějte se s miminkem krásně🙂

martinkka
29. dub 2011

@lenkacar to chápu, že to bylo minule daleko horší 😒 a jak to vypadá s prací?

martinkka
29. dub 2011

@tonytony nemáš za co 🙂 hlavně nás průběžně informuj, jak na tom jsi 😉

lenkacar
29. dub 2011

@martinkka nijak ,ta pani co chce odejít jinam taky čeká ..a nemám záruku ,že by pak jako vzali mě ..takže nic určitýho

martinkka
29. dub 2011

@lenkacar tak zkoušíš hledat i něco jinýho? moc ti přeju, aby ti vyšla aspoň ta práce 🙂

tonytony
29. dub 2011

@martinkka Určitě, jak to jen budu stíhat, fakt jsem v jednom kole a stejně vše nestihnu, jak jsem chtěla, ale což, to je fuk, hlavně kdyby se miminko povedlo... Teda popravdě čím dál víc pošilháváme po dvojčátkách- copak já jsem blázen furt, ale chytilo to manžela a je tou myšlenkou úplně posedlý- jenže to je u nás scifi a já opravdu budu vděčná i za to jedno- kéž by se to povedlo...

tonytony
29. dub 2011

@lenkacar S tou prací to je blbý anepřidá to☹ V tomhle mám na jednu stranu výhodu, že fakt místo mám a nahání mě do práce, jak jen můžou, ale já nechci- ne kvůli práci, ale protože mám úplně jiné touhy a cíle teď☹ Ale okud se nepovede, nic jiného mi nezbyde a aspoň po téhle stránce nebudu muset řešit, kde sehnat práci...

martinkka
29. dub 2011

@tonytony taky jsem chtěla dvojčátka, ale jsem šťastná i za to jedno mimi v bříšku 🙂

luca77
29. dub 2011

Ahoj holky,asi cca v květnu nás čeká 1.IVF,kolik jste si připláceli?

tonytony
29. dub 2011

@martinkka Přesně tak, aspoň jedno- za to se modlím...

lenkacar
29. dub 2011

@luca77 my 20tis

jolcap
29. dub 2011

@luca77 ahoj my 15tis

lenkacar
29. dub 2011

@jolcap jak se má mimánek?

jolcap
29. dub 2011

@lenkacar už ted se mnou cloumá nemůžu jíst maso a pořád mi je docela dost blbě jsem zvědavá kdy to přejde, a co ty jak si se rozhodla budete si užívat život bez nervů a hormonů nebo to ještě zkusíš

lenkacar
29. dub 2011

@jolcap já ti furt přemýšlim ,jestli mám jít do toho šuku na plný koule .. 😕 😔 😝

jolcap
29. dub 2011

@lenkacar já bych šla tohle přeci není život bát se a pořád čekat prostě žít život a ne podle toho dneska můžeme dneska jen s gumou no to tě přivede do blázince a chlap si najde milenku

lenkacar
29. dub 2011

@jolcap a víš že mám pocit že už tam pár let jsem?!vladís by si musel najít ne milenku ,ale novej vztah ,on neni takovej ten přelétavej .. a to by bylo teprva v prdeli ..

revilo
29. dub 2011

@luca77 18tis,ale mela jsem prodlouzenou kultivaci (7tis) a 6vajicek oplodnovali ISCI (6tis), doplatek na leky( 5tis)

lenkacar
29. dub 2011

@revilo cože vy máte PK 7tis,.?

revilo
29. dub 2011

@lenkacar ano, je to malo?

lenkacar
29. dub 2011

je to pálka vogi ..my máme 2700,- mražení 2500,-.ICSI 8tis.narkoza 1000,-a zbytek mám léky ..chtěla jsem pero,aby mě to nebolelo ,jsem bebinka

revilo
29. dub 2011

me zase leky proplaci pojistovna na 3 pokysy, doplacime jen 5tis. Tak kdyz by se zadarilo,tak penize neresime 😉

lenkacar
29. dub 2011

@revilo tak to nikdo to nebude řešit ,když se zadaří ,ale kdfyž se nedaří a prachy lítaj to je k nasrání

revilo
29. dub 2011

tak to bez pochyb. Je to dobrej biznis ☹

lenkacar
29. dub 2011

@revilo to teda ...koukáš na polibek?

revilo
29. dub 2011

@lenkacar 🙂 🙂 🙂 jj koukam na to od rana, a ted jeste ten polibek a utikam k plotne 🙂

jolcap
29. dub 2011

@lenkacar oni chlapi to že nebudou děti zvládají poměrně líp než my a pak nechtějí chápat proč se v tom ak patláme, určitě to co zažíváme u ivf poznamneá každý vztah hůř když to nejde, tak si doma řekněte jak chcete žít dál a jak říkáš třeba by mu jiná mohla nabídnout kldinější vztah bez datumů punkce a termínu testování

revilo
29. dub 2011

@lenkacar :DDD tak nakonec jsme ho ani nevidely :D ale opackovacka probehla

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru