Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

mv
24. kvě 2011

@jolcap no snad jo,já v to pevně doufám.já už prostě po tom loňským MA k tomu přistupuju trošku s odstupem,už nelítám v oblacích, jako loni,pak ten pád byl hodně tvrdej...

jolcap
24. kvě 2011

@tonytony mě bylo zle až dost pozdě,takže si počkej a jak píše v6r, zkus být v klidu už to neovlivníš a co se má stát se stane, najdi si knížku a začti se
@mv jo vím,že budeš trochu opatrnější,ale at jde smůla někam do hospody nebo na krchov, jen zvracej a bude to v pořádku, budeš doma nebo budeš pracovat i potom

tonytony
24. kvě 2011

@v6r Rozumem to moc vím, jen ten strach mě prostě po těch všech pádech válcuje... Přesně jsem si říkala,jak bych IVF brala jinak, kdyby se povedlo hned to první- já při něm fakt byla a dokázala být děsně v pohodě, děsně moc jsem tomu věřila, bylo to úplně jiné než pak to vše další... OPU zvládám dobře, injekce píchám v pohodě, prostě na IVF jako takovém je to vše ok, u toho 1..IVF jsme rpostě čekala, že to dopadne a basta, ale pak to byla ledová sprcha jako prase a od té doby už jsem prostě pesimista a je to horší a horší... Ale pravdu máš velikou, že jediné správné je být v klidu nebo se o to aspoň snažit... Já se modlím... Víc nedokážu...

mv
24. kvě 2011

@jolcap taky si říkám, že to přeci nemůže 2x po sobě dopadnout blbě...
Jsem si minulý týden stěžovala, jak mě nechal gyndař ze dne na den doma a vůbec se mnou o tom nediskutoval a teď jsem ráda, v práci bych byla nemožná..

tonytony
24. kvě 2011

@koubovka1 Moc děkuju... To vědomí, že maximum a stejně nic, mě prostě ničí nejvíc☹

jolcap
24. kvě 2011

@mv to je dobře jen odpočívej, mě to přešlo jak začal 4 měsíc takže se máš na co těšit a ted jsem docela akční a prý mi to dost sluší hodně jsem se změnila v obličeji
a máš nějaký chutě? prostě to bude v pořádku to co se stalo už nemá u tebe co dělat

v6r
24. kvě 2011

@tonytony jasny, ja vim, ze jsem mela veliky stesti a taky jsem s tim moc nepocitala....ale holt, osud nebo Buh (to zalezi cemu clovek veri), ma s kazdym z nas asi nejake plany a nachystanou nejakou cestu...a clovek se musi snazit se s tim nejak vyrovnat.....ja te moc obdivuju, ze jsi nasla silu i na dalsi pokusy (to bych si ja u sebe jista nebyla), ale fakt jak psaly, holky....ty jsi pro to udelala uplne maximum a ted uz to proste moc neovlivnis, prave snad jen tou psychikou...takze jeste jednou drzim palce, at to dobre dopadne, a to nejen tobe, ale vsem ostatnim, ktere bojuji a nevzdavaji to!!

mv
24. kvě 2011

@jolcap jo, sežrala bych cokoliv a vlastně po všem je mi šoufl...
tak to je fajn, že už je ti dobře a užíváš si to. 🙂 co jména, už máte vybraný?

koubovka1
24. kvě 2011

@mv úplně tě chápu, já si prožila ukrutný skoro dva měsíce, zvracela jsem pořád a cítit se pořád jako po opici bylo na palici, do toho občas bolest hlavy no na odstřel, ale také začátkem 4. měsíce to přešlo jako mávnutím kouzelného proutku. Uvidíš, že to brzy bude dobrý. V jakém jsi týdnu?

jolcap
24. kvě 2011

@mv tak to jo,ale jsou to krásný nevolnosti co
jo jsem taková spokojená jen mít testy za sebou a jsem v pohodě úplně, jména holka je jasná Eliška a kluk chlap chce Jeníčka po sobě(ale víš co mi vadí) no já jsme pořád pro Venouška
a co u Vás doma jak to manža prožívá

mv
24. kvě 2011

@koubovka1 teprve krátce, 6.tt,tak uvidíme, jak to bude dále.
Máš krásný jména vybraný pro dětičky 😵 Matyáš byl celý těhotenství syn, pak jsme to pár dní před porodem změnili, ale líbí se mi to stále i po těch letech.... 😉

mv
24. kvě 2011

@jolcap jako naštěstí už jde zítra do práce po tom relapsu nemoci,jinak bych se picla... 😀 jako je zlatej,jen se mě asi 100x denně ptá, jak mi je a furt mě pozoruje.je horší, než já v tom... 😀

jolcap
24. kvě 2011

@mv jo to znám, včera se ten můj ráno otočila říká já dneska budu s tebou doma, no mě se udělalo divně a říkám dobře pojedeme někam na výlet a ejhle už mazal pracovat, taky mě hlídá, v sobotu jsme byly na ťapce a šel vedle mě abych neupadla
tak to máš doma ošetřovatelku, třeba by mu mohlo být taky zle s tebou,nebo bude přibírat jako ty

koubovka1
24. kvě 2011

@mv tak to držímpalečky, at je vše v pořádku a brzy te nevolnosti přejdou, je to fakt nepříjemný. ☹ Děkuji za pochvalu, zatím to máme takhle vymyšlený a doufám, že se to už nezmění. Sice není Matyáš v kalendáři, ale i tak to může slavit na Matěje.

mv
24. kvě 2011

@jolcap jemu právě je dost blbě, má vysoký dávky Prednisonu,tak se předháníme, kdo se poblije dříve... 😀

mv
24. kvě 2011

@koubovka1 vidíš, já žila v domnění, že už jsem letos v kalendáři Matyáše viděla psanýho u Matěje,tak asi ne.

jolcap
24. kvě 2011

@mv prednison bere za tebe, to je dobře, neboj jednou přejdou ,ale ze začátku je to dobře aspoň víš,že se tam něco děje a jak už jsme si psaly nevolnosti značí vše je v pořádku
@koubovka1 ahoj někde jsem slyšela,že jména v kalendáři se mohou měnit docela snadno amyslím,že Matyáš tam brzo bude je jich hodně

martinkka
24. kvě 2011

Ahojky

@tonytony nevěš hlavu, mně začalo být zle až tak v 6.týdnu, dřív mi zle nebylo a neměla jsem žádný příznaky, tak podle toho určitě nic nepoznáš, držím ti všechny palečky, co máme 😉

@mv moc ti gratuluju 🙂 a držím palce, jen ať je ti pěkně zle, je to dobrý znamení 😉

tonytony
24. kvě 2011

@martinkka Děkuju, mně zle taky nikcy nebylo v těhu- ať už dopadlo dobře nebo ne, ale ta prsa byla vždy☹ Kéž by se teď stala výjimka...

mv
24. kvě 2011

@martinkka děkuji, co u tebe novýho, jak je?

martinkka
24. kvě 2011

@tonytony každý těhu neni stejný, tak to nemusí nic znamenat 😉

@mv dobře 🙂 strach už trochu opadává a snad si to začínám užívat

tonytony
27. kvě 2011

Ahoj holky, tak mě moje pocity totálně selhaly a asi byly prostě utlučeny strachem z minulých pádů a zkušeností a potvrdilo se, že jakékoli příznaky mohou znamenat cokoli, i žádné pocity... Strašně potichoučku šeptám, že je tam mám- na 10kovém mamatestu i na nějakém no name 25kovém je docela slušná! Tak se jen modlit, aby to nedopadlo jako minule a neslábly- ale to bylo tenkrát embryjko špatné, teď byla dvě a zdravá, tak se tím moc uklidňuju, že to snad už teď dopadne... V pondělí pojedu na krev do Caru a doufám, že bude HCG dostatečný- po té minulé zkušenosti s biochemickým mám strach se ještě radovat, ale aspoń trošku to ze mě spadlo... ´
Omlouvám se, že píšu až teď- čurala jsem už v 5 ráno, ale testovat jsme měli s MM sílu až po 9.hodině a doteď to rozdýcháváme... testovali jsme spolu, bylo to maso☹ Ještě teď se oba klepeme... a modlíme se, aby to došlo až do zdárného konce, protože víme, že tohle je jen začátek a stačí moc málo...
Moc díky všem za podporu v těch mých nervech a srabu!
Všem moc držím palečky, ať najdou to co já dnes a hlavně už nezmizí!

jolcap
27. kvě 2011

@tonytony potichu gratuluju, jsou to nervy a pořád se člověk něčeho bojí, počkej ještě tam obě zůstanou a budeš mít v lednu honičku, nic se opakovat nesmí věř tomu a koukej dávat vědět jak postupuješ v týhle hře o mimi

tonytony
27. kvě 2011

@jolcap Klidně i tři, fakt! Na mateřství i honičku se cítím, na další neúspěch už ne!

lenkacar
27. kvě 2011

@tonytony mě to biochemko 25tkovej teda nevzal ..je to nadějné ..držím vše co mám 😵

tonytony
27. kvě 2011

@lenkacar Tak to já fakt na 25ce měla tu čárku docela hezkou, bylo to pak dost překvapení, takže i teď se bojím,a le přijde mi, že je tentokrát silnější už teď ten 9.den i na té 25ce než byla minule na stejném 10.den ... Uvidíme... Na tom desítkovém je ta ruhá čárka silná fakt dost🙂

tonytony
27. kvě 2011

@lenkacar a10kovej měl čárku u biochmky jakou? Hodně duch nebo pěkná čárka?

lenkacar
27. kvě 2011

@tonytony 10den duch ..

tonytony
27. kvě 2011

@lenkacar A pak už nic nebo jsi byla i na HCG?

lenkacar
27. kvě 2011

byla jsem i na hcg bylo 2 a přitom jako čárka byla viditelná pěkně ..ale jenom ráno ..proto jsem už dopředu věděla ,že je to v hajzlíku ..neboj u tebe to bude dobré ,když je silná 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru