Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martina_z
3. únor 2011

@kikincuk Ufff, takze pozdni OHSS...hlavne se to nakonec dobre dopadlo. Drzim palce, at zvladnes co nejlepe konec tehotenstvi a porod.

kikincuk
3. únor 2011

@martina_z -dekuju. No,uvidime. Uz se nam to pomalu,ale jiste blizi. 😉 bojim se,ale zase si rikam,ze horsi nez bolesti pri OHSS byt nemuzou. Uz jsem po nekolika operacich s brichem,ted OHSS ,ja si to vzdycky musim vyzrat vsechno. Ale rikam si,ze kdyz to zvladli jini,zvladnu to taky. 😉

martina_z
3. únor 2011

@kikincuk Neboj se, bude to v pohode - porod je na rozdil od hyperstimulace zcela prirozeny stav a zenske telo je na to vybavene. Strach ma urcite kazda, je to predevsim strach z neznameho,ale vsechny detne holky rikaly, ze jakmile mely mimino v naruci, zapomnely na vsechnu fyzickou bolest.

monnn
3. únor 2011

@kikincuk ty jo to břicho jsi měla jako při OHSS?já myslela,že to je ted s mimískem 27tt

monnn
3. únor 2011

jinak chvilku vás nechá člověk bez dozoru a vy toho tu nakecáte 😀 lenkojá za narkozu nic neplatím,alemožná proto nebo já jim tam usínám i bez narkoz 😀 😀 ,ale asi se taky poptám na bez uspání 😉 nebudu přece za pár let koukat do blba místo na blba,že jo 😅 😅 ?jinak mě tedy nikdy nic nebylo a šla jsem si po OPU něco hezkého vybrat do obchodu 😵

martinkka
3. únor 2011

@kikincuk teda 😲 to jsi si musela vytrpět, to jsem ani nevěděla, že se to může takhle rozjet

martinkka
3. únor 2011

jste toho zas tolik nakecali, že mi trvalo půl hodiny, než jsem vás dočetla 🙂

kikincuk
3. únor 2011

@monnn -ne,ne,ne. S mimiskem jsem ted a takhle. Mezitim mi ta voda zmizela (spis jsem ji vycurala),ale stejne se nedostala uz na svou normalni vahu,ani stav,protoze jsem se zacala zakulacovat s mimiskem. :D a diky tomu OHSS ma mimi daleko vic mista. I kdyz to tak nevypada,tak mam v pase porad min,nez pri OHSS. 😉

martinkka
3. únor 2011

@kikincuk jak z tebe tolik vody dostali? já to nějak nechápu, jak se to takhle může stát 😒

monnn
3. únor 2011

@kikincuk takže něco špatné k něčemu dobré 😉 miminko má víc místa 🙂 ty jo ale užila sis!!

lenkacar
3. únor 2011

já si taky nebyla jistá tou p1 fotkou ..ty jo já měla o trošku menší ,ale taky tak 6měsíc ,styděla jsem se chodit ven

antoa
3. únor 2011

@lenkacar prosím Tě za co se stydět!!! Ještě budeme jednou pupek rády vystavovat, uvidíš 😉

kikincuk
3. únor 2011

@martinkka -no,snazili se to ze me dostat odsavanim pres pochvu,ale cim vic to odsavali,tim vic se mi ta voda tvorila. Muselo se pockat az mi klesnou hormony a zacnu tu vodu odcuravat. Treba i 5 litru denne moci a k tomu dodrzovat pitnej rezim. 😖
@martinkka -copak na tom nechapes 😉 ? Zjednodusene receno tvoje telo nechce prijmout hormony a tvori si protilatky. Vajecniky a veskery zily propousti vodu,ktera ti jde do bricha.
@lenkacar -a to ti to splasklo,nebo si te nechali v nemocnici? 😉

monnn
3. únor 2011

tak holky já to nějak nechápu,jak "chodily ven s takovým pupkem",já myslela,že když máš OHSS tak si třeba v nem. a pak když tě pustí jdeš domů bez pupku 😕

martinkka
3. únor 2011

@kikincuk už to teda chápu 🙂 to bylo tvoje první IVF?

kikincuk
3. únor 2011

@monnn- v zadnem pripade,ta 1. fotka co jsem vkladala je den po propusteni,propusti te kdyz neni zapotrebi odsavat,kdyz ti klesaji ty spatny hormony,kteryma te nabudili. Aspon u me to tak bylo.
Nekdo ma OHSS tak maly,ze vubec do nemocnice nemusi,staci 2-3 dny doma v klidu a ztrati se to,no a pak jsou extremy-viz.ja. Hospit. te az kdyz se jim to opravdu nelibi,a jsi v ohrozeni zivota. Voda ti tlaci na plice,zaludek,streva. No,proste te utiskuje zevnitr. A to boli dost. 😖

kikincuk
3. únor 2011

@martinkka -prvni a posledni,mam zakaz,uz bych to nemusela dat podle dr. 😖 ale co s tema mrazackama. Nevim jak moc a kolik se berou hormony pred KET? Vi nekdo?

monnn
3. únor 2011

@kikincuk ty jo tak to je síla 😨

martinkka
3. únor 2011

@kikincuk na KETu jsem nikdy nebyla, ale co jsem si zjišťovala, tak se jich moc nebere, určitě se neberou ty hormonu jako před OPU, jen se podporuje růst sliznice

martina_z
3. únor 2011

@kikincuk Vcera jsem tu KET resila s Baronkem - ona kuprikladu zadne hormony nedostala. Ale zalezi, jestli mas v pohode sliznici a pravidelny cyklus.

antoa
4. únor 2011

Dobré ráno děvčata!!!

lenkacar
4. únor 2011

dobjej antonie 😵 okresní přebor se mi moc líbil na hlášky..

lenkacar
4. únor 2011

@kikincuk jezdila jsem na kapačky ,nenechali si mě ..asi za 14dní jsem najednou oplaskla ,no vyčurala samozřejmě 😵 ,nalejvala jsem se jak blázen,ale ty kapačky moc pomohly,že mi to už netlačilo na žaludek a na plíce

lenkacar
4. únor 2011

@monnn já třeba musela ven k doktoru a nebo k autu a to mi úplně stačilo ,ty lidi na chodbě jsem se děsila kdy se někdo zeptá jestli jsem těhotná 😔

monnn
4. únor 2011

@lenkacar ty jo tak to koukám,samo jsem věděla,že můžu dostat OHSS,ale myslela jsem si - trochu nafouklé břicho - to mám i tak 😀 ,ale,že je to až takový 😲

capricej
4. únor 2011

Dobré ránko děvčata, vy jste toho nakecaly, týýýý jo. No hledím co se všechno může stát. Ještě že jsem první stimulaci přežila v pohodě a neměla takové komplikace jak kikincuk a lenkacar. Obdivuji vás děvčata.
Co my ženy všechno vytrpíme kvůli těm prďolkám 🙂 chjo.
Tak jaké téma se zavede dneska ? 😉

lenkacar
4. únor 2011

@monnn podruhé byl taky ,ale menší,ale už jsem to i znala tak jsem se nalejvala celou stimulku po OPU a i ET více a taky jsem jen ležela a čurala .. 😀 a za 3dny jsem se srovnala ,ale vaječníky prý budu mít nateklý ještě půl roku řikala mudra

monnn
4. únor 2011

@lenkacar ty jo no já se snažila taky hodně pít,ale až po druhým OPU před prvním jsem to asi přeslechla,ale já pitný režim dodržuji za dva,tak jsem v poho - aspon při těch dvou jsem byla 😉
@capricej téma? 😨 😨

lenkacar
4. únor 2011

@monnn já piju málo ,takže já to potřebuju ,ale nedonutim se..ale už na stimulku nejdu ,jen si vyčerpám mrazáky ..a jdu od válu

lenkacar
4. únor 2011

@monnn jsi po noční? a už vzhůru? já dneska chodila do 2hod. pak už to šlo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru