Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
13. únor 2011

@lenkacar kočka 🙂

lenkacar
13. únor 2011

to jo nenamalovaná ,triko černý od barvy 😀 😀 😀

monnn
13. únor 2011

jj i když to slyšíš,že ta nebo ta má problém si říkáš to jde mimo mě já problem mít nemůžu a pak ledová sprcha a seš v realitě a právě tebe se to týká,že jo ☹ no já plánovala,že se vydaří hned 1.IVF ani jsem neplánovala přihlásit syna do družiny a ted jsem ráda,že jsem ho tam přihlásila - druhé IVF taky v haj...

martinkka
13. únor 2011

@martina_z tak tak 😀 děkuju, budu to potřebovat

lenkacar
13. únor 2011

@monnn my tady běhali s metrem a měřili kam dáme postýlky,když si na to první těšení vzpomenu ..a potom už takové nikdy nebylo ..

antoa
13. únor 2011

@lenkacar když tak na tebe koukám jsi podobná Iloně Czákové 😉 , kočka

martina_z
13. únor 2011

U dvojcat bych se podelala strachy - kvuli rizikum, ale jinak se vychovy dvou deti araz nijak zvlast nedesim. Mozna protoze nevim, co to vsechno obnasi. 🙂

@monnn Prosimte, my malem koupili byt 4+1, aby melo kazde dite svuj pokojicek. Nastesti jsme koupili 3+1, takze z puvodne planovaneho detskeho pokoje muze byt pracovna. A nebo si poridime kocky a bude to jejich pokojicek.

monnn
13. únor 2011

@lenkacar no jo kdo to tam je,taká kočka 🙂 😉 a nic nepotřebuji,jen to jedno být těhule,ale s tím mi asi nepomůžeš,že jo takže můžu chválit do aleluja 😀

martina_z
13. únor 2011

@lenkacar To samy, jsem stejnej cvok 😀

martinkka
13. únor 2011

@martina_z taky bych měla strach, ale ten už budu mít vždycky, i když budu čekat jedno 😒

antoa
13. únor 2011

@lenkacar když si vzpomenu jak jsme přemýšleli, kde v menším 2+1 dáme postýlku a kam přebalovák a jak jsem manželovi nadávala, že kouří a prokouří peníze na výbavičku a jak málo vydělává...jak je vše pomíjivé. Den po tom, co nám na NT+ sdělili tu osudnou vadu tak dostal velice dobře placenou práci. Jak ten strach a radosti atd jsou pomíjivé.Kdybych si těch 13týdnú raději víc úžívala, ale to je samé kdyby...

martinkka
13. únor 2011

@antoa takhle nemůžeš uvažovat

antoa
13. únor 2011

@lenkacar a je fakt, že to byli nejštastnější dva měsíce mého života a nejhezčí Vánoce, jak bylo krásné když mi mm hladil bříško, jak bylo hezké když měl u uzv na Vánoce slzy v očích když mu dr. ukazovala jak bije malýmu srdíčko..ach jo

antoa
13. únor 2011

@martinkka já vím, ale najednou si uvědomíš co je fakt důležitý

martinkka
13. únor 2011

@antoa škoda, že si to člověk uvědomí vždycky, až když už je pozdě 😒

martina_z
13. únor 2011

Malem jsme jeste udelali tu blbost, ze jsme meli v planu udelat si loznici v mensim pokojicku, aby deti mely vic mista 😀 Nastesti jsme v tom vetsim - jestli se ty 2 deti povedou a budou nam vytykat, ze maji malinky pokoj, tak jim reknu, ze se mely narodit driv. 😎

martina_z
13. únor 2011

@antoa ☹ ☹ ☹

martinkka
13. únor 2011

@martina_z jo, jo 😎 stavíme domeček a taky jsem si jako ložnici vybrali ten největší a nejhezčí pokoj, 2 menší zbyly jako případný dětský pokojíky

antoa
13. únor 2011

@martina_z jasný mají hold smůlu, kdo pozdě chodí sám sobě škodí 😉

martina_z
13. únor 2011

Doprdele, chtela jsem 2 nebo 3 deti a ted budu stastna i za jedno ☹

monnn
13. únor 2011

@antoa jj,ale já to stejně nějak cítila nebylo mi dobře už od 5tt, sem byla i doktorky pro prášky,ale podala mě je sestra a já ji i chtěla říct,že chci k Dr.,že my není dobře,ale byla jsem zticha a odešla ,sem si mohla ušetřit 2týdny, na druhou stranu jsem aspon trochu na Vánoce věřila a radovala se,že to bude Ok,.takže kdyby,kdyby..by sme tu nediskutovaly,že jo?

martina_z
13. únor 2011

Vcera jsem si uvedomila, ze uz zrejme nestihnu porodit pred 32. rokem. Starnu a plodnost se zhorsuje, je to na pytel.

monnn
13. únor 2011

@martina_z já to nestihnu ani do 35 😖

antoa
13. únor 2011

@monnn jojo

antoa
13. únor 2011

holky dobrou noc....zítra

monnn
13. únor 2011

dobrou!

antoa
13. únor 2011

ještě jedna věc pro pobavení. Jsem 14 dní od revize a už 2 den po revizi se mi začalo tvořit mlíko a ještě včera mi z jednoho prsa valilo, tak nechápu to mé tělo, jak je zblblé. 😉

lenkacar
13. únor 2011

@monnn já ani do 40ceti 😀 😀

lenkacar
13. únor 2011

@antoa tak to stříkáš do kafe ne? 😉 škoda ho .. 😎 ,jo tělo je zblázněné o tom žádná ..mozek si asi myslí něco jiného ,než děloha

antoa
13. únor 2011

@lenkacar jj, dneska na návštěvě došlo mlíko tak jsem chtěla vypomoct 😀 😀 😀 , tak dobrou

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru