Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

sedmitecka
16. únor 2011

@monnn myslím, že ne, 10 dní po KET plud 5 dní staré embryo, to je jakoby 15 dní od ovulace a to už snad každé ženské test něco ukázal ......no, uvidím, jestli dorazí potvora červená ☹

vera5
16. únor 2011

@sedmitecka Ještě počkej, jak píše monn je brzy dělat závěry.

sedmitecka
16. únor 2011

@vera5 děkuju, třeb máte holky pravdu, ale hrabe mi slušně už ☹ ☹

monnn
16. únor 2011

@sedmitecka budu držet pěstě třeba to není ještě ztracené - Tě znám min. ze dvou diskuzek 😉

vera5
16. únor 2011

@sedmitecka To chápu, já tady taky šílím, vážně nejhorší odbobí po zavedení a jen čekat a čekat.

sedmitecka
16. únor 2011

@monnn děkuju 🙂 fakt? odkud mě znáš? já si tvůj nick nějak nevybavuju, že bysme se někde potkávaly.... 🙂

sedmitecka
16. únor 2011

@vera5 a ty te´d čekáš na výsledek? omlouvám se, pokoušela jsem se vás tu přelouskat, ale všechno jsem nestihla ještě pochytit....

martinkka
16. únor 2011

@sedmitecka Ahojky 🙂 škoda, že jsem to v pondělí neviděla, to bych si pobrečela
Ještě nedělej závěry a zkus ten test za 2 dny znovu

sedmitecka
16. únor 2011

@martinkka no já byla v šoku, před několika lety jsem ten seriál měla docela ráda, a teď když náhodně chytnu jeden díl a těším se na něj - bez varování mrtvá |Stefanie 😝

jojo, počkám do víkendu, jestli dojde menses, mám jí jak hodinky a má dorazit v pátek, a když ne, v neděli ještě testnu......

vera5
16. únor 2011

@sedmitecka ...taky čekám, jsem dneska 7 den po ET.

sedmitecka
16. únor 2011

@vera5 jééé, tak to moc držím palčáky!!!!

lenkacar
16. únor 2011

ježiš stefani nemůžu ani vidět ,ty oduševnělý kydy nesnášim 😔 jak jim leží blaho pacientů na duši a navštěvujou je až doma a řeší jejich problémy ,to ucíkávám 😀 😝

lenkacar
16. únor 2011

@sedmitecka zdravím a vítám

sedmitecka
16. únor 2011

@lenkacar ahoj, děkuju 🙂

lenkacar
16. únor 2011

jakto že neni tisíc a jedna šehrezáda na cinemě ..jako co je toto za bordel .. 😠

martinkka
16. únor 2011

já mám náhodou Stefani ráda a mrzí mě, že už skončila 😒
a mají tam takový univerzální oddělení, říkají tomu chirurgie, ale léčí tam úplně všechno 😀

lenkacar
16. únor 2011

@martinkka no a náběry a výsledky maj pomalu hotové hned jak tam vlezou mezi dveře 😀 a přijde mi že je to jeden velkej areál a tam i operujou a maj kartotéku a jipku a všechno 😀 😀 😀

martinkka
16. únor 2011

@lenkacar je to tam takový univerzální 🙂 stejná sestra dělá na oddělení, na JIPce, na sále a je i u porodu

vera5
16. únor 2011

Prostě je ten seriál postavený na hlavu. Tam už by jsme holky byly všechny pěkně v tom a měly bychom spoustu přátel z nemocničního personálu a do toho by nám na pozadí života hrála krásná hudba 🙂

monnn
16. únor 2011

@lenkacar taky jsem se na to koukala,ale jak píšeš Leni blaho pacienta na devše 😀 se pak v realitě nestačím divit,jo kdyby to tak fungovalo 😉 😕

monnn
16. únor 2011

@vera5 😀 😀

monnn
16. únor 2011

@sedmitecka přesně Ti nepovím já tak brouzdala a přemýšlela kde zapadnout,takže tě znám ale ty mě možná ne 😉

sedmitecka
16. únor 2011

@monnn 🙂 🙂

lenkacar
16. únor 2011

@sedmitecka mě jsi taky povědomá od někud

vera5
16. únor 2011

Dneska mě bolí břicho jako při krámech to je děsný, večer to začalo a pořád se to drží. Asi mrcha nemůže přes ten untrogestan....jsou to přesně takové bolesti.Začali jste krvácet normálně nebo až po vysazení untrogestanu?Jsem 7.den po ET, to je ještě na mrchu brzy,ale říkám bolí to stejně. 😒

martinkka
16. únor 2011

@vera5 já jsem začala krvácet až po vysazení utrogestanu
ty bolesti ale nemusí nic znamenat, taky jsem byla těhu a měla jsem bolesti jako na mrchu

lenkacar
16. únor 2011

@vera5 too je pravda nepoznáš to ..je to stejný pocit ,těhu i mrcha

misi.21
autor
16. únor 2011

@vera5 já jsem v pátém měsíci a bolesti jako na mrchu mám pořát...

vera5
16. únor 2011

Aha, díky holky, pořád se chodím kontrolovat, protože mi to příjde, jako bych ji měla, to je děs ty hormony.

petapal
16. únor 2011

ahojky holky dneska kontrola na ultrazvuku sliznice mi krasne roste ,ale vajička jeste chteji hnojit takže mi napsali dnes jeste na tri dny merional po 3d abych to prej nemela už tak drahe takže dalsi 2500kč v lekarne 😢 a napsali mi tu posledni injekci už Ovitrelle na sobotu v 20h večer mam pichnout a v pondeli jdu na odber na kazde strane je 7vajiček tak uvidime jak to dopadne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru