Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

missbosorka
23. únor 2011

@pet.s a myslis taky na PRIRODU, jak to mohla dopustit...... proc se takovy hrozny veci dejou DOBRYM MAMAM

lenkacar
23. únor 2011

@missbosorka hledam na netu a běžně se v mým případě dává ta injekce a nikde neni psaný ,něco o tt 😠 myslim ,že se mnou zase vyjebali 😠 přitom jsem jim jasně opakovala že jsem negat. a manžel +,mám toho všeho pokrk,celýho přístupu v car,jenom plat a plat a služby žádný 😠 přitom je to teda podle mě důležitý tohle

monnn
23. únor 2011

@jolcap ahoj prosím Tě chci se zeptat - mě čeká hysteroskopie,ale ještě nemám termín,může se pak hned na IVF nebo je tam určitá pauza 😕 dík

dočítám a nestíhám jste toho nakecaly 😀

martina_z
23. únor 2011

@lenkacar V cem je problem s tim - Rh faktorem? 😕

jolcap
23. únor 2011

@monnn tak se řpiznám já byla na hyterce v listopadu, a IVF kdybych správně menstruovala mohlo být už na konci prosince ,doktor nic nepovídal o nějaké době hájení, jen mi říkal že se stává že po ní otěhotníš snadněji

missbosorka
23. únor 2011

@lenkacar Jezis Leni, to me mrzi, to jsem netusila, ze tady bude pripad 0 negat jak ja, kterej injekci nedostal 😔 Nechtela jsem zadat pricinu k nastvani. S partnerem to udajne nesouvisi, je to o nas, ze my jsme negativni. Tak ted to vis na 100% A PRISTE TO BUDES POTREBOVAT PO PORODU 🙂 PO PORODU SE TAKY PICHA

martinkka
23. únor 2011

@monnn taky jsem byla na hysteroskopii a hydrolaparoskopii a neřikali, že by se pak musela dodržet nějaká pauza, my jsem teda hned další cylůus zkoušeli IUI, ale s IVF by myslim nebyl problém.

missbosorka
23. únor 2011

Ale koukam, ze my si tady rekneme dohromady vic, nez se dozvime na klinikach. Pak budeme tak chytry, ze doktori budou koukat 🙂

martinkka
23. únor 2011

@missbosorka už máme tolik zkušeností, že toho víme pomalu víc než doktoři 😀 navíc je pravda, že spousta doktorů ani všechno neřekne

mv
23. únor 2011

Některý věci by se prostě stávat neměly,ale bohužel se dějou... ☹
I když mě hodně a hodně bolelo, že jsem měla na konci 9.tt MA,tak si neumím představit, co tady i v jiných diskuzích popisujou holky, ty pozdější nezdary.

Já mám dnes po náladě,u manžela v práci se dnes psal rozpis dovolených a 14 dní v červnu, co jsme chtěli mít dovču je již obsazeno, takže nakonec budeme mít dovču skoro o měsíc dříve, na konci května a to padá představa, že prvně zamíříme do Chorvatska, kde jsme nikdy nebyli...
Takže vůbec nevím, kam pojedem, asi do prčic...Chtěli jsme letos něco levnějšího, aby bylo na září na IVF.

martinkka
23. únor 2011

@mv neboj, ona se nějaká pěkná dovolená najde 🙂 hlavně, že někam vypasnete a odreagujete se, je jedno kam 😉

missbosorka
23. únor 2011

@martinkka proto je dobry, aby vedeli, ze my vime 😎

lenkacar
23. únor 2011

@missbosorka ježiš já nejsem naštvaná na tebe..jen jsi mi potvrdila,čeho jsem se bála víš..myslim že to car podcenil to mě štve a to neni jen tohle ..na co chcete imuno? zbytečný ,genetika? zbytečný ,spíš mě mrzí ,že jsem ho nezměnila dávno,tohle neni moje první těhu tak proto jde o víc

martinkka
23. únor 2011

@missbosorka no právě 🙂 aby viděli, že nás neopijou rohlíkem 😀 občas dávam doktorovi takový otázky, že se mě ptal, jestli pracuju ve zdravotnictví 😀

mv
23. únor 2011

jo a odpoledne jsem mluvila se svým gynekologem ten mi taky říkal, ať se na laparku apod. vyšetření vyprdnu,že je to jak s buněčnou imunitou.když s tím jednou už mám problém, tak se toho nikdy nezbavím zcela.tak na to asi peču.stejně by mi tam něco našli a další důvod, co by mě nervoval...

martinkka
23. únor 2011

my imuno nemáme a když jsem se na něj ptala, tak mi řekli, že už jsem jednou otěhotněla, tak je to určitě v pořádku a vyšetření je zbytečný

lenkacar
23. únor 2011

@martinkka přímo odpověd na posrání ,ptala jsem se na tohle doktorky na imunu a ta se smála jako blázen kdo mi tohle řekl ,že ta imunita se stále mění .. 😠

martinkka
23. únor 2011

@mv já bych radši na tu laparku šla, říkala bych si, co když je tam jen nějaký banální problém, který jde lehce odstranit a pomůže to

missbosorka
23. únor 2011

@lenkacar ja vim, ze nejsi na me, ale asi by bylo lepsi, kdybych Ti ted nic nepotvrzovala a ty jsi byla co nejvic v klidu. Jak jsem psala, nevim odkud jsi, a jake mas moznosti zmen, my v praze to mame asi lepsi, ale tady opravdu plati uplne nejvic mit ok psychiku.... proto, coze, nemate kartu, aha, tak nashle

lenkacar
23. únor 2011

řikala jsem to vladísovi a jsem z toho tak zhnusená ..sjedem si ty kety s tim ,že z ničim nepočítam a jdem od válu,myslim ,že doktoři se na mě podepisují celá léta a jinak už to nebude

martinkka
23. únor 2011

@lenkacar vy máte imuno? já se ptala hned po MA jako jetli by nebylo dobré tohle vyšetření doplnit a na to mi řekli, že to máme určitě v pořádku, když se zadařilo

lenkacar
23. únor 2011

my máme všechno ,ale na vlastní žádost

mv
23. únor 2011

@martinkka asi pojedem jen někam tady a po tom 2.IVF, když by v září nevyšlo, tak to plánuju naše oblíbené Kanáry.
Ale štve mě to, syn už s náma tak nepojede, nastupuje na SŠ,tak ho nebudu hned uvolňovat.takže podzimí romantoka jen ve dvou... 😀

lenkacar
23. únor 2011

já už nechci žít jen tim ,že něco bude ,už chci začít žít normálně a neničit si tim už tak zničený vztah ,kdy se bavíme jen o jednotkách ,odběrech a pokusech a neúspěchách ..

mv
23. únor 2011

@martinkka já byla na imunu právě po MA a jasně, že tam něco našli.

lenkacar
23. únor 2011

nám našli protilátky na sperma a trofoblast,bez přeléčení není šance na udržení plodu

martinkka
23. únor 2011

@mv ta romantika ve dvou má taky něco do sebe 😀
nevim, proč mě na to imuno neposlali, když jsem je o to žádala, nevim, co by jim to udělalo 😒

martinkka
23. únor 2011

@lenkacar a to ti našli až po MA?

mv
23. únor 2011

@lenkacar oni se ty CARy ve vyšetřeních nepřetrhnou, já si vše vymlátila pusou po MA, co mi neposlal můj gyndař.ale on byl v tomhle skvělej, poslal mi kam mohl.
v CARu koukali, co vše už mám hotové Vždyť jako o nic nejde, jen pár desítek tisíc člověk tak na pokus vyhodí a pošrmocená psychika třeba ze zbytečně vyhozeného pokusu jinak nic.... 😠 takhle to holt chodí... 😝 co si člověk nevyřve, nemá.

lenkacar
23. únor 2011

@martinkka ne před jsem to měla

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru