Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jezulicka
1. bře 2011

@jolcap o tak super tiše gratuluji...a na krev nejdeš?

jolcap
1. bře 2011

@jezulicka no je taková nejasná,ale když jsem si před měsícem dělala test protože mrcha nepřišla nebylo tam ani náznak, na krev v pátek budu 14 po ET a v sobotu by měla přijít mrcha,ale koupila jsem jí dovvču v Lybii

lenkacar
1. bře 2011

paráda!!!!!!!!!!!jen tak dál 😵

jezulicka
1. bře 2011

@jolcap no to si udělala dobře s dovčou... 😀

jolcap
1. bře 2011

hele fotka fakt nejde mobil nebere, foťák přesvicuje a není to ani vidět jsem fakt technik 😀

lenkacar
1. bře 2011

mě to taky nebralo ,nebud smutná,už jsi to řekla miláčkovi?

jezulicka
1. bře 2011

@jolcap tak zkuš¨síš zítra to už bude vidět více a pak vyfotíš...

jolcap
1. bře 2011

jasně ted už to nezastavím je to asi mánie, leni neřekla on je přesvědčenej že jsem jak on něžně říká"naprcaná"

lenkacar
1. bře 2011

jo zítra nebo pozítří už ti to vezme pod určitým úhlem 😉

lenkacar
1. bře 2011

@jolcap no vidíš ,jsi mohla ušetřit kdybys mu věřila 😀

lenkacar
1. bře 2011

mám z tebe fakt velikou radost ,ted jen ,aby se to pěkně vyvíjelo a bylo vše v pohodě

jolcap
1. bře 2011

@lenkacar je to další krok do dlašího levlu v téhle hře,ale ještě se držím zpátky,snad se tam varánci udrží a budou se vyvíjet,dostávají listovku

lenkacar
1. bře 2011

@jolcap máš ještě jiný vitamínky?já dlabu acidofolan a prednison a těsně před akcí nasadim calibrum baby plan

jolcap
1. bře 2011

@lenkacar jen magnésko jinak jím ovoce a maso

lenkacar
1. bře 2011

jo vlastně ještě jim selen a zinek ..ale ten jsem původně koupila mužovi na spermie ,ale hodil na ně salám ,tak je poctivě dozobávam

olasek
1. bře 2011

ahooj holky,
@jolcap juuu, supeeer!! To je bezva! Potichoučku polehoučku gratuluji. Já se ještě neodvážila testovat... Jinak zobu Femibion a ještě listovku...

jolcap
1. bře 2011

@olasek mě bylo večer blbě a měla jsem pocit,že začínám špinit a to to urychlilo, ještě aby to sílilo a krev byla v pohodě

jolcap
1. bře 2011

no snad jsem si toho ducha nevykoukala a nejde to hcg si vsugerovat 🙂

lenkacar
1. bře 2011

já popravdě jak jsem se přehoupla přes ten 10den a mrcha nikde ,tak jsem si už skoro byla jistá ,že to bude dobré a udělala jsem test a ono nic,tak řikam vladísovi ,nic tam neni a on na to za chvilku čuměl a řikal ,že tam něco vidí a byl tam duch .. 😕

kamcatkakoc
1. bře 2011

@jolcap Taky potichoučku gratulujůůůůůůůů 😅 😅 😅 Jen ať čárečka sílí !!!!

olasek
1. bře 2011

@jolcap já měla právě včera taky růžový hleník, ale dneska už nic, úplně čisto .... koukala jsem dneska na testík, ale rozhodla jsem se, že to rozseknu až zítra ráno....

jolcap
1. bře 2011

@kamcatkakoc diky je to nervzávod

jolcap
1. bře 2011

@olasek tak to jsme měli stejný to je nějaký znamení, docela mě to vyděsilo,ale dneska nic

olasek
1. bře 2011

@jolcap tak já teda uvidím zítra, podbřišek mě ale stále bolí jako kdybych to měla dostat .... jenže to už 11 dní...

jolcap
1. bře 2011

@olasek no mě moc podbřišek nebolí teda spíš vůbec bolí mě vše okolo, mám děsný prdy a krkám a jím málo oproti tomu co dřív

martina_z
1. bře 2011

@jolcap Tise gratuluju a drzim palce, at se mrnous zakousne a pusti az za 9 mesicu.

@olasek Nas napinas...ale vypada to dobre, jak to popisujes.

jolcap
1. bře 2011

@martina_z díky moc, ten strach začíná být větší než že se nechytí, no je to fakt úděl copak si užijeme takhle se bát všeho

maruliinka
1. bře 2011

Ahoj holky. Jsem 6 den po transferu 2 embryi a chtela jsem se zeptat jestly by se uz mely brat nejake vitaminy jako treba ta listovka nebo neco jineho. Ja jsem to v predchozim tehotenstvi brala ale nevim jestly se zacina uz ted protoze je to muj prvni transfer. Predem dekuju za radu 🙂
Jo a jeste dotaz delaly jste si uz nektera z vas testik???

jolcap
1. bře 2011

@maruliinka ahojky tak na testík je brzy, jak říkají holky nejdřív po 10.dny,ale záleží jako kutivaci jsi měla, jinak listovnku jím už měsíc, v gennetu mi doporučili magnésko a jinak nic neberu

jezulicka
1. bře 2011

@maruliinka určitě jez tu listovku ta je důležitá, a já jedla od začátku calibrum.. 😉 jinak testit fakt až tak 11den po et...nejdříve..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru