Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
1. bře 2011

@maruliinka já dvě a je to první,ale já mám limitní věk v červnu mi bude 40

@jezulicka slíbila jsem ji,že když chlap nebude doma půjde se mnou na utz,chci aby měla pocit,že je pro mě důležitá

jezulicka
1. bře 2011

@jolcap to děláš dobře jen at se holka podívá a uvidíš bude hned se na to dívat jinak...přece je to ženská ne?

maruliinka
1. bře 2011

@jolcap
Urcite se zadari aplespon jednomu 😀 drzim pesti 😉 a kolikaty den po ET jsi?

norisek
1. bře 2011

ahoj holky, jsem na nervy a našla jsem Vaší diskusi. Jsem dnes 12. den po Ketu. Testovala jsem včera a nic. Zaváděli mi dvoubuněčné embryjko. Minulý týden jsem trošku špinila s trošičkou krve, ale pak už nic. Trochu mě bolí prsa. Úplně se bojím znovu testovat. Bojím se zklamání. Chci se zeptat, když mi zaváděli pouze dvoubuněčné, je možné, že se test ukáže později? Vloni mi zaváděli asi šesti buněčné a 11. den jsem tam měla už slabého ducha. Bohužel těhotenství nedopadlo. Díky moc a držím všem pěsti

jolcap
1. bře 2011

@jezulicka chci aby šla na zdrávku, takže tohle už má prozkoumaný jen by to brala jako bezva zážitek,ale jo chce chodit i nakupovat a tak

@maruliinka ta úspěšnost při dvouch je trochu větší tak uvidíme doufám,že vše bude ok a já v listopadu budu mít mimi

jezulicka
1. bře 2011

@maruliinka určitě se chytnou a když ne dvě tak jedno určitě...neboj...ty během těch 14 dnů jsem měla jen chvilkama tlaky v podbřišku a oči jsem měla skleněné takové jiné to pozanala mamina na mě, že podle očí to vypadá, že jsem těhule...a pak jsem si ještě zkoušela prstýnek na svém vlasu a dala nad dlan a čekala zda se bude houpat nebo točit..ono to jsou staré pověry za našich babiček ale myslím si že to funguje... 😀

maruliinka
1. bře 2011

@jolcap Me to taky vychazi na listopad teda kdyz alespon jedno se zavrta. A koliaty den po ET jsi???

maruliinka
1. bře 2011

@jezulicka
Jak se to dela s tim prstynkem? 🙂

jolcap
1. bře 2011

@norisek ahojky je to možný,protože když je mimísek takhle maličký má víc práce se vyvíjet než když ti dávají osmi nebo morulku, testuj kdyžtak až za dva dny jeslti vydržíš, ani příznaky nemusíš mít a taky může se ti to ukázat až z krve

jezulicka
1. bře 2011

@norisek no tak dvoubuněčné to jsem ještě neslyšela a jaktože tak málo,?no zkus počkat na 14den...a pak běž na krev tam je to jisté..držím ti pěstíky..

jolcap
1. bře 2011

@maruliinka v pátek to bude 14 dní po ET, tak nějaký 12.

jezulicka
1. bře 2011

@maruliinka prstýnek svůj dáš na svůj vlas zavřeš do dlaně a pak natáhneš dlan a prstýnek necháš zavěšený nad dlaní..a čekáš co udělá musíš držet v klidu ruku...

maruliinka
1. bře 2011

@jolcap
A jeste jsi netestovala... 🙂

martinkka
1. bře 2011

@jolcap tak to je pěkný 🙂 jsem zvědavá na fotečku

maruliinka
1. bře 2011

@jezulicka
Me se strasne klepou ruce tak uvidime zkusim to . A kdyz se toci tak to znamena co?

drndapetka
1. bře 2011

@norisek ahojky, určitě bych testovala později, protože dvoubuněčná embrya jsou podle tabulek jen den po oplození, takže Ti je určitě museli zavádět dva dny po OPU, že mám pravdu? Pokud ano, tak buď ještě v klidu. Minule Ti zaváděli embrya ve vyšším stadiu, takže Ti to těhu test ukázal dřív. Mě třeba zaváděli už blastocysty a už 6.tý den po ET jsme měla //. Ale u KETu je to jiné, je lepší testovat později než u čerstvých embryjek. A píchala jsi nějaký Pregnyl po KETu nebo ne?

martinkka
1. bře 2011

volala jsem si pro výsledky hCG a mam ho 742, tak to vypadá celkem dobře 🙂

jolcap
1. bře 2011

@maruliinka dneska byl tam duch, měla jsem osmibuněčný

@martinkka no já doufám,že bude zítra silnější a co ty už ti volali?

drndapetka
1. bře 2011

@norisek navíc to mírné krvácení minulý týden může znamenat implantaci tady zahnízdění 😉 Být tebou tak odpočívám, relaxuji a zkusím test za 3 dny znovu, ono to hcg ze začátku stoupá trošinku pomaleji. Doporučuji testovat mammatestem s citlivostí 10, mám s ním velice dobré zkušenosti. Všechny moje tři těhotenství ( které nedopadly sice dobře) mi ukázali hned 10tý po oplodnění, a opravdu jsme těhotná byla, takže jim věřím.....11tý den po KET ještě negativní test nic neznamená 🙂

jezulicka
1. bře 2011

@martinkka tak to je suoer to gratuluji to je jasný... 🙂

norisek
1. bře 2011

@jezulicka @drndapetka no, jsem po KETu. Doktor mi před rokem doporučil, abych si nechala zamrazit 2 embryjka ve stádiu prvojádra. Tak jsem to tak udělala. Měla jsem zamražené 2 embryjka jako prvojádra a 1 8mi buněčné. Nakonec se rozmrazil a vydržel jenom jeden nejmladší a toho mi tam dali 🙂)) Tak aspoň jeden, že?! Uvidíme, třeba to bude bojovník. Jinak skleněné oči jsem taky měla, chodím pořád čůrat a mám furt hlad. Kručením v břiše jsem NIKDY netrpěla. Tak moc děkuji. Ještě vyzkouším prstýnek 😀DD

norisek
1. bře 2011

@jolcap a kolikátý den jsi prosím po transféru?

jolcap
1. bře 2011

@martinkka tak to jsi těhule to je pěkný to hcg, vy si voláte pro výsledky? u nás ne volají oni nám

jezulicka
1. bře 2011

@martinkka tak to budou možná i dvojky.. 😀

drndapetka
1. bře 2011

@norisek prstýnek mi taky fungoval 😀 skleněné oči jsme taky vždycky v těhu měla 😉 takové jakoby nemocné 😕 já myslím, že bys určitě neměla ztrácet naději, ještě se to může obrátit v krásné dvě dálnice 😵

jolcap
1. bře 2011

@norisek v pátek to bude 14 dní já furt nevím jak to počítat,ale asi 12.

norisek
1. bře 2011

@drndapetka moc děkuju. Jsem fakt plašan ☹

jolcap
1. bře 2011

@norisek plašíme všechny já včera tím trochu špiněním

martinkka
1. bře 2011

@jezulicka uvidíme 🙂 nepamatuješ si, kolik jsi měla hCG 18.den po OPU?

@jolcap my si pro výsledky voláme sami

drndapetka
1. bře 2011

@norisek chápu, taky jsme byla, ale protože za sebou mám už strašně moc, tak už nic nehrotím, nechávám to na osudu, stejně člověk nic nezmění, když to tak má být, tak to tak bude, i kdybysme se postavili na hlavu, tak to nezměníme 😒 Ale to jsme pochopila až minulý rok v říjnu kdy jsme po třetí potratila, předtím jsem taky všechno hrozně hrotila, teď jsme se moc uklidnila, a věřím, že miminko jednou přijde-musí! Teď mě čeká v dubnu KET, tak pevně doufám, že ten náš 4tý pokus o těhotenství dopadne konečně dobře a budeme doma tři 😉

jolcap
1. bře 2011

@martinkka někde byla tabulka jaký má být hcg podle týdne tt

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru