Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martina_z
4. bře 2011

@jolcap Gratuluju!

jezulicka
4. bře 2011

@lenkacar no tak sláva aspon tak to už ti uteče....tak hlavně že jsi zapůsobila na primáře to je hlavní....a ted už to pofrčí... 😀 😀

jezulicka
4. bře 2011

@jolcap jo to bude jedno já jsem zapomněla že sis dávala dvě..podle té hodnoty si myslím, že jo...ale jedno bude stačit...

lenkacar
4. bře 2011

joli supééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééér gratulka veliká ..první krok za tebou 😵

jolcap
4. bře 2011

a ted tři týdny na utz,ale to nevadí snad to uteče
chlap bude doma tak to si polezeme na nervy
mě je to jedno jestli je jedno nebo dvě hlavně at je zdravé a v listopadu mezi námi

lenkacar
4. bře 2011

@jolcap to je jasný že je to fuk ,holky já nechtěla dvě ,ale jako fakt už se sklánim a držim kušnu ..protože nikdy nevíš co se stane ..už jsem pokorná a ticho ..hlavně at něco a je to ok

jolcap
4. bře 2011

@lenkacar takhle jsem k tomu přistupovala, proto jsem chtěla dvě embryjka a hlavně at nějaké je
vím,že budu ještě na nervy aby všechny testy byly v pořádku

mv
4. bře 2011

@jolcap super, skvělý... 😵

mv
4. bře 2011

@lenkacar březen se překulí a duben je tu,to už je za chvilku.

lenkacar
4. bře 2011

@jolcap chce to asi hrozně pokory ..pokaždý jak jsem v sobě měla nějakou nejistotu ,jestli to vůbec chci a potom jestli chci ty dvě tak se to posralo ,asi na to musí být člověk pořádně připravený

lenkacar
4. bře 2011

@mv neboj mám velký plány ,našukam si do zásoby ,nachlastam si do zásoby ..nějaký akcičky ,plesíčky ..to by bylo ,aby mi to neuteklo

jolcap
4. bře 2011

@lenkacar já byla hrozná jak jsem si plánovala co bude když se tohle stane a tohle nepovede a jak říkáš hodně jsem se připravovala i na ty špatný zprávy

no vidíš než se naděješ bude duben, já musím taky naplánovat nějakou činnost na utz jdu až 29.3.

mv
4. bře 2011

@lenkacar proto já nechci nic kolem IVF podstupovat v létě, loni jsem si ho vůbec neužila díky MA,tak si letos hodlám užívat ve všech směrech a dřepět doma se stimulí a niic nesmět...

lenkacar
4. bře 2011

@mv hele v létě max. s pupkem sedět ve stínu ..jinak nic ..žádná stimule souhlasim,já poprvé začla ještě na mallorce ,páč jsem to dostala nečekaně dřív a totálně jsem si zničila dovolenou ..a to ještě že jsem sebou měla léky ..měla jsem to mít až za 14dní a horko asi udělalo svoje ..paráda ..já vzteklá ,vedro jako kráva a já krámy a z estrofemu mě málem upadla palice a z prednsonu

maruliinka
4. bře 2011

@jolcap
To je uzasny...moc ti gratuluju... tak hlavne klidecek 😉

mv
4. bře 2011

@lenkacar no takhle bych to taky brala, to bych si léto odpustila, ale ne kvůli IVF.
my odhodili doma po IVF kondom, tak už máme za ty dva týdny vybráno a půl roku..

maruliinka
4. bře 2011

@jolcap
Kolika bunecny vam davali?

jolcap
4. bře 2011

@lenkacar to jo to budeš v létě mít slamáček a stromeček
@mv no nejlepší by bylo kdyby se to povedlo na tý dovolený a byl by klid s injekcema a tak

jolcap
4. bře 2011

@maruliinka osmibuněčný a ve středu byla OPU v pátek ET

mv
4. bře 2011

@jolcap no jo, jenže my jedem na 14 dní i s klukem, takže to budeme jako vždy rádi, když si vrznem jednou týdně a možná i to bude moc...jo, a ještě mi včera došlo že mi přesně do termínu dovolené vychází mrcha. super kominace na dovolenou

jolcap
4. bře 2011

@mv mladýmu najdete slečnu a máte klid, no a co když zrovna tyhle dny jsou pravé je dost ženských co otěhotněli při mrše nebo tak, kam se chystáte

mv
4. bře 2011

@jolcap jenže on je v tomto směru nějakej zabržděnej,teda po nás s manželem není.. 😀 ale zase bude mít dlouhé dětství..
jo, to nevím.tím blbým termínem dovolené, co musel manžel v práci vzít,tak nám dost možností padlo.
sbalíme věci, týden předtím kouknem na LM na Kanárech, Kypru,možná i Rhodos a když nic,tak vezmem auto a do Chorvatska si pomrznout...

maruliinka
4. bře 2011

@jolcap
A jaktoze jdes az za zak dlouho na ultrazvuk? Tobe dnes brali poize krev a ultrazvuk nedelali? Ono by tam stejne asi ted nic videt nebylo,ale nekde jsem cetla ze delaji po odberu i ultrazvuk...

lenkacar
4. bře 2011

@maruliinka u nás se vše dělá až po 3
týdnech krev i utz a to vidí bublinku a za dalších 14dní utz a to už je srdíčko

martina_z
4. bře 2011

Zeny, narazila jsem na jobbovku, ze pry pojistovny hradi max. 2 IVF rocne? To jako opravdu nebo je to jen nejaky radio Jerevan? Nevite?

jolcap
4. bře 2011

@mv nebo mu ještě žádná nepadla do oka
myslím,že těch možností na LM bude dost a když netrváš na komfortu tak se to dá, je fakt že já mám vyzkoušeno,že když v řecku máme obyč hotel je výtečná kuchyně ta jejich a to já miluju saláty a skopový

jolcap
4. bře 2011

@maruliinka myslím,že by ted nic nebylo vidět až půjdu tak už bude i srdíčko, takže asi by to nemělo dneska smysl

mv
4. bře 2011

@martina_z to snad ne, no ještě, že jdu až na podzim.

maruliinka
4. bře 2011

@lenkacar
Jo jo jo... tak to mate asi trosicku jinac... 🙂

maruliinka
4. bře 2011

@jolcap
Jasny to chapu...tak jeste jednou gratuluju... 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru