Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
6. bře 2011

@maruliinka to je mi moc líto...a do dárcovskýho sperma by jste nešli?

maruliinka
6. bře 2011

@martinkka
O.k zeptam...ja jsem uplne v pohode po fyzicky strance ale po te psychicke ☹ je to cerstvi...ale rikam si asi se to melo stat...asi to tak melo byt... ☹

lenkacar
6. bře 2011

@maruliinka tady jedna těhulka má darovátka a..bejt ve vaší kůži ,asi bych o tom přemýšlela ..měla jsem hyperstimulák a horší než první a veliké bolesti ..manžel mi už další pokus i zakázal ..jak jsem tady brečela bolestí,už si dojdem jen pro nanuky a končíme

martinkka
6. bře 2011

@maruliinka důležitý je, že jsi v pořádku, věř, že teď se určitě zadaří 🙂 akorát se musíš dát trochu dohromady psychicky, to je taky důležitý, vy už jednoho prcka máte, ne?

maruliinka
6. bře 2011

@martinkka
Taky nam to nabizeli ale rikame si jedno dite spolu uz mame to jsme udelali tesne pred tim nez onemocnel...a doktori jen kroutili hlavou ze je nemozny s takovym spermiem udelat mimi...a hele povedlo se...
Takze jsme chtely zkusit z toho co mame...nevim jestly bych to umela vstrebat...toho darce...nevim jestly me dokazete pochopit ale porad by to ve me bylo a v manzelovi asi taky. Samozrejme bych ho milovala i on ale jednou je to jina spermie. Nechci byt hnusna ale jsem takova. Kdyby jsme spolu nemely ani jedno a nemely ani zamrazene tak pak bych o tom premyslela... 🙂 doufam ze me chapete...chceme to ze svych zasob 🙂

maruliinka
6. bře 2011

@lenkacar
To je neprijemny...ani se ti nedivim sice jsem si tim neprosla ale uz jsem o tom slysela 😝 snad to tentokrat vam vyjde 😉

maruliinka
6. bře 2011

@martinkka
Mame jsou mu 3 a dva mesice...je to muj mazel.

maruliinka
6. bře 2011

Ale vite jak to je...kazdej rika...budte radi ze mate uz jedno...ale clovek chce dve deti...hlavne vsude jezdi mamy s kocarkama...

lenkacar
6. bře 2011

@maruliinka jasně já třeba bych darovátka zkousla ,ale manžel určo ne ,takže chápu

jolcap
6. bře 2011

@martinkka já se těšila,že odjede na montáž a bude taky klid na tři týdny a ono nic,ale chodí tady s chlapama na melouch tak už se těším jinak je se mnou doma a furt mi přepíná telku nebo chodí a říká co mám uklidit a tak

jolcap
6. bře 2011

@maruliinka to je mi líto nemáš to jednoduchý,ale chápu tě já byla rozhodnutá kdyby chlap měl blbý spermio že do darovátka nejdu,ale mám taky dítko tak je to jiný, hlavu vzhůru třeba to vyjde zkus tomu věřit je to důležitý

martinkka
6. bře 2011

@maruliinka chápu, že když už jedno máte, tak se vám do dárcovskýho nechce. Taky nevim, jestli bych do toho šla.
@jolcap mně taky pořád přepíná televizi a má skvělý nápady, co mám dělat a co mám uklidit...prostě žádná pohoda 🙂 a ještě si myslí, že mam radost, když se mnou některý den zůstane doma, že mi to pak neni tak dlouhý 🙂

maruliinka
6. bře 2011

@lenkacar
Vim jak by se citil proste by to mel porad v hlave...ale kdyby nebylo jine reseni tak by do toho manzel sel...ta touha po diteti je fakt silna...

jolcap
6. bře 2011

@martinkka a nejhorší je nikam nechce chodit minulou neděli mi řekl,že v neděli nebude nikde otravovat a jen sedí v křesle a je ředitelem ovladače jestli zejtra nikam nepůjde jdu na výlet a v úterý ke kámošce nebo se tady zblázním taky proto se tak pozoru když celej den sedíme v obýváku

maruliinka
6. bře 2011

@jolcap
Presne tak 🙂 uvidime treba se priste zadari...i kdyz budu priste vystresovana vic nez ted tak verim ze se to povede 🙂
Takovu malo holcicku...nebo dvojcatka...jo to by bylo...ale co, zatim mame jednoho uzasnyho rostaka a zlobivyho usatyho psa 😀

maruliinka
6. bře 2011

@martinkka
Jo jo tak tak...proste az nam dojdouzasoby tak...si asi koupima alespon jeste jednoho psika 😉

jolcap
6. bře 2011

@maruliinka není nic jednoduššího než to doma probrat,ale já bych se bála,že chlapy takový věci nevydejchávaj a třeba bývalýmu bych nevěřila,že mi to jednou nevpálí že to dítě vlastně není jeho a to bych zase nesnesla já,ale jsou i normální chlapy

jolcap
6. bře 2011

@maruliinka je dobrý že už jedno máte a tak i když je ta touha veliká o tom přemýšlíte jinak než kdyby prcek nebyl

maruliinka
6. bře 2011

@jolcap
To je jasny,kdyby nebyl tak urcite do tech darcovskych pujdeme...takhle se nam zachtelo mit jeste jedno nebo dve tak uvidime jestly z tech poslednich seti neco bude...ale urcite jo...
Ty jsi to mela hned na poprve? Do jakeho CARu chodis?

maruliinka
6. bře 2011

@jolcap
To jsi napsala pekne s tema chlapama...ale prestoze se zname jedenact let a pet let spolu zijeme a verim ze je to naporad tak bych se prewsne tohohle bala...proste nikdy nevis co se stane...a tohle bych teda nevydejchala kdyby mi rekl 😝 asi bych ho kopla nekam az by mi pos... spicku 😀

martinkka
6. bře 2011

@jolcap a komentuje všechno, na co se dívam, co si pustim já, to jsou blbosti, ale on se dívá na samý smysluplný pořady 🙂

martinkka
6. bře 2011

@maruliinka já bych si nebyla jistá, jak by se můj chlap k darovaným spermiím zachoval, asi bych ho přemluvila, ale nebyla bych si jistá, že až by s tim děckem jednou třeba byl nějaký problém, tak by mi řekl, že v podstatě neni jeho a nemá jeho geny

martina_z
6. bře 2011

Zdar buchty, koukam, ze tu zase resite ozehavy tema. S chlapama je to tezky, oni citi vetsi geneticky imperativ nez my. Ja sice razim kredo, ze dite je toho, kdo si ho vychova, ale mam to podle priorit serazene od relativne prijatelneho po nejmene prijatelne takto: 1) darovane vajicko, 2) darovane spermie, 3) darovane embryo, 4) adopce, 5) zivot bez deti. Neni to snadne rozhodovani...muj chlap by s darovanymi spermiemi pry problem nemel, to ho mnohem vic desi predstava adopce a ze nam nejaka Zubata prolejza byt a vyplnujeme nejaky posahany psychotesty.

@maruliinka To je mi lito ☹ Tak snad se priste podari! Pred dalsim bys mela mit odstup aspon 3 menstruaci, by si telo odpocinulo. Prece jen je to dost neprirozene, stimulovat vajecniky k takovemu vykonu, kdyz normalne dozrava jen jedno vajicko.

jolcap
6. bře 2011

@maruliinka já do liberce do gennetu, asi bych taky myslela na všechny možnosti, jsme po prvním ivf a zatím těhu,ale ještě nejsem na konci cesty doufám,že to vyjde v pořádku

maruliinka
6. bře 2011

@martinkka
Tak presne tohle mi prolitlo hlavou kdyz nam v CARu rekli ze je jeste moznost darcu...

maruliinka
6. bře 2011

@jolcap
Urcite jo...pekne si ho hyckej at ti roste 😉 a v lisopadu je mezi vami... 😀

jolcap
6. bře 2011

@martinkka jo to znám v tuhle chvíli začíná maraton zpráv všechno vidímě desetkrát a když začne komentovat tak mu to vracím a už mlčí, večer neuvidím ze všeho maximálně 5 minut

maruliinka
6. bře 2011

@martina_z
Je to neprirozene proto tam je tak mala sance ze se to povede...taky me pri stimulaci pekne bolelo bricho pred punkci... 😝 ale citim se o.k cely to probehlo v takovym naprostym poradku ze jsem verila ze to vyjde...

maruliinka
6. bře 2011

@jolcap
Gennet ten je asi i u nas v praze...to je statni nebo soukromy?

jolcap
6. bře 2011

@maruliinka pořád mu povídám pohádky a že ho tady čeká velká ségra snad to bude dobrý, doktro říkal,že je to trochu dědičný jak dlouho můžeme mít děti tak to mě uklidnil

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru