Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
6. bře 2011

@lenkacar já ti nevím,ale ta krev se pak hlídá po porodu kvůli tomu aby dítko nebylo postižené, nebo je to zase něco jiného

martinkka
6. bře 2011

@lenkacar pro ně je to prostě běžná záležitost, tak o tom tak asi mluví...občas by mohli mít trochu taktu

jolcap
6. bře 2011

@martinkka já ho mám psaný do 8tt,ale všimla jsem si že každý car má svoje postupy a někdy jsou dost odlišný

lenkacar
6. bře 2011

@jolcap to je asi něco jiného ,tohle už se hlídá v těhu ..aby se děcku nerozkládali červené krvinky ,vysvětloval mi to ,že se tam musí sejít spousty faktorů ,aby to bylo vážné ..já nevim ,stejně s tim nic neudělam ,měla jsem to dostat do 72hod. 😠 už se stalo ..aspon vim ,že tam maj holky smolíka ..

lenkacar
6. bře 2011

@jolcap já měla psaný utroš do 12tt

jolcap
6. bře 2011

@lenkacar taky by mě zajímalo podle čeho to dávají
no když se o tom bavím s mamkou tak jen kouká říká,že za nich nebylo skroro nic a děti se taky narodili

lenkacar
6. bře 2011

@jolcap u nás v car to dávají všem do 12tt,jo naše máma taky říká ,že dřív se rodilo jako nic .. a všechny chodily do porodu do práce ..nojo ,doba je jiná ..chlapi maj spermie na hovno a ženský nejsou tak zdravé jak kdysi nebo nevim

jolcap
6. bře 2011

@lenkacar podle mě je to tím jak je všechno rychlý a když to vezmu z pohledu našeho tak v tom hraje roli i věk, myslím si,že mě by se s dítkem vysmáli,že jsem blázen mít ho ve 40

martinkka
6. bře 2011

@jolcap mají všude jiný postupy ale výsledek by měl být stejný 🙂

jolcap
6. bře 2011

@martinkka no pak si dítka nafotíme a porovnáme jestli je to stejný jako v praze a brně a liberci a hradci 😀

martinkka
6. bře 2011

@lenkacar lidi už nežijou tak zdravě jako dřív...skoro všichni máme špatný zdravotní styl, špatně se stravujeme, ovzduší je znečištěný 🙂 tak se prostě hůř těhotní, no....a bude to ještě horší

martinkka
6. bře 2011

@jolcap uděláme pak takový malý srovnání 😀 jestli tam jsou nějaký rozdíly

jolcap
6. bře 2011

@martinkka ono je to tím,že se honíme v práci, jíme polotovary s éčkama a místo pohybu sedíme u pc

jolcap
6. bře 2011

@martinkka no to jo hned to očíhneme, doufám,že chlap půjde zítra do práce a já budu mít doma klid

martinkka
6. bře 2011

@jolcap já mam z mýho chlapa ponorku, když je doma, tak jsem ráda, že bude zítra celý den v práci 🙂

lenkacar
6. bře 2011

@martinkka mě dneska v noci ujede na týden na cvičení ...nechci bejt hnusná ,ale to bude klid

maruliinka
6. bře 2011

Ahojky chtela jsem se zepat jestly po ivf se na dalsi muze az za tri mesice jestly je to tak?
Jsem 11 po ET a vcera jsem to dostala takze nic,tak proto se ptam. Mrazacky nemame ☹

vera5
6. bře 2011

Ahoj holky, tak mi v pátek dělali to HSG, kontrastní látkou, dalo se to vydržet, nejdříve vám zavedou zrcátka jako při každém vyšetření, pak desinfikují uvnitř sliznici, pak tak strčí hadičku no pak přes stříkačku do vás pustí tekutinu a to je bolest, jen jsem pípla, je to jako silný tlak a silný krámy jaké jsem v životě neměla, vážně to hodně zabolelo,ale prošlo to, takže více netlačili...jak říkám dá se to vydržet,ale je to nepříjemné, trvá to chviličku naštěstí.Jsem průchodná, ničemu už nerozumím, nepovedlo se IUI, IVF...ve čtrtek mi budou dělat IUI bez stimulace, mám tam jeden folík, tak snad je v něm vajíčko, šanci si nedávám,ale zase to zkusím a za měsíc půjdu na další IVF.

martinkka
6. bře 2011

@lenkacar chápu tě 😀 a nebyl teď náhodou v lázních?

martinkka
6. bře 2011

@vera5 to je dobře, že máš vejcovody průchodný 🙂 třeba se teď zadaří IUI, když ti to tak pěkně prošťouchli 🙂

martinkka
6. bře 2011

@maruliinka to je mi líto ☹ většinou doporučujou ty 3 cykly

lenkacar
6. bře 2011

@vera5 no bezva ..jsi šikulka .. 😵

lenkacar
6. bře 2011

@martinkka jo byl a odjede zase..a pak mám už asi smůlu ..mě hrozně deptají ty společné noce ..nedá se s nim spát ..

lenkacar
6. bře 2011

@maruliinka sakryš ..

maruliinka
6. bře 2011

@martinkka
To me taky protoze dalsi ivf bude nase posledni,sice teprve druhe ale posledni. A oni doporucuji nebo se muze i drive? je to kvuly pojistovne???

maruliinka
6. bře 2011

@lenkacar
No jo no co se da delat...doufala jsem ze alespon jedno a nic...takze jeste asi pujdu na krev ale to stejne uz bude zbytecny...myslim ze se to fakt nestava aby prisla menstruace a pak na krvi rekli...je vy jste tehotna... 😒

lenkacar
6. bře 2011

@maruliinka no je to smutné ..a ty už na další jít nechceš? já teda jako nechci ..bylo mi ted hrozně zle ..

maruliinka
6. bře 2011

@lenkacar
Ja urcite chci...ale to druhe ivf bude posledni...protoze manzel je po rakovine a deti uz normalne mit nemuze tak si pred tim nechal zamrazit 12 vzorku a na to prvni ivf jich uz sest rozmrazili aby vubec mohli oplodnit tech pak vajicek. Takze pri druhem rozmrazi i tech zbylich sest a pak uz nic. Ani mrazacky nemame...mel hodne moc spatny spermio.

martinkka
6. bře 2011

@maruliinka myslim, že to neni kvůli pojišťovně, ale že to tělo si musí trochu odpočinout, IVF je pro něj náročný, ale zeptej se v CARu

maruliinka
6. bře 2011

@lenkacar
A co ti bylo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru