Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
23. bře 2011

@martinkka myslím že to u nás bude stejné, je to norm utz nebo ten vnitřní a musím pít

martinkka
23. bře 2011

@jolcap vnitřní, přes břicho by asi takhle brzo nebylo nic vidět, pít nemusíš, je to stejný utz jako ti dělali při stimulce

jolcap
23. bře 2011

@martinkka tak jen doufám,že tam bude náš pan doktor ten je tááák hodnej

martinkka
23. bře 2011

@jolcap hlavně ať tam vidí, co mají a přežiješ i jinýho doktora, ne? 🙂

jolcap
23. bře 2011

@martinkka já doufám,že ej tam pořád sám takže na něj zbydu je takovej super a pozitivní, jinak je tam mudra a nic moc je taková neosobní,bývalá mudra byla náladová,ale zase dost přímá,ale byla s ní i sranda

martinkka
23. bře 2011

@jolcap taky mam oblíbenýho jednoho doktora a poslední dobou na něj mam většinou štěstí, ale přežiju v klidu i ty ostatní

jolcap
23. bře 2011

@martinkka n o tenhle je úplně super vyšetření ani necítíš a je takovej pozitivní, no uvdiíme bylo by hezký kdyby mi říkal ty hezké informace on

martinkka
23. bře 2011

@jolcap tak si tam zkus zavolat, kdo tam bude

jolcap
23. bře 2011

@martinkka čekám už tak dlouho že tam chci jít i kdyby mi to měla dělat vrátná

martinkka
23. bře 2011

@jolcap 😀 😀 😀 tak zlý to snad nebude a nějakýho doktora tam najdou

jolcap
23. bře 2011

@martinkka jsem objednaná tak snad jo, mám na něco chut,ale nevím na co

martinkka
23. bře 2011

@jolcap to je těžký 🙂 ale taky se mi to stává a pak nevim, co si mam dát

jolcap
23. bře 2011

@martinkka já usnula no bezva mám hlad,ale nějak mi to nejde

mv
24. bře 2011

u nás se včera docela změnila situace s názorem na psa,takže uvidíme,už to není na letošek tak beznadějné... 😉
na víkend mizíme do Krumlova,takže se nedivím tomu hroznému počasí co hlásej.si prostě budeme muset na hotelu najít jinou zábavu... 😀 😀 😀 tak hezký víkend,pa

lenkacar
24. bře 2011

@mv se vám líbí krumlov? my tam byli v létě i v zámku

jolcap
24. bře 2011

hezké ránko, tak už je ze mě dokanolý medvěd, spala jsem 12 hodin, jinak v Krumlově je fakt krásně, jen ta průvodkyně mluvila moc rychle

martinkka
24. bře 2011

@mv přeju ti hezký víkend 😉 ono by to škaredý počasí zas tak nevadilo, ne? 😀 náhradní program taky nebude špatný

lenkacar
24. bře 2011

@jolcap my jsme měli takovýho buzerantíčka a úplně mě fascinoval ..ale bylo to pěkný..

jolcap
24. bře 2011

@lenkacar to jo zámek je moc hezkej

mv
25. bře 2011

@lenkacar to je naše milované město, jezdíme tam na víkend na jaře každej rok.. 🙂

mv
25. bře 2011

@martinkka s náhradním programem to nevidím nadějně, po clostíku jsem ráda, že vůbec lezu, jak mi bolí vaječník.. 😝 jen jako vždy ten nepoužitelnej... 😠 ☹ 😒

martinkka
25. bře 2011

@mv fakt? já jsem na něj takovou reakci nikdy neměla, vždycky mě bolely vaječníky až těsně před ovulací, ale trochu, jenom jsem je cítila

petra123
25. bře 2011

Čauky holky moje tak rozhodnutí kET nas bude stat 6000kč tak jdem do toho asi budem na dně s penězi ale co bych pro dítě neudělala s mužem mojimtak jsme moc ráda doktorka mi dala se sestřičkama optimizmus a jdem do toho a opět se těším říkala že pokud bude ovulka nórmalní bude dobře a že moc hormonu brát nebudu krom pregnilu tak aspon že tak a ted jsme se rozhodla žádné cestovaní jen ležet a ted to musí vyjít.Doktorka říkala že je to nespravedlivé že jak moc si přejem a pořad musíme čekat.Tak jsme docela ráda nemocenskou jsme nakonec neukončila a 1.4 jdu na kontrolu to budu 9DC tak se uvidí začínam mít krom tibecké houby i kombuchu ta se dáva do čaje má antibotické učinky a mam pocit že mam maly zanět močaku tak to pomůže pač je to napsané i na netu.Mudsím se ted dát hodně do pohody a je i na pohodu a psychyku což potřebuji Jo v pondělí budu volat na HCG a ještě koza jsme pak hned vysadila utroš bo mi to napsal ten kamoš gyndař co tam děla ale nakonec doktorka říkala příště nevysazovat pokud to není černé na bílem tak nevysazovat!!! tak jsme ted poučena a jedina nevyhoda zapoměla jsme na vycházky tak co budu sedět doma ještě že jsme na domečku a máme zahradu tak nebudu aspon doma zavřena

lenkacar
25. bře 2011

@petra123 takže bude ketík v dalším cyklu, to je paráda 😵

petra123
25. bře 2011

@lenkacar už ted leni 1.4 jedu na kontrolu a další tyden asi pregnil pokud bude ovulka jak má a rozmrazit milašky a šup do bříška k mamince

lenkacar
26. bře 2011

@petra123 a proč se dává ten pregnyl? já to nechápu ..nikdy jsem ho neměla ..a neni ten ket nějakej drahej? mě to vyjde i s lékama na 4tis.a myslim si jak je to drahý.. 😕

petra123
26. bře 2011

@lenkacar u nas rozmražení embrijek 2500 a rozmražení 2500 a 1000 embriotrasfér + nějaké léky ale prí krom pregnilu nic asi moc užívat a utroše nebudu.Já neplatila za zmražení to se platí u KET

lenkacar
28. bře 2011

@petra123 u nás je to 3300,-ket ,plus léky ..když jsou třeba a 2500,-zmražení,ale máme 8tis. icsi ,to je někde v carech levnější,jinak všem přeju pěkný začátek týdne

jolcap
28. bře 2011

@lenkacar ahoj dneska jdeš na kontrolu,že jo tak držím palečky

lenkacar
28. bře 2011

@jolcap odpoledne jedem na kontrolu podvozku

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru