Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
28. bře 2011

@lenkacar tak at je to ok

lenkacar
28. bře 2011

@jolcap a ty máš kukajdu na mimi kdy?

lenkacar
28. bře 2011

v sobotu jsem měla třídní sraz a málem jsem zdechla ..bylo to náročné

jolcap
28. bře 2011

zítra v poledne a už mám nervíky, jééé to ses asi odreagovala, mě od včerejška trápí nevolnosti 😀

holubice.petra
28. bře 2011

@jolcap no tak už konečně!! držím na zítra pěstičky a jsem napnutá jak struna kolik prcíčků tam budeš mít jestli jednoho nebo dva 😀

holubice.petra
28. bře 2011

@lenkacar my jsme za mražení platili 3tis a za ICSI 11300,- 😀 ono vůbec když jsem se tak koukala jak holky píšou jsme to měli snad nejdražší...každý pokus i s léky a vším všudy nás vyšlo na 20tis. 😎 ale co hlavní je že když to bude ok tak jsou mi peníze ukradené....

jezulicka
28. bře 2011

@jolcap ahojky tak zítra už jdeš na srdíčko,?tak držím moc pěstíky at je vše ok a kolik jich bude to jsem zvědavá? 😉

jezulicka
28. bře 2011

ahojte holky jinak všechny,jak se máte?co dnes vaříte,?venku vypadá, že bude fajn tak se těším odpoledne na venek... 🙂

jolcap
28. bře 2011

@holubice.petra
@jezulicka no holky nevím jestli se mám těšit nebo bát, ten počet mě nijak netíží to řeší pořád jen chlap,ale jde se mnou at mu to doktor řekne sám
já bych měla uklidit je to tady jako v chlívku

jezulicka
28. bře 2011

@jolcap a co vaříš?a jak se cítíš?

jolcap
28. bře 2011

@jezulicka dneska s emusí dojíst zbytky z víkendu a já sama nevím co pozřu včera to nebylo krom nějakejch okurek nic,ale jinak jsem měla chut na čočku nakyselo

lenkacar
28. bře 2011

@holubice.petra nás taky každý pokus na 20tis. plus ty kety a léky už jsme na 50tis. a z toho teda jeden zamlklý potrat,je jasný že pokud se povede tak to člověk neřeší

jolcap
28. bře 2011

holky s těma penězma je to veselý, většina věcí není placených nebo jsou,ale doktoři to nechtěj nabízet, je to velký byznys ne že ne

holubice.petra
28. bře 2011

@jolcap no tak to je snad jasný že se musíš těšit! 😀

lenkacar
28. bře 2011

@jolcap včera jsem potkala známou a ona co a jak a řikam ,že práce neni ,ale že chcem zkusit teda ještě mímo a ona hned ,.že to zná to umělý oplodnění ,že je to zadarmo 3krát ..každej si to myslí ..každej

jolcap
28. bře 2011

@lenkacar no právě v rpáci taky,že to platí pojištovna a když jsem jim pak říkala, co se platí a co ne tak koukali, nás to vyšlo asi nejmín z vás na 15 tis

@holubice.petra bez obalu bojím se,aby to bylo ok,naštěstí chlap jinou variantu nepřipouští

holubice.petra
28. bře 2011

@lenkacar no my jsme na 40tis. to se nám to povedlo jednou...ale co...jo oni všude říkají jak jsou tři pokusy zdarma a přitom peněženku skoro nezavřeš 😀 nejvíc se mi líbí ty řeči od těch co o tom nemají ani páru 😎

holubice.petra
28. bře 2011

@jolcap já vím co cítíš já to mám teď to samé...teď jsem hrdinka ale zase to na mě trochu padne o víkendu na kontrolu jdu příští úterý....

jolcap
28. bře 2011

@holubice.petra ale včera jsem ve sprše domlouvala,že musí být v pořádku když zatím bylo všechno tak jako v učebnicích, dokonce jsem si zjistila,že nám se oplodněná vajucha dost dobře dělila

lenkacar
28. bře 2011

@jolcap určo je to v poho ..a kdy si dáš ty tt po té zítřejší kontrole?

jolcap
28. bře 2011

@lenkacar no když mi dají termín tak jo a bude to ok i když v našem věku jsou ještě důležitý testy, a myslím že půjdu i na plodovku

lenkacar
28. bře 2011

@jolcap já na srazu čuměla jak péro z gauče od nás holka první holčičku 2letou a ted se přihasila z bubnem že za měsíc rodí druhý ..chlapečka ..vše ok ..celou dobu cestovala užívala si a ve 40ceti začla rodit ..

holubice.petra
28. bře 2011

@jolcap já taky prckovi každý večer domlouvám aby pěkně rost a dělal jen radost 😀
holky vám ty tt tady sedí? já jsem dneska 8+1 a mám tam už 9tt...no asi co ten týden začínám tak tam rovnou skočí....

jolcap
28. bře 2011

@lenkacar tak si vždycky na ní vzpomeň a ber ji jako příklad,že v našem věku není pozdě na mimi a že to bude v pořádku, já vždycky myslím na babičku a říkám když ona před 60 lety tak rpoč ne já když je tolik testů a hlídání

@holubice.petra je to dobře,já na to koukala u holek a když měli termín tak druhý den jim naskočil 41tt, jo taky mu s tatínkem povídáme a babička slibuje co všechno nakoupí za hadříky a tak

lenkacar
28. bře 2011

@jolcap jenže ona to má upíchaný doma a bez jedinýho problému ,v tom je ten rozdíl

lenkacar
28. bře 2011

jeje vy budete mít rozumný dítě ,samý domlouvání 😀 😝

jolcap
28. bře 2011

@lenkacar to jo,ale je důležitější zdravé porozené to jestli vzniklo doma nebo v caru je jedno, ale i tak říkej si,že to jde

jolcap
28. bře 2011

@lenkacar nebo j to brzo skončí jen nebude po mým

lenkacar
28. bře 2011

@jolcap což o to mě to fuk je ..kde to je udělaný ,jen že u mě to věstí samej problém

jolcap
28. bře 2011

@lenkacar žádnej nebude,koukej tomu trochu věřit,prcek to potřebuje, letos má být plodný rok tak věř a jinak koukej na statistiky,už musíš patřit do těch kladných

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru