Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

mv
1. kvě 2011

@jolcap já bych si to hned s tebou vyměnila a přes léto měla dovolenou někde tiše zvracející ve slamáčku v altánu na zahradě... 😀
ten hotel, co jsem našla v noci, ten už není přímo v hlavním městě, je stranou už,ale zase jen6 km od hlavního města,kam co chvíli jezdí místní bus..a na většinu pobytu bychom měli jako vždy půjčené auto a stejně byli pořád v tahu.
no nic, uvidíme zítra s čím se ozvou..musím si dát zákaz následující 3 týdny, než vyrazíme na dovču ty LM studovat na netu..což mi ale půjde dost těžko... 😀

jolcap
1. kvě 2011

@mv uvidíš taky se dočkáš, jinak busy tam jezdí po celým ostrově a mám i tip na bezvadnou pláž co je stranou a dá se tam hezky potápět, já pojedu jen co prcek odroste tak na rok a půl

mv
1. kvě 2011

@jolcap ty jo,tak na rok a půl tam jet, tak to je nářez...co tam budete dělat během zimy??

martinkka
1. kvě 2011

@mv to máš těžký, musíte se nějak rozhodnout 🙂 ale na Rhodosu je nádherně, jela bych tam hned

jolcap
1. kvě 2011

@mv to co řekové sbírat olivy a jinak nic
holky nedáme společnou dovolenou jak vidno moc se nám tam líbilo vid Marti?

tonytony
1. kvě 2011

@mv Sehnala jsem ta 3 denní ATB, zkusíme je, nic jiného nám stejně nezbývá, zítra jedu do Caru na krev, tak se zeptám, mylsím, že pro OPU jako takové to problém nebude, když je do té doby dobreu a budu ok, ale spg bude prostě špatný, ale snad ne na nule a něco se tam najde☹ ach jo... Odkládat se mi fakt nic nechce, když už stimuluju, tak by to bylo na prd a jistota, že se u nás něco zase neposere za měsíc dva stejně není- u nás se vždycky něco posere☹

martinkka
1. kvě 2011

@jolcap to by jsme mohly 🙂 mně by se tam líbilo určitě 🙂

jolcap
1. kvě 2011

@martinkka mě se na řeckých ostrovech líbí všeobecně a nevydí mi obyč hotely o to víc jsou místní, moře nemá konkurenci zatím vždycky bylo hodně čisté, já hodlám s mimísem jet,letos to vidím maximálně na chalupu,ale to nevadí za prcka to stojí

mv
1. kvě 2011

@jolcap tak to bych si dala taky líbit....mě by stačil i měsíc v kuse, nejsem náročná... 😀

@martinkka jako nejrozumnější by bylo sedět doma na zadečku a dát ty peníze do zahrady,např. pár tater hlíny by za to bylo na srovnání terénu... 😝 ,na to se ale můžu víš co.... 😀

@tonytony tak jestli už stimuluješ, tak to je blbý něco rušit. jsem to brala podle sebe, že kdybych měla poslední pokus a bylo tam nějaké "ale",co můžu sama ovlivnit, tak do toho prostě nejdu.ta ATB určitě rychle zaberou a bude to dobrý.

mv
1. kvě 2011

@jolcap já Řecko taky můžu, zatím asi nejčistější moře jsem viděla na Peloponesu a pak na severu Korfu,to fakt bylo vidět 10 m do hloubky každej kámen. 🙂
My to máme s hotelama trošku složitější, manžel má dietu a to je prostě hodně omezující, takže musí to být kvalitní hotel, kde dělají rozsáhlé bufety polopenze, aby se vůbec najedl..servírované večeře u něj nehrozí..těžko se pak vybírá takhle..
Se právě bojím toho Chrorvatska, že to nebude ono, co se týká moře,nevím, neznám...

martinkka
1. kvě 2011

@jolcap my letos nepojedeme asi nikam, ale vůbec mi to nevadí 🙂 najezdili jsme se dost, tak nemam pocit, že o něco přicházim

@mv zahradu si můžete zvelebovat až budete v důchodu 😀 ona vám neuteče

mv
1. kvě 2011

@martinkka to je přesně moje teorie, do důchodu času dost, ono nám to neuteče a počká na nás.zážitky, co máme oba z dovolených by mi sebekrásnější zahrada nenahradila a nedala.horší to bude s tím důchodem, ten bych řekla, že už kamsi utekl naší generaci...
včera jsem zrovna s manžou počítala, že budu muset mít něco našetřeno, abych mohla jít o 5-7 let dříve, než mám a být v tom jejich "důchodu" spolu,jinak bychom se vůbec nesešli.on je o 5 let starší a sešli bychom se v jeho 72 letech a to děkuju, nemám zájem.
pak budu ráda za velkej pozemek, kde si vypěstujem zeleninu, popasem kravku a budem vzpomínat na zážitky z dovolených a na pár kytek na zasázení po zahradě nám snad zbyde, ty nám pak utrhne synátor na hrob rovnou...

tonytony
1. kvě 2011

@mv Už jsem si je vzala a manžel taky, prostě to riskneme, zítra se v Caru ujistím- jedu tam na krev v rámci kontroly při stimulce, že to není vyloženě průšvih a počítám s tím, že spg bude fiasko, ale ne snad na nule a nějaké spermijky najdou a u mě už to snad vadit nebude, když dnes, zítra a pozítří budu mít ATB a až další středu tj. za 8 dní by bylo OPU a já už po ATB ok, ne? Ach jo, sere mě to moc... Ale nechce se mi stimulku přerušovat, vím, že při mém štěstí by se stejně zase příště něco pos...☹

mv
1. kvě 2011

@tonytony když jsi rozhodnutá, tak není co řešit.. 😉

tonytony
1. kvě 2011

@mv No, jenže to víš, červík hlodá a když se to nepovede, výčitky budou, o tom žádná☹Ach jo☹ Proč zrovna teď?!

mv
1. kvě 2011

@tonytony to tak holt bývá,bacily si příjdou, když se to nejméně hodí 😠 ...myslím, že při minulém pokusu jste též pak byli nachcípaní, ne?

tonytony
1. kvě 2011

@mv Jo, ale to bylo až před ET a možná to i pomohlo v tom, že se embryjko aspoň na chvilku chytilo... Jenže před OPUa hl. odběrem spermií to je rpostě hodně blbý☹

lenkacar
1. kvě 2011

zdravím všechny ,tak jsem porušila po roce a půl sex s kondomem..proběhlo to bez a bylo to takový podivný jak to máme oba v hlavě ..no ale serem prostě na to ..tohle by spělo za chvíli k rozvodu ..a co z toho ..prostě jsme dřeli na chatě a plánujem jak to tam uděláme a jestli se ještě pustíme do něčeho ukáže čas..

mv
1. kvě 2011

@lenkacar to jste vůbec dobrý oba, že jste to tak dlouho vydrželi,to si neumím představit... 😕 u nás to byl problém i pár měsíců...
užijte si léto ve všech směrech,chajdu a uvidí se časem...

jolcap
1. kvě 2011

@lenkacar bezva moc ti gratuluju tohle už nebylo k normálnímu životu ve dvou koukejte se užívat a užívat si a uvidíš jak se vám bude dál chtít tohle řešit, potřebuješ hlavně vyčistit hlavu od neustálého počítání a čekání

lenkacar
1. kvě 2011

@mv no jo ono to spíš bylo úplně bez sexu poslední třičtvrtě roku .. 😖 protože se nám do tý gumy už nechtělo .. 😔 jak bratr a sestra .. a řeší se do toho jen problémy a práce a těhotenství ..a potraty 😝

lenkacar
1. kvě 2011

@jolcap škoda jen že ten čas tak utekl ..4roky a nic z toho ..kdybych ho potkala dříve mohlo být taky vše jinak ..na začátku byl tak natěšenej a ted už prostě jen mávne rukou a už nevěří ničemu a už se mu do toho ani enchce ,vidí jak nás to vždy sebere..asi nám neni dáno ..Dneska jsme dřeli na chatě ..ruce mám jak stará jezeda ..na sobě jsem našla 2klíštata a kdoví kolik se jich ukrylo ..prohlídlá jsem ,vykoupaná ,ale stejně nějakej zmetek zítra bude ..jako vždycky ..ale mám hnus pocit ,že po mě furt něco leze..ta psychika je hrůza..

petra123
1. kvě 2011

@lenkacar Leni my to řešili dneska co dál a jak to bude a že 6 let nic a ted co bude a nakonec jsem mu řekla jesli budu neplodna co by jsi dělal a on na mě co???a ja co našel by jsis jinou která by ti bez problému dala dítě ne jak ja defektní a co ty by jsi dělala a ja že by mě asi jeblo doslova že by pro mě zkončil život je to hnusné co říkam ale adopci nechci aspon zatím a můj chlap taky ne tak proto dnešní promluva a nakonec jsme došli ke konci že jedem někam na dovolenou uvažujem nad chorvackem ale divali jsme se na cestovky a i když pojedem sami a chcem takovou tu zařizenou chatku apartman ale pořad se to dá pořídit pro dva kolem 8tis ale co dalniční znamky masakr no ještě se rozhodujem🙂

lenkacar
1. kvě 2011

@petra123 no peti asi tak jsme uvažovali každé léto ..tak jsme se spolu aspon někam podívali ..adopci tu jsme zavrhli oba ..už jsme i starý na to ..a navíc to neřeší to ,že vladís chce svoje ,tudíž zavrhnul i dárce,prostě to nebude lámat přes koleno ..možná mám i srůsty po operacích ..jedno s druhým.. a furt se ve mě někdo hrabe už toho mám taky dost ..

lenkacar
1. kvě 2011

@petra123 v chorvatsku v apartmánu jsme byli a bylo tam pěkně ,čisto,byli jsme autem tak na výlety ,na Plitvických jezerech jak se točil poklad na stříbrném jezeře..vezli jsme si svoje jídlo

mv
2. kvě 2011

@petra123 já koukám po LM, ale asi taky skončíme v Chorvatsku.Chceme jet na 16 dní systémem spát každou noc někde jinde, jako poznávačku a už koncem měsíce, tak by neměl i tak být problém s ubytkem..když jo, kemp to jistí, mají nádherné a vybavené.snídani si člověk kus chleba vždy koupí a na večeři zajdem, rozhodně nic netáhnu, na to už jsem stará a pohodlná 😀 ..doufáme, že se ve 3 lidech vejdeme sakum prdum do 40 tis,tak snad to není naivní představa...
Adopce u nás rozhodně ne, jednak už dítko máme a pak z rodiny špatná zkušenost s adopcí.A´t si každý říká co chce, ale geny nepřebiješ sebelepší výchovou..
U mě vejce už nic moc,ale do darovaných manžel nepůjde ani náhodou,to nechce.Prý když nic, tak nic a snad budou někdy vnoučata...

lenkacar
2. kvě 2011

@mv já právě taky znám 3rodiny a to měli ty děti od mimin ..2kluci a holka .. a všechny v pubertě jak když se pomátnou a oni jedno neni s rodičema zadobře ..i se dobře ta holka učila VŠ,ale opustila svoje dítě jako to udělala máma jí a vůbec strašný chování ..a ty kluci ,no taky děs běs ..nad vlastním děckem si povdechneš ,kde se to v něm vzalo ,ale nad cizím? zaplakat ,kolik času jsi jim věnovala a na stáří jsi stejně sama

tonytony
2. kvě 2011

Ahoj holky, moc díky za rady a podporu přes víkend- dle krve v Caru dnes mám dál pokračovat v dávkách Menopuru jako dosud... No a ptala jsem se na ta ATB u mě a manžela( včera jsme si nasadili ta 3 denní) a prý lépe teď než pak po ET, tak mě trošku uklidnila, že jsme udělali dobře a nasadili si je zavčasu- manžel je dnes o 90% už lepší a já se taky cítím o trošku přece jen líp, valíme do sebe i zázvor atd., tak snad to nějak dáme... Jen teda počítám s tím, že spermio bude průšvih, jen snad ne tak moc, aby tam nenašli vůbec nic a na oplodnění vajíček☹

Ještě se chci zeptat, nevíte, jak to je, kdyby si ev. manžel chtěl nechat zamrazit spermijky pro další IVF v době, dky bude prostě 100% fit a zdravej??? Dělá se to taky tak? Neměl by to být snad problém, když i dárcovské se normálně mrazí pro případ potřeby? Kvalita asi nijak neklesá, ne?
Kdybychom to tušili, že se na nás chystá angína, tak jsme si to nechali takhle udělat, minule mu to vyšlo bez nemoci hezky... No, jo, jenže to nás nenapadlo a teď už je pozdě☹

Já se fakt tak bojím, jak tohle dopadne- jak mi sedne tenhle upravený protokol- jestli se vůbec něco utvoří, což zjistím přibližně nejdřív teď v pátek na další kontrole už s UZ a taky na ten manželův spermiogram po téhle hnusné angíně s ATB☹ Budou to ještě nervy pěkný☹

lenkacar
2. kvě 2011

@tonytony budete v pořádku neboj ..já taky tak měla jednou ATB před transferem .. a bylo to v pohodě

tonytony
2. kvě 2011

@lenkacar Před ET si ale myslím, že to přece jen nevadí tolik- pokud to není nějak pak dýl po ET- mám strach hl. o to manželovo sperma☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru