Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
17. čer 2011

@mv to já vím a nedělám si násilí a ostatní at mi vlezou na záda,kojit v noci za mě nikdo nebude,teda doufám,že budu kojit

mv
17. čer 2011

@jolcap určitě,já když si na to vzpomenu, jak kluk byl na kojení, jak hodinky, co 3 hodiny, ve dne v noci,někdy to byl rachot,vstávat i 4x za noc.
pak už jsem chodila jak ve snách a říkala si, že to není přeci možný, dítě staré přes půl roku krmit tak často.
Tak jsem ho přes hlasitej nesouhlas celé rodiny, jako, že jsem se zbláznila a dítě má spát s rodičema v ložnici snad do 3 let...šoupla do svého pokoje a od té doby spal celou noc jak dudek... 🙂 a já se konečně vyspala, to bylo něco!!!! 😀

jolcap
17. čer 2011

@mv já tohle neznám zuza vstávala jednou za noc a docela ráda spinkala ráno třeba i do jedenácti, myslím,že dítko spát s rodiči nemusí co nejdýl,každej by měl mít tak trochu svůj klid,proto moc nesouhlasím aby miminko spalo v posteli s rodičema

martinkka
17. čer 2011

@mv jééé, zase jedete na výlet 🙂 udělá ti to dobře, tak jeďte a užijte si to tam

martinkka
17. čer 2011

@jolcap taky nesouhlasím, aby spalo miminko v posteli s rodičema, pak se podle mě hůř odnaučuje, že má spát samo, tak jsem zvědavá, jestli to vydržim si ho nedávat do postele 🙂

mv
17. čer 2011

@jolcap dítě v posteli mé,to fakt nee.chápu, že jsou případy, typu nemoc a tak, kdy rozhodně ano, ale jinak na tohle nejsem.já jsem nikdy nebyla ani na žádné několikahodinové drncání, uspávání,mě to příjde trápení obou stran.
prostě večer se mu přečetla vždy pohádka, pusinka, pohlazení a odchod z jeho pokoje.fungovalo to takhle bez problémů,byl v tomto směru zlatej...vlastně, když pominu to jídlo, tak byl zlatý dítě celkově...
včera, když mi třídní volala, že má ředitelskou důtku, neboť se klouzal v rozlitý vodě, ve třídě, jak v bazénu,tak jsem si na to zrovna vzpomněla, kam to zlaté dítko zmizelo... 😀

jolcap
17. čer 2011

@martinkka já si brala zuzku ráno v šest po krmení,ale večer spala ve svý nevyspaly bychom se ani jedna

martinkka
17. čer 2011

@jolcap taky to tak budu asi dělat, večer hezky do svý postýlky a k nám až v noci nebo ráno po kojení 🙂

jolcap
17. čer 2011

@mv no tak to já dělala taky, pusinka, pohladit zhasnout zavřít a spát a fungovalo,byla zlatíčko a ted každý rok napomenutí třídního učitele a i třídní důtka za vyrušování to mě jdou nohy šejdrem

jolcap
17. čer 2011

@martinkka mamka říkala, jak si to naučíš tak to budeš mít

mv
17. čer 2011

@jolcap my snad žádnej rok z celé školní docházky neskončili bez třídní či ředitelské důtky,no kluk,no...se přeci z toho nepo...

martinkka
17. čer 2011

@jolcap to jo, budu se snažit 🙂

jolcap
17. čer 2011

@mv jenže já mám princeznu ne

mv
17. čer 2011

@jolcap přesně- jak si to každý udělá a to od začátku, tak to pak má...
hele, alespoň o ní víš, teď si vem, že jsou děti, co takové ocenění 😀 ve škole vůbec neznaj,dřepěj někde tiše způsobně v koutě....

martinkka
17. čer 2011

@mv
@jolcap aspoň s nima máte zábavu ne? 🙂 a víte o nich

jolcap
17. čer 2011

@mv jo o jedný takový vím a myslela jsem si že dcera bude po ní, oblíbenec učitelů a tak

mv
17. čer 2011

@jolcap 😀 😀

jolcap
17. čer 2011

@mv zase si říkám,že s ní nebude nikdo orat a každýmu neskočí na špek jako já,když má na všechno svůj názor a svojí hlavu

duschankova
17. čer 2011

Holky poradte jsem 36hodin po embryotransferu a mam dosti kvasinkovy vytok, takovy tvarohovity a svedi me rodidla... Nemuze to ohrozit uhnizdeni? nic jsem si nezavadela zadne tablety!!!!! to by me ani nenapadlo!!!!! Diky za odpoved.

martinkka
17. čer 2011

@duschankova to fakt netušim, ale radši bych zavolala do CARu, ať ti na to dají něco, co můžeš

ivcik83
18. čer 2011

Ahojky chtěla jsem se zeptat když jste podstoupili ET v jaké kvalitě vám zaváděli embrijka?? nám dali M/1 M/1. DĚKUJI

jolcap
18. čer 2011

@ivcik83 já měla osmibuněčný a to je jediný co vím,takže tohle označení mi nic neříká

lenkacar
18. čer 2011

@jolcap svědomí mám čisté ,ale uvnitř jsem na sračky ..včera to na mě odpoledne padlo a jako než se z toho zase vylížu ,tak to doma bude hodně husté ..

jolcap
18. čer 2011

@lenkacar to je jasný nejsme stroje, otřepaná pravda čas všechno vyléčí,ne klidně si doma pobul zanadávej není to spravedlivý krávy co ty dítka nechtějí je mohou rodit jako o závod a my co je chceme kvůli nim trpíme, kdyby něco piš piš a nadávej,ale neboj život tím nekončí něco si naplánuj at se máš na co těšit

duschankova
21. čer 2011

Ahoj holky, tak dneska jsem 5den po ET a citim se celkem dobre. Od vcera jsem mela bolesti bricha, ale nakonec se z toho vyklubaly zarazeny prdy a nejaka stolice. Jinak prsa mam uz 2dny jako atomove bomby.... mam citlivou oblast praveho trisla. Zatim ahoj 🙂

duschankova
22. čer 2011

Ahoj holky porad mam caste nuceni na malou a jako bych mela nastydly mocovy mechyr. Mela jste to nektera? Mohlo by to znamenat zvetsenou delohu po zahnizdeni embrya, ktera tlaci na mocak? Diky 🙂

jolcap
22. čer 2011

@duschankova měla chodila jsem porád jako prdlá a měla jsem i příznaky jako na mrchu, je to asi běžné,kdy budeš testit

duschankova
22. čer 2011

@jolcap nechci moc testit, protoze se bojim zklamani, ale asi to zkusim v nedeli, kdyz nezacnu krvacet.

jolcap
22. čer 2011

@duschankova já se taky bála a jak jsem to jednou zkusila musela jsem denně a když nebyla čárka pořádná nervila jsem

lenkacar
22. čer 2011

@duschankova asi tě nepotěšim já to měla taky 😝 spíš je to tim jak se v tobě pohrabou ..musíš vydržet ..ted jsem měla nejkrásnější příznaky ,prsa a všechno ,bolesti na mrchu ..vykašli se na to pavli ,nepoznáš nic ..všechno je to tima hormonama

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru