Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

jolcap
26. zář 2011

@lenkacar já to zvládla,ale to byl pro mě největší vopruz z češtiny,chtěla jsem romantismus nebo spisovatel mého kraje a vytáhla si divadlo a švandu

lenkacar
26. zář 2011

tak to byla asi švanda ..tak mizim papa marůdku,pohlad mimíska

jolcap
26. zář 2011

to jo řekla jsem jen co jsem musela, jasně až ho chytím čutálista jeden,jdu drátovat svetýrek

lenkacar
26. zář 2011

hezký bude mimísek ,to bude jistě příjemný hábit ..

jolcap
27. zář 2011

@lenkacar mě to i baví si plést svoje je to pak jiný než všechny miminka v mikinkách

lenkacar
27. zář 2011

to jo joli když to umíš tak je to sranda, já bych tak mimíse oblékla leda do řetízku ,to jediný zvládnu 😲

monnn
27. zář 2011

čaute holčiny,jsem tu dlouho nebyla a koukám Jolanka za chvilku porodí a Marta ji bude brzy následovat 😉 ,
@lenkacar Leni je dobře,že chceš bojovat dál,jo a nevím zda to holky víte,ale před 14.dny vyšla Blesku příloha o zdravotnictví a tam mimo jiné je,že o asistovanou reprodukci bude moci žena požádat do 49 let,což je docela síla,ale od kdy to má platit jsem si nejsem jistá 😕
Holky tak se držte!!!!!!

lenkacar
27. zář 2011

@monnn požádat může ,ale to se nás holka tyhle změny netýkají ..

martinkka
27. zář 2011

@monnn ahojky 🙂 a jak se ti daří? to jsem nečetla, že to chtějí prodloužit, někde jsem četla jen to, že by měla hradit pojišťovna IVF 4krát za život

monnn
27. zář 2011

@lenkacar proč netýkají 😨
@martinkka daří - nedaří,na konci řilna jdu na operaci a pak se uvidí,jestli budu smět pokračovat v dalším IVF.Jinak jo 4 pokusy,ale je v tom háček při 1. a 2. IVF by mělo být zavedeno pouze 1 embbryo takže pro mnoho párů je to ted bezpředmětné,že 😖

martinkka
28. zář 2011

@monnn na jakou operaci jdeš? držím ti palce, ať to dobře dopadne a můžete pokračovat v dalším IVF. Tak to je na prd, že při 1. a 2. IVF se má zavést jen jedno embryo, to se týká asi málokoho 😒

lenkacar
28. zář 2011

je to pro ty co začínají od ledna 2012 😎

martinkka
28. zář 2011

@lenkacar a my ostatní máme hrazený jen ty 3 pokusy?

monnn
28. zář 2011

@martinkka na zpevnění dělohy po tom mém posledním po mi zůstala v určitém místě hodně slabá a dr. mají strach že by nevydržela růst a mohla by prasknout a já mohla vykrvácet ☹ ,takže uvidíme jak se povede 😉

monnn
28. zář 2011

@lenkacar aha tak to jo,no něco vymyslí a stejně to není pro všechny 😠

lenkacar
28. zář 2011

já jsem slyšela a i byla diskuze založená ..tak si to myslim dobře ,že je to pro nové holky co teprve začnou ..

monnn
28. zář 2011

@lenkacar to je sice dobrý,ale co třeba holky kterým je 40 a víc a maj třeba jen jeden pokus za sebou a ty tři jako už nic 😒

martinkka
28. zář 2011

@monnn držim palce, ať se to povede 🙂

@lenkacar to je blbý, že se to netýká všech 😒 ale jen těch, co budou s pokusama teprv začínat, je to nespravedlivý 😠

lenkacar
29. zář 2011

@monnn nevim třeba se dí individuelně zažádat ..ale vim že bylo řečeno že je to pro nové holky ..proč myslíš že pospícham do 40let ..

sem
30. zář 2011

Ahoj holky, mám čerstvé info z Pronatalu a týká se to všech, ale bohužel to zas tak dobrá zpráva jak jsme se domnívaly není! Doufala jsem, že budu mít ještě 3 pokusy IVF k dobru, ale nebudu. Budou sice 4 IVF, ale celkem za celé 4 pokusy jen 6 embryjí - tzn., že prý ty co už podstoupily IVF před rokem 2012 tak nebudou mít žádné IVF navíc - např. já jsem měla jedno IVF teď při kterém mi zavedli 2 embryjka takže po roce 2012 budu mít max. 2 IVF takže jsem na tom pořád stejně - prostě 3 IVF celkem tak jak to bylo. A ty nové holky co půjdou poprvé po roce 2012 budou mí 2 IVF po jednom embryjku a další dvě po dvou embryjkách - vyjímku tvoří ženy nad 35 let.

mv
30. zář 2011

Mně dneska říkaly sestry v CARu, že jsou to zatím jen dohady, co a jak bude s těma 4 IVF, prý to vůbec není pravda, že by již prošla nějaká konkrétní verze...nedávno v TV dokonce říkali,že už to čeká jen na podpis prezidenta
No uvidíme...

lenkacar
1. říj 2011

holky to se nebojte, že to bude výhodné pro obyčejné lidi ..pro nás co už v tom jedou se nic nemění ..

antoa
10. říj 2011

Holky, kde jste? Tady neštěkne ani pes? haf 😲 😲 😲

lenkacar
10. říj 2011

ahojky antoa tak co?

jolcap
10. říj 2011

haf haf haf vrrrrrrrrrrrr

majkl81
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mv
10. říj 2011

Venku zima, pošmourno, tak asi se všichni tulí zavrtní v postelích....

@jolcap tak co, na kdy to vidíš??

antoa
10. říj 2011

@lenkacar zítra jdu na uzv a na konzultaci, už se dozvím přibližný termín KETU. Jen mám strach, aby se při rozmražování embryjek něco nepo...ale věřím v dobré konce 😉 (ostatně nic jiného mi nezbude ne)
😉 😉 😉
V Caru jsem se ptala jaká je šance v % na úspěšné rozmražení a vývoj embryjek, ale nic jsem se nedozvěděla. Tak nevím...nemáte někdo zkušenost? 😕

jolcap
11. říj 2011

@mv ahoj no dle doktora nic k porodu nenasvědčuje,že by se rozběhl dřív bez problémů,tak si půjdu domluvit termín sekce,ale už je to trochu otrava to velký břicho

mv
11. říj 2011

@jolcap počkej, ještě budeš vzpomínat na tuto dobu... 😉 ať jde vše bez problémů 🙂
Já teda měla břicho jak před porodem ještě měsíc po porodu... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru