Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

mv
17. říj 2011

@jolcap díky, uvidíme za 14 dní,teda vlastně už za 10 co a jak
a neboj,bude to venku, coby dup 🙂

jolcap
17. říj 2011

@mv budeme mít překvápko nastejno

lenkacar
19. říj 2011

woe joli ty už můžeš rodit každým dnem..tipuju že je to kluk jako buk,3500g,52cm 😵 a za výhru chci bonbon

jolcap
19. říj 2011

@lenkacar no sama jsem zvědavá co mi z toho obr břicha vyleze a už dostávám tipy od různých lidí, kdyby moje tělo spolupracovalo tak po včerejším gruntu už jsem jela,ale dle doktora se moje děloha chová jakože se jí to netýká

lenkacar
19. říj 2011

a jak se ti spí? ty ho asi nemáš doma tatouše co?

jolcap
19. říj 2011

@lenkacar leni jedním slovem na hovno, brní mě ruce a spím hodinku pak záchod a takhle třeba celou noc, ne je v říši a vydělává,včera mi psal že utratil 100 eur za chlast na oslavu

lenkacar
19. říj 2011

ten je hodnej vid .. 😀

jolcap
19. říj 2011

@lenkacar to jo jen aby jsme ho ještě někdy viděly nebo spíš on nás 😀

lenkacar
19. říj 2011

to vás spíš uvidí dvojmo .. 😀

jolcap
20. říj 2011

@lenkacar to bude dobrý když dvojmo jen aby z toho chlastu neoslepl,dneska jedu do proodnice na poradnu domluvit porod tak jsem zvědavá a je konec krásnýho období

lenkacar
20. říj 2011

joli tak dej vědět kdy tě kuchnou

jolcap
20. říj 2011

@lenkacar tak jo 2.11.2011 na dušičky bude varánek mezi námi

mv
20. říj 2011

@jolcap náhodou super datum... 🙂

jolcap
20. říj 2011

@mv chtěla jsem o den dřív táta má narozeniny,ale nevadí bude tam mít prcek jen dvojky a jedničky

mv
20. říj 2011

@jolcap to si jako dá vybírat datum sekce??

jolcap
20. říj 2011

@mv řeknou ti data co přicházejí v úvahu,ale že bych nakráčela chci rodit tenhle den to ne

lenkacar
20. říj 2011

tak joli to je datum,to čumim..

mv
20. říj 2011

@jolcap my si teď v týdnu po kolaudaci domu taky mohli vybrat číslo popisné na dům a taky máme jen z jedníček a dvojek... 😀

jolcap
21. říj 2011

@lenkacar je hezký co, fijalka si to umí zařídit,no hlavně at jsem ok a možná to i mám za sebou
@mv no vidíš i jiná čísla se dají vybrat, já si ted připadám jako kryštof kolumbus ohledně Zuzany včera mi vysvětlovala,že přijede dýl,že si pořádně prohlídne veletrh středních škol, to je vzorná co,ale ráno vypadla z domu o deset minut dřív a navoněná takže proč asi,ted přemýšlím jestli ji to mám překazit

koubovka1
21. říj 2011

Ahoj holky, hodne dlouho jsem tu mezi vámi nebyla, nejak netíhá, jen chodím do naší dvojčátkkové diskuze a sem ujž mi čas nevyjde. koukám, že @jolcap to pekne uteklo, už bude mimouš na svete. A jak jinak, co vy ostatní? Přečíst vás nestihnu 🙂

lenkacar
21. říj 2011

joli a jména máš jaká?

lenkacar
21. říj 2011

@koubovka1 ahoj jak ti mimi rostou?

jolcap
21. říj 2011

@koubovka1 a já se na to začínám těšit, jsem ohromně unavená
@lenkacar tatínek rozhodnul Jan nebo Eliška

koubovka1
21. říj 2011

@lenkacar ahojky, no rostou jako z vody, jukne ke me na fota, je jich tam dost. nekdy je to záhul a na palici, ale je to nádhera. A jak ty?
@jolcap a bude hůř vid? Me to břicho na konec už taky zmáhalo a ty vedra k tomu byly šílený, ale chtela jsem jeste 14 dní vydržet, no nepovedlo se.

lenkacar
21. říj 2011

jé joli tak hezká jména máte ..koubi mrknu

jolcap
22. říj 2011

@lenkacar no kdyby bylo na mě kluk je Vašík,ale tatínek by to nepřežil tak uvidíme

jolcap
22. říj 2011

@koubovka1 já koukám jsou moc hezcí prďolínkové

koubovka1
22. říj 2011

@jolcap jo moc děkuju, jsme z nich úplně poprděný, jsou to naše zlatíčka

lenkacar
22. říj 2011

koubi proč jsem si myslela ,že máš 2 klučíky 😨 ty máš páreček no tak to je výhra v loterce ..

jolcap
22. říj 2011

@koubovka1 jen si to užívejte hrozně to uteče a když to doma vidím tak v 15 letech by je člověk nejraději zabil a marně hledá ty hodný miminka a dětičky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru