Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

baronek
31. led 2011

@capricej a kolikátej jsi den???

baronek
31. led 2011

@lenkacar ty náš chudáčku 😔

lenkacar
31. led 2011

@baronek no asi příprava na ket dneska 😝

lenkacar
31. led 2011

poslala jsem tam mamku do krámu s lístkem na peníze..vůbec nemínim nikde courat

lenkacar
31. led 2011

taky je u vás taková klendra?baronku jak zvládáš pracovní nasazení?šetří tě tam?

baronek
31. led 2011

@lenkacar jj u nás je taky zima, psa by člověk nevyhnal 😖
v práci se šetřím sama, teď jsem se přestěhovala i s compem na krám a holky jsem nechala udělat vyúčtování, abych nemusela chodit, takže pohoda, jen to břicho mě trochu pobolívá 😠

lenkacar
31. led 2011

@baronek když bolí ,něco se děje ,je to lepší než aby nebolelo.. 😉

baronek
31. led 2011

@lenkacar kéž by šlo probudit se až za 10 dní 😀

lenkacar
31. led 2011

@baronek no dneska tam samý těhule pupkatý u mudry ,tak jsem se zkoumala jestli mi to vadí a nevadí .. 😎

baronek
31. led 2011

@lenkacar mně teď taky ne, ale nevím, co budu říkat za 14 dní ...

monnn
31. led 2011

no vy jste toho nakecaly nestíhám dočítat 😀
@lenkacar ta kontrola cyt. mě čeká taky-ty palce budu mít asi taky pokroucený 😉 a dík,že jsi se mnou držela "noční"
@tonytony nevzdávej to já měla při 1.IVF s PGD 11 vajuch po oplod. a po vytřídění 0 a při 2. jich bylo 7 oplodnilo se 5 ty se drželi až do PGD a zbyla 2 v den ET pouze 1 vhodné bohužel vydrželo 7tt.ale nechci Tě strašit píšu to proto,že nezáleží na počtu 😉
@capricej pokud je jenom špinění nemělo by to vadit za problém se považuje světlé krvácení,ale taky to nemusí znamenat konec
doufám,že jsem reagovala správně akoukám,že jsou tu nový holky

lenkacar
31. led 2011

@monnn hodně nováčků máme 😵

martinkka
31. led 2011

Ahoj holky 🙂 přeju hezký večer

kkamca
31. led 2011

ahoj holky.Taky přeju pěkný večer.
Já sem dnes celé dopo vařila..a pak sem si četla.
Ted zas sprcha a hajíííí

lenkacar
31. led 2011

@martinkka
@kkamca čus ..já si odpolko chvíli lehla ,fakt stojim za starou bačkoru .. 😠 to zase bude noc ..ten krk je fakt hnus ..ale zítra na mě mrkne mudra a aspon mi prodlouží neschopenku a to je taky dobré..

martinkka
31. led 2011

@lenkacar @kkamca
já jsem teď ležela asi hodinu ve vaně, tak jsem úplně rozmočená 🙂

lenkacar
31. led 2011

@martinkka to já nemám ráda ležet ve vaně já se jen sprchuju.. 😀 😝

martinkka
31. led 2011

@lenkacar já to miluju,akorát to tak nemůžu dělat každý den 🙂

lenkacar
31. led 2011

už jsem vám psala jak jsme v pátek jeli na ten ples? ten den prostě honička ,nestíhačka ,do toho brácha gratulant a my sraz ve čtvrt na 7 a já v půl 6 v teplákách ,mastný vlasy a brácha furt ještě u nás ..ve třičtvrtě jsem skočila do vany a došel mi sprcháč tak mě napadlo ,že se omeju šamponem ,já alergik ..vylezla jsem z vany usušila honička jako blázen a pak to začlo ,svědění ,kousání,já musela zpátky do vany pod vodu a drhla jsem ze sebe zbytky toho šamponu 😠 😝 ,prostě takovej fofr už dlouho nebyl ..nevim jak sjem to stihla ,ale fakt jsme u maky před barákem stáli o pět min. dýl a já byla i namalovaná a na hlavě tunu laku na vlasy..

lenkacar
31. led 2011

to jsou zase dneska pořady to by jeden chcíp 😠

martinkka
31. led 2011

@lenkacar to jsi teda superžena 😀

lenkacar
31. led 2011

@martinkkano to jsem asi měla někde vrtulku 😀 😝 ,většinou se mi pak klepou ruce a je to na vypíchnutí oka ,ale byla mi přána pevná ruka a namalovaná jsem byla za chvíli ,ani jsem si oko nevypíchala řesenkou 😀 😝 ,ale příště jako v klidu ,tohle bylo peklo

martinkka
31. led 2011

@lenkacar ale zvládla jsi to 😀 já bych to asi nedala a skončila bych na pohotovosti s vypíchnutým okem 😝

lenkacar
31. led 2011

no ale totálně jsem to odchcípala

martinkka
31. led 2011

v televizi nic neni, tak půjdu spinkat 🙂 ať se mi ráno líp vstává
Dobrou noc 😀

lenkacar
31. led 2011

@martinkka já taky půjdu ..max. vám v noci něco zase napíšu jestli nebudu moct spát ..juchů zítra se mi vrátí antoa.. 😵

monnn
1. únor 2011

dobré ráno holky a sobě dobrou noc 😉 @ antona vítej zpátky doufám,že je Ti trochu lépe holka naše 😒

misi.21
autor
1. únor 2011

Ahoj,tak já jsem zase od manžela chytla tu blbou rýmu a to jemu už skoro nic není.Minule se mě to drželo tři týdny. Dneska v noci se probudím a nemůžu dýchat,večer mi vůbec nic nebylo. Já se asi pokaždé budu muset hned stěhovat do obýváku.... 😒

baronek
1. únor 2011

@lenkacar hlavně, že jsi ten ples stihla 😉

lenkacar
1. únor 2011

holky otázka je jestli mi ten ples za to stál ,trpim jako zvíře ..to byla zase noc ..ted se budu prolejvat čajem a odpoledne jdu k tý mudře a pak se dám do pořádnýho léčení

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru