Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

antoa
10. únor 2011

@lenkacar 😀

martina_z
10. únor 2011

Ordinuju vzpominky na cestovani, v tv nebezi nic, co by me zajimalo. A mam slibenou dovcu na Lanzarote, kdyz nevyjde KET.

monnn
10. únor 2011

@lenkacar nějak nestíhám co bude zítra? 😕

lenkacar
10. únor 2011

@monnn jdu se podívat do nové práce 😉 pokud by se mi tam líbilo,tak to tam zkusim a tak ket odložim

monnn
10. únor 2011

@lenkacar přeji hodně štěstí,ale nevím con přát štěstí nebo ketík 😉 🙂 hele hlavně vykroč pravou nožkou 🙂

ami33
11. únor 2011

@lenkacar neboj ono to půjde i bez potrubí a spermouše vždycky nějaký vhodný vyberou.

Teda holky co jsem na těch hormonech se mi každej den zdá nějakej sen,to jsou ale takový hovadiny a sem teď četla že to taky způsobuje nějakej hormon ty sny a časté buzení, dneska jsem zase spala jen do tří. Nevím jak dneska zvládnu ty návštěvy.

lenkacar
11. únor 2011

holky já už se 3 roky plácam mezi pracemi a carem ..je to únavné .. 😒 ,taky nevim co si víc přát ,hlavně už nějakej konec

baronek
11. únor 2011

@lenkacar a kdy máš ten pohovor?

ami33
11. únor 2011

@lenkacar neboj ono jednou vyjde oboje,ale víc ti přeji to miminko a mateřskou, na práci je času po zbytek života až až.

baronek
11. únor 2011

@lenkacar a já bych ti přála, abys našla super práci, dostala smlouvu na dobu neurčitou, pak po zkušební době otěhotněla a to by bylo super, protože by ses měla kam vrátit 😀

baronek
11. únor 2011

@ami33 jsme jako sudičky 😅

ami33
11. únor 2011

@baronek no to jí to pěkně nalajnujem hehe 😀 no já měla hrůzu aby se v práci nic nedověděli a teď mám mít novoi smlouvu od března i více peněz, se modlím, aby se to nezdrželo. Jenže nová smlouva na novou firmu a novýho majitele, takže 3 měsíce zkušebka, aby mě pak nevyhodili ještě, by mi snad neudělali po těch letech.

lenkacar
11. únor 2011

@baronek v 9hod. tam mám být ,takže za chvilku mažu ,mam to kousek 😉 ,jen to prostě zkusim a uvidim ,pokud se mi to bude zdát strašné ,tak tam nepůjdu ,ne holčičky je to na dobu určitou s možností prodloužení a to už je asi všude 😔

eviknufik
11. únor 2011

Ahoj holky, potrebovala bych poradit. Jsem po 1. neuspesnem IVF. 2. IVF planuju tak na zacatek podzimu, neb v dubnu nastupuji taky do nove prace. Rozhodla jsem se ale, ze podstoupim veskera mozna vysetreni vcetne imuno, at nemam vymluvu. Vcera jsem si byla v CAr pro nejake vysledky kvuli tomu imuno vysetreni. S dr. jsem se jeste bavila o pricinach naseho neuspechu. Mela jsem vlastne 7 vhodnych vajicek k oplodneni, ale bohuzel se oplodnili pouze 3. Ukazoval mi v protokolu i vyvoj embryi, ktery se 3. den se zpomalil a meli jsme embrya typu 5/1. Rikal, ze je to spatne, ze by tam melo byt aspon 5/2. Nakonec mi zavedli 5. den 2 kompaktni moruly. Z jeho vysvetleni jsem pochopila, ze ty embrya uz byla vlastne predem odsouzena k zaniku, ale i presto je mi zavedli, cimz jsme vlastne zbytecne prisli o jeden pokus. Nevite co to oznaceni znamena?

lenkacar
11. únor 2011

@baronek kdy budou výsledky krve?

lenkacar
11. únor 2011

@eviknufik vůbec netušim o co jde ,u nás ti nic neřeknou

baronek
11. únor 2011

@lenkacar teď jdu volat 😲

antoa
11. únor 2011

@lenkacar držím pěsti při pohovoru
@eviknufik takto nám v caru promarnili 1ivf, z 8mi vajec zbyl jeden zdechláček, kterej zavedli, ale rozhodně z toho nic nemohlo být, nevím proč to zaváděli, ale když jsme začínali ivf tak jsme tomu tak ani nerozuměli a nechali jsme si líbit vše

baronek
11. únor 2011

@lenkacar HCG je 305,4 😀

antoa
11. únor 2011

@baronek gratuluji a ať to dovedeš do zdárného konce!!! kolikátý den po ET jsi?

baronek
11. únor 2011

@antoa dneska jsem 15. den po KET, krev je ze včerejška 🙂

antoa
11. únor 2011

@baronek super, to vypadá na jedno....ale to stačí ne? 😀 😀 😀

antoa
11. únor 2011

@baronek je dobré vědět, že někomu KET vyjde, dává mi to větší naději

baronek
11. únor 2011

@antoa tajně jsem si přála dvě, ale i za jedno budu moc a moc vděčná 😀 a nebudu se rouhat 😎 Je to takový zvláštní pocit 🙂

antoa
11. únor 2011

@baronek 😀

baronek
11. únor 2011

@antoa a kolik máš mrazáčků?

eviknufik
11. únor 2011

@antoa A do jakeho CARU chodis? A uz jsi po 2. IVF? Dopadlo lip? Ja mam z neho strach, bo mi rekl, ze kdyz mi bylo odebrano 14 vajuch, z toho 7 vhodnych na oplozeni a nakonec se oplodnili jen 3, tak ze je chyba i ve mne, ze mam nekvalitni vajca. MM ma oligoasthenoteratospermii. Tak mam ted nervy naprosto v kyblu. MM je 30 me bude letos taky, a mam strach, ze se nam to nikdy nepodari. Vcera me dr. uplne rozhodil. jsem to aj obulela 😒

misi.21
autor
11. únor 2011

@baronek jééé,další těhule,gratuluju... Ať je vše v pořádku.

ami33
11. únor 2011

@baronek jé gratulka těhulko, doufám že se vneděli přidám s dobrýma zprávama 🙂

antoa
11. únor 2011

@baronek 2 zamražená
@eviknufik 1IVF 3/2009 8 vajec, jedno k ET zdechláček
2IVF 5/2010 2 vajca, obě kvalitní k ET, biochemické těhotenství, konec v 7tt
3IVF 11/2010 7 vajec 2ET +2 zamražená těhotenství, jeden plod, 26.1 na NT+ objevena vývojová vada neuzavřená hlavička, 31.1. 2011 revize v 13tt, nyní čekáme na výsledky z genetiky z plodu, abychom věděli jestli to byla náhoda či ne a pak se rozhodneme kdy na ket
můj problém jsou polycystická ovaria a anovulace + musím si ředit krev mám leydenskou mutaci...tak asi tak

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru