Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

monnn
20. únor 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

ejviska
20. únor 2011

@monnn
@lenkacar diky, tak to je super.

@lenkacar mozna ti chybi prave ten apriiiiil 😀

petapal
20. únor 2011

holky dekuji dam určo vedet pokračovani

monnn
20. únor 2011

@lenkacar Léno nekoukáš na ČT1? 😀 😝

monnn
20. únor 2011

@petapal to určo dej!!!!! 😉

lenkacar
20. únor 2011

@monnn ne co tam bylo koukam na planetu opic,asi se mi vrátil moribundus je mi dneska na hovno

monnn
21. únor 2011

@lenkacar velice nic jen Donutil jel do lázní a Adamovská ho peskovala-jak malýho kluka 😀

kkamca
21. únor 2011

Ahoj.
Lenkám vše nej k svátku. 😵

lenkacar
21. únor 2011

@kkamca kuju převelice 😵

ejviska
21. únor 2011

@kkamca ahoj, ty jsi tady? 🙂 Jak pokracujete?
@lenkacar vse nej 🙂

vera5
21. únor 2011

Ahoj holky, dneska jsem byla na krevních testech,12 den po ET, jak bylo dohodnuto. Bohužel negativní ☹. Takže teď přestat brát utroš a čekat na mrchu. A začít znovu!☹ tak nějak jsem to tušila, ale s tím se prostě vyrovnat nejde, tak teď tu bulím a mám pocit, že to nikdy nezastavím. Jinak jsem se ptala na to označení, za označením buněk. takže na Obiňáku je to značení kvality, jako známky ve škole, 1 , 2, 3, 4 . 1 je super a pak to jde dolů.- Já měla 6/2 a 8/1, nevím tedy co se stalo, že se to nepovedlo, transfer jsem měla 1/1. Tak zase znovu, tak vás tu budu ještě nejaký ten čas otravovat.

misi.21
autor
21. únor 2011

@vera5 to je mi líto,přeju hodně síli,vím jak špatně jsem to nesla já...

vera5
21. únor 2011

@misi.21 Připadám si bezmocná, neumím si to logicky vysvětlit, proč se to nepovedlo ☹

misi.21
autor
21. únor 2011

@vera5 já na tom byla úplně stejně,všichni mi tam tvrdili,jak je všechno předpisově v pořádku a jak strašně velká šance je a když jsem byla na krvi a byla neg. tak všichni otočili,že byla malá pravděpodobnost a tak. Mě strašně pomohlo se vybrečet a řekla jsem manželovi ať bere můj telefon a nikoho k nám nepouští. Prostě jsem potřebovala být jenom s ním. Po pár dnech jsem se vzchopila a začala myslet na svatbu,kterou jsme měli necelý měsíc po výsledku. Život jde dál a tohle k tomu našemu prostě patří. Pochopit to nejde,ale já věřím,že se každá dočká toho krásného výsledku.

vera5
21. únor 2011

@misi.21 Člověk neustále doufá, i když TT jsou negativní a nebo vidí slaboučké duchy duchů na TT, já to věděla, že to nedopadne, jen jsem doufala, že by třeba nastal zlom, pročítala diskuze, jak 10 den po ET TT negativní a pak pozitivum třeba 16 den, ale asi to tak prostě nefunguje, moč a TT v začátku prý není spolehlivý, nejdůležitější je krev.Strašně mě to štve, říkám si co jsem udělala špatně.

misi.21
autor
21. únor 2011

@vera5 nesmíš se tím tak užírat. Vím že je to těžký,ikdyž jdeš do CARu s negativnímTT. Taky jsem doufala,až do poslední chvíle. Nejhorší je,že to ovlivnit nemůžeš,tělo si udělá co uzná za vhodné,ikdyž nám se to nelíbí... Brzy se z toho dostaneš,neboj.Žádná z nás neví jak je silná,dokud nemusí tohle podstupovat. A ty diskuse jsem taky pročítala a možná právě proto jsem si dávala pořád naději... Příště už bych to nečetla,každá je jiná.

ejviska
21. únor 2011

@vera5 nad tim premyslime vsechny, proc se to nepovedlo. Ja mela dve 5-ti denni blastocysty, pekne a nechytla se ani jedna. :( Ja brecela dva dny a pak to zacalo byt lepsi. A muz mi rikal, ze se nemam trapit, ze jsem udelala vse co mohla a vic uz neovlivnim, ze za neuspech prece nemuzu ;)
Me nejvic uzira to "doufani", kazdy mesic znova a znova, ze spineni treba prestane apod.... uz 3,5 roku 😝

antoa
21. únor 2011

@lenkacar vše nej k svátku!!! 🙂
@vera5 je to smutné, ale přebolí to. Tak to budem spolu táhnout dál na OBI. Co plánujete dál?

antoa
21. únor 2011

@lenkacar včera jsem měla plačtivou depku, prsa mě pořád bolí, mlíko teče, je to na prd a ....

lenkacar
21. únor 2011

@antoa já furt žeru sladké ,tlustá jsem jak prase ,to je hrozný se mnou ..myslim ,že kdybych to nefutrovala ,že by moje nervy plakaly ještě více ..

lenkacar
21. únor 2011

@antoa děkuji za přáníčko

lenkacar
21. únor 2011

no tobě to prostě vzaly a tělu to asi ještě nedocvaklo .. 😒

martina_z
21. únor 2011

Ahoj, taky mam blbou zpravu. Ani jedno embryo se po rozmrazeni nerozbehlo, tak se KET nekonal. Dalsi mrazenky uz nemame, takze dalsi IVF a cela ta kalvarie znovu. Vim, ze jsou mnohem horsi veci, ale je mi zle po dusi. ☹ Z 8 embryi pouzitelna jen 2, ktera se nechytla, to je podle dr. horsi nez je prumer.

@antoa Dali ti na to nejaky leky? Minimalne dostinex?

martina_z
21. únor 2011

@lenkacar vsechno nejlepsi, Leni

martina_z
21. únor 2011

@vera5 Nic jsme neudelaly spatne, proste na nekoho vyjde kratka slamka a na nekoho dlouha. Ale rozumim, ta bezmoc je nejhorsi. Citim to same. Mne se taky nechytla 2 krasna embrya a ted mi dalsi dve pekna zdechla v misce. Ted mam zrovna pauzu mezi brecenim a pripadam si otupela a jako ve snu, ze to snad ani nemuze byt pravda.

Nikdy neni tak zle, aby nemohlo byt jeste driv. Lepsi negativni TT z krve nez nizke hCG, kterre nema sanci narust, nebo nedejboze mimodelozni ci zamlkle tehu, pripadne potrat. A lepsi, kdyz ke KETu nedojde, nez kdyz se clovek 14 dni tesi na pozitivni test a ono houbeles.

vera5
21. únor 2011

@lenkacar Leni taky se přidávám, vše nejlepší k svátku.
@antoa Nyní počkáme na mrchu. Dc.Crha mi doporučil vyšetřit průchodnost ultrazvukem s kontrastní látkou, zda by to šlo bez IVF. Nyní pry budou ještě nastymulované vaječníky, takže se asi vytvoří ještě větší množství folíků i bez stimulace.Takže zkusit 2 IUI aniž by se stimulovalo, ale nejdříve ten ultrazvuk, zda to má vůbec cenu. Pokud to výjde negativně tak za 2.měsíce další IVF.
@martina_z Dneska samé špatné zprávy ach jo, ten únor bílý prý pole sílý, ale co se týká pole úrodného, tak nic moc ☹ To je teda měsíc.

lenkacar
21. únor 2011

já si počkam až to bude všude štěbetat a listy zelenat a snad se taky nějakýho štěbetálka dočkam

antoa
21. únor 2011

@martina_z nikde jsem s tím nebyla, postupně to ustává, manželovi jsem zakázala cucat, aby laktaci nepodporoval 😀 😀 😀
z toho rozmražení mám také strach, jenže u nás to je poslední možnost po 3IVF. ☹ , ale jak píšeš, lepší ted než potom, ale....člověk se na něco těší, k něčemu se upíná a pak se to nekoná ☹
@vera5 tak to se třeba budeme za 2 měsíce potkávat 😉

petapal
21. únor 2011

@vera5 😖 to je m moc lito,že to nevyslo. Ja dnes byla na odberu vajiček tak jsem je pry překvapila a melaa jich 22 z toho jich bude tak 14 zitra zas zavolam jak se co ss nima deje dal a reknou co a kdy bude transfer

lenkacar
21. únor 2011

@petapal neke tolik? tak pěkně pij a odpočívej

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru