Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

vera5
22. únor 2011

Holky tak jsem to tu pročetla, myslíte si, že by mi dali při tom ultrazvukovém vyšetření kontrastní látkou, anestezii?Kurňa nikdo mi neřekl, že to bude mučení ☹

ejviska
22. únor 2011

@vera5 ja kdyz o tom hledala info, tak tam byly takove ty kecy, jak to neboli..bla bla, a bylo tam, ze na pozadani i v narkoze. Ale pokud vis, kam na to pujdes, tak neni nic jednodussiho, nez si tam zavolat a zjistit to primo na miste. Reknes, ze mas z toho desny strach ( ne ze holky rikaly, ze to boli 😀 😀 😀 😀 😉 )

ejviska
22. únor 2011

@mv ja uz mam toho plozeni plne zuby, asi jak psala lenka 🙂
Ted resim mailama s dr., jestli pred 2.ivf dodelat nejaka vysetreni a uz se mi to ani nechce resit..

petapal
22. únor 2011

holky dneska jsem volala v 10h do Caru a mame 8dobře vyvíjecch embryji v patek v 9.45h jdu na vloženi jupi moc se tesim . Dneska se taky valim bricho boli sice min ,ael boli me v krku tak dnes jste udelam odpočinkoy den.

petapal
22. únor 2011

dneska jsem tam volala mame 8dobře vyvíjejicich embryjek v patek v 9.45h jdu na transfer. jupi

olasek
22. únor 2011

@mv jj, u mě je to stejné,....taky reaguju na stimulku líně takže i za těch pár folíků můžu být rada.... 😉

sponiarka
22. únor 2011

@petapal ahoj tak držím palečky a hodně štěstí na pátek.Já včera začka lepit náplast estrahexal tak jsem zvědavá příští týden ve čtvrtek jdu na kontrolu.

petapal
22. únor 2011

@olasek ja jsem taky moc nereagovala furt mi zvedai a pridavali hormony a rikali,že mam tak na kazde strane 6 -7 foliků a včera mi po OPU rekli,že jse je mile prekvapila pry kolik myslim,že jich bylo. mela jsem jich 22 z toho 14 dobrych a dneska jich je 8dobre vyvíjejicih

petapal
22. únor 2011

@sponiarka a to pak půjdes už taky na vloženi ja ty naplasti nemela tak nevm

martina_z
22. únor 2011

Trochu oblbla jsem byla, ale mne vsechny leky blbe zabiraji. Brufac mi nepomohl nikdy ani na rozbity koleno. To vite, videli, ze mam intelektualne narocnou profesi, tak si nechteli vzit na triko, ze zblbnu 😀 Ale priste budu pro zblbnuti, protoze blbci mivaji vetsinou hodne deti a vubec se jim dobre zije 😀

sponiarka
22. únor 2011

@petapal no jo to je příprava před KET

lenkacar
22. únor 2011

@petapal no vidíš jaký máte šikovný embrouše 😉

lenkacar
22. únor 2011

@martina_z mě brufen nepomáhá nikdy 😝 kdybych jich sežrala vagon

petapal
22. únor 2011

aha kolik mate mrazačků a kolik jich budete vkladat.

sponiarka
22. únor 2011

máme dva budeme vkládat jen jeden Dr.mi nedoporočuje dva jsem po operaci

petapal
22. únor 2011

@lenkacar no hlavne at se ukazou v brisku od ztira začnu vkladat tamto vis co jak jsi mi to psala od C holky me to neda a musim jit aspon trosku zklidit ja se nemůžu valet a pritom vedet ,že musim zehlit a jine veci tak aspon chvili a pak zapluju se potit s miminkama v brisku budu pak totiž opatrnejsi tak at se mi to vse zbytečne nehromadi.

petapal
22. únor 2011

@sponiarka aha tak to ju tak at je vse hlavne v poradku

olasek
22. únor 2011

@petapal tak to je paráda!! Moc pěkná úrodička. Držím pěsti, aby to klaplo!!!
@martina_z tak to jsi na to kápla...většinou to tak fakt je 😀 😀 😀

lenkacar
22. únor 2011

@petapal no jasně udělej si co máš a potom 2dny klid 😉

martina_z
22. únor 2011

@petapal Tak vidis, vsechno vypada dobre a drzime Ti palce jako o zivot 😉
@lenkacar Po Brufaci mi akorat tak tece krev z nosu, kdyz jich snim moc 😀 Ale ze by mi nekdy pomohl, to se nestalo.

lenkacar
22. únor 2011

@martina_z já jednou sežrala v práci 4 a byla jsem po něm akorát sfetlá a bylo mi zle od žaludku ,ale že by mě něco přestalo bolet ,to jako ne ..asi jsem nějaká divná

missbosorka
22. únor 2011

Ahoj, tak jsem se konecne probrala, usnula jsem az v pet rano, jsem jak kdyz mi nekdo dal palici do hlavy. Diky všem za podporu a přijetí. Zitra me ceka cisteni a pak se budu snazit myslet pozitivne. Nejhorsi je totiz to zklamani z ty kratky moznosti byt mamou.Po tolika letech (letos mi bude 33) to bylo poprve. Ale na druhou stranu si uvedomuji, ze kdyz priroda tomu nechtela, tak zakrocila brzy. Navic utrous u me vytvari pocit falesny brezosti, nebo jak bych to napsala. Velky bricho, velky prsa, ktera bolej a pritom.... nic. Musim se dat do kupy nejen psychicky, ale i fyzicky. At uz je ctvrtek.........

lenkacar
22. únor 2011

@missbosorka 😵 po tý revizi ti už bude líp

martinkka
22. únor 2011

@missbosorka čekání na revizi je snad to nejhorší 😒 přeju hodně síly

missbosorka
22. únor 2011

@lenkacar @martinkka díky oběma
@lenkacar můžu se zeptat, též trpím alergii, od května do zaří jsem uplně hotova, jen díky praškům a stříkání do nosu "přežívám". Jak by se to dalo řešit v těhotenství, homeopatika??? díky

lenkacar
22. únor 2011

@missbosorka no mě nechala foukačku..ale já to schválně vysadila a chci to zkusit bez toho ..takže sama nevim

martina_z
22. únor 2011

@missbosorka Revizi mas ve ctvrtek? Tento tyden teda fakt zacal vyslovene dobre ☹ Drz se a neboj se. Kdyz telo jednou otehotnelo, bude si to pamatovat.

Co se tyce alergie, tak asi budou nejaky prasky, co se muzou i v tehu. Ja mam astma a lehkou obstrukci prudusek a doktorka mi napsala prasky, ktere muzou i tehotne. @lenkacar Zase jsem zacala leky proti astmatu uzivat. Ted jak je smog a venku mraz, tak se skoro dusim a uz se to neda zvladat. Pro me je to horsi nez pyl.

missbosorka
22. únor 2011

@lenkacar taky mi rikala, ze foukacka se muze, jen prasky ne...... ale bez toho si to vazne neumim predstavit

lenkacar
22. únor 2011

@missbosorka no já to chci zkusit ,mě řekla ,že když už musim foukat ,že nejlepší je jenom ten jednorázovej kuwa jak se to jmenuje 😠

martinkka
22. únor 2011

@lenkacar je vidět, že na tebe ty narkózy fakt působí 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru