Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martinkka
23. únor 2011

@missbosorka taky si myslim, že jsou určitý věci daný "podle tabulek" a to by snad mělo být jasný a všude stejný...nevim, jaký moc velký vliv prolaktin má, ale laicky si myslím, že když je něco mimo určený meze, tak to není v pořádku a mělo by se s tím něco dělat...ta kamarádka, když byla na genetice, tak se jí tam ptala doktorka, jestli má všechno v pořádku, tak řekla, že má jen vyšší prolaktin a doktorka jí řekla, tak to je v pořádku, na to vám dali určitě léky

jolcap
23. únor 2011

@martinkka a někdy jim vypálí rybník,myslím příroda

martinkka
23. únor 2011

@missbosorka jo? mně řikala pani z Českýho Těšína, že má spostu známých v Polsku a že když tam jdou do nějakýho centra pro léčbu neplodnosti, tak je pošlou první po všech vyšetřeních včetně imuna, genetiky a mimo jiné i k psychologovi, tak si myslim, že tam IVF mají

martinkka
23. únor 2011

@jolcap teď naposledy mi řikal doktor, že měl pacientku po několika IUI a 3 IVF - všechno bez úspěch a šance na přirozený otěhotnění téměř nulový a že mu řekla, že si dá chvíli pauzu, než půjdou do 4. IVF a za měsíc přišla, že otěhotněla přirozeně 🙂

missbosorka
23. únor 2011

@martinkka fakt se "smeju"

Kde mame Lenku, doufam, ze neni uplne otravena......

martinkka
23. únor 2011

@missbosorka tak nevim, jak to tam je 😒

missbosorka
23. únor 2011

@martinkka nedavno jsem o tom sledovala reportaz a rikala si, proboha, jeste, ze tam neziju...... tak ted teda nevim, ale to je jedno, my tam nejsme 🙂

monnn
23. únor 2011

@jolcap @martinkka holky dík,mě by to ani nenapadlo se o to zajímat,ale najiný diskuzce se tam jedna ptala a odpověd byla,že asi 3mě,ale mě to přišlo dlouhý- vžyt to není operace a taky si myslím,že by mě na to má Dr. upozornila -aspon doufám 😕

jolcap
23. únor 2011

@martinkka mužskej má kámoše, co podnikli všechny placený IVF při posledním manželka málem umřela nějak se podcenil OHSS a tak se na to vyprdli, že nechce aby kvůli touze po dítku umžela požádali si o adpoci a tři měsíce po tom co dostali Natálku otěhotněla a mají ted chlapečka, takže zázraky se dějí

martinkka
23. únor 2011

@missbosorka naštěstí 🙂

jolcap
23. únor 2011

@monnn nemám to sice nastudovaný,ale asi by ti řekli že musíš počka a vzpomínám si kámoška měla hysterku mezi vánocema a na konci ledna už stimulovala

martinkka
23. únor 2011

@monnn neni to operace, nemáš žádný řez, spíš ti to tam "prošťournou" nebo jak se mam vyjádřit, tak je pak asi lepší, jít do dalšího pokusu co nejdřív 🙂

missbosorka
23. únor 2011

@martinkka "smala" jsem se jak rikala doktorka, ze ji na to leci, a oni ji neleci

martinkka
23. únor 2011

@jolcap taky jsem slyšela případy, kdy si pár požádal o adopci a najednou se zadařilo 🙂 asi v takovým případě hodně sehraje psychika

jolcap
23. únor 2011

@martinkka
@monnn jo to mi říkala sestřička, že to pročistí nějakým roztokem a někdy se stane že otěhotníš, protože je tam vygruntováno

martinkka
23. únor 2011

@missbosorka no právě, tak si myslim, že to v tom jejim CARu podceňují

monnn
23. únor 2011

@martinkka no právě není to žádnej řez,tak proč mít pauzu,že jo?
@jolcap tak to je fajn
holky dík 😉

martinkka
23. únor 2011

@jolcap přesně tak jsem to myslela 😀

jolcap
23. únor 2011

@martinkka když mě odváželi ze sálu tak mi tohle říkal pan doktor je to o psychice

missbosorka
23. únor 2011

@monn asi uplne stupid dotaz, proc je pred ivf potreba laparoskopie? Mam tucha, ze mi doktor rekl, ze ho pri ivf pruchodnost vajecniku nezajima...

martinkka
23. únor 2011

@jolcap na druhou stranu někdy ani ta psychika nepomůže...a já neumim vypnout a nemyslet na to

monnn
23. únor 2011

@jolcap to je sice hezký,že to pročistí a pak můžeš přirozeně,ale u nás ne my máme PGD 😒

jolcap
23. únor 2011

@martinkka to já taky ne a když si myslím že jo tak se mi o tom v noci zdá

jolcap
23. únor 2011

@monnn jen mi vysvětli tu zkratku

martinkka
23. únor 2011

@missbosorka já jsem byla na hysteroskopii a hydrolaparoskopii nebo jak se to píše 😀 a doktor mi vysvětlil, že tím zkontrolují dělohu, jestli tam třeba nemam nějaký srůsty, průchodnost vejcovodů, kterou sice při IVF nepotřebujou, ale prý kdyby byly neprůchodný a byl by v nich třeba nějaký zánět, tak je daleko lepší je odstranit, protože tam dělají neplechu a ještě kontrolovali vaječníky, že se prý někdy stane, že je tam třeba zánět, který nemá ani žádný příznaky, ale produkuje patologický látky, který by to embryjko mohly zabít ... uffff, to jsou vyčerpávající informace 😀

monnn
23. únor 2011

@jolcap PGD preimplantační genetická diagnostika 😉

martinkka
23. únor 2011

@jolcap taky si obšas myslim, že na to nemyslim a pak se mi o tom zdá 🙂 je vidě, že podvědomí prostě neoblbnu

missbosorka
23. únor 2011

@martinkka a ja Ti za ne dekuju 🙂

jolcap
23. únor 2011

@monnn tak dám k dobru náš důvod IVF, ten zněl neschopnost pohlavního styku

martinkka
23. únor 2011

@jolcap to byl oficiální důvod nebo faktický?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru