Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martina_z
24. únor 2011

Po ET to bylo krasny, vedela jsem, ze mam emrya uvnitr...3. den po ET me rozbolela prsa jak me jeste nikdy nebolela a trvalo to jeste 2 dny. Behem toho me taky pichalo v podbrisku. 6. den po ET uz zacala bolest prsou slabnout a 7. den po ET jsem necitila nic. A zacala jsem tusit, ze je neco spatne. Dostala jsem to 12. den po ET ☹

olasek
24. únor 2011

@martina_z to mě moc mrzí....jak je to dlouho? Ty prsa jsou určitě z Utroše, mám to téměř každý měsíc z hormonů....takže uvidíme... Kdy bude u vás další pokus? Možná jsi to tu už psala tak se omlouvám...

jolcap
24. únor 2011

@olasek ahojky, já si zakazuju myslet na to,co všechno se může stát protože to bychom neměli děti vůbec, jen mě štve jak se pozoruju,ale podle toho co jsem tady od různých holek zjistila, tak každá reaguje jinak univerzální recept neexistuje, to že jednu bolej prsa a druhou břcho je fakt individuální, protože kdybychom otěhotněly přirozeně v týhle fázi bychom necítili nic

martina_z
24. únor 2011

Jolca ma pravdu, u kazde je to jinak.

Je to mesic, pak jsem hned chtela do KETu, ale bohuzel. Dalsi stimulku muzu mit az v kvetnu, ale jeste nevim, jestli si nedam tu pauzu vetsi. Chci taky zacit zit zase trochu normalne, jinak me to cele znici. Uvidim po dovolene, jak se budu psychicky citit.

olasek
24. únor 2011

@jolcap s tím naprosto souhlasím....takže si počkáme na výsledek a nebudeme se trápit už předem 😉 Moc nám držím pěsti!! 😵

olasek
24. únor 2011

@martina_z chápu...odpočinek je důležitý...Však si užíjte nějakou pěknou dovču. Taky jsme byli s manželem v lednu na dovče a bylo to moc fajn...brala jsem antikoncepci jako přípravu takže jsem na mimi vůbec nemyslela a i ten sex byl konečně po dlouhý době přirozený a moooc příjemný

jolcap
24. únor 2011

@olasek taky si říkám, že to čekání na výsledek je nejhhorší a těch šťastných je víc si myslím, ale na druhou stranu jsou i takové co testují od 6.dne a pozitivně a to je pro ty slabší nátury náročné

martina_z
24. únor 2011

Nam hodne prospela pauza pred OPU a po ET. Predtim to taky bylo fajn, ale ted zase jeste lepsi. A na dovolene je sex vzdycky uplne super! 🙂 Kde jste byli v lednu?

jolcap
24. únor 2011

@martina_z já s epřznám občas si myslím, že to že budu mít mimi připadá z kategorie ufo, už jsem si myslela,že můj život skončil než jsem poznala chlapa

martina_z
24. únor 2011

Jako UFO mi to prijde taky, nedokazu si vubec predstavit, ze bych nekdy mohla otehotnet. Vnitrne samo verim, jinak bych do IVF nesla, ale je to pro me tak nedosazitelny cil, ze je to nad moje chapani 😀

olasek
24. únor 2011

tak je to celé trochu sci-fi 😉 ale takových věcí už v mým životě bylo a pak se ty věci opravdu děly takže věřím, že snad i tohle jednou příjde....občas si říkám, že jsem si svoje štěstí už vybrala tím, že mám tak skvělýho chlapa, ale budu doufat, že štěstí se násobí jiným štěstím 😵
@martina_z v lednu jsme byli ve Venezuele. Byla to parádička a hlavně telíčkoooo!!!

martina_z
24. únor 2011

@olasek A jsou do Venezuely potrebne nejake specialni leky? Jizni Amerika me taky hodne laka. No, to si prave taky rikam, ze jsem si stesti uz mozna vybrala. A i na toho perfektniho chlapa jsem cekala docela dlouho - proto jsem se zacala snazit i relativne pozde.

olasek
24. únor 2011

@martina_z ne, nejsou, ani očkování. Ale je dobré nechat si s sebou napsat od doktorky Ercefuryl - to je jediný náš lék, který zabírá na exotické průjmíky. Jinak taky lze koupit pak nějaký jejich preparát přímo na místě ( něco jako je Antinal v Egyptě ). Být tebou bych spíš letěla na Kubu. Lidé si ji hodně chválili a říkali, že je to lepší než Venezuela a hlavně tam není taková kriminalita.

antoa
24. únor 2011

Ahoj holky, pěkně jste se rozkecaly a také jste mě pěkně pobavily, ale nejvíce ten odběrovej kelímek s dvojitým víčkem 😀 😀 😀

jolcap
24. únor 2011

@antoa jo byla tady legranda a to je lék smát se,trochu jsme se pobavily na účet našich drahých polloviček i když si jich za to co musí udlěat vážíme

antoa
24. únor 2011

@jolcap trochu ty naše chlapce lituji, ten můj si vždy bere odběrovou nádobku a jde na wc. V odběrové místnosti jsme byli jednou a při představě kolik je tam rozstříkanejch děcek na zdech tam nechodíme. Nejvíce potupné je, že odběrová místnost je u vrátnice a venku před budovou stojí fronta chlapů s nádobkama a čekaj jak jeden dostříká. Fakt je lituju, my jsme přeci jen zvyklé....

jolcap
24. únor 2011

@antoa tak u nás je to jiné, odběrová místnost je ve druhém patře a sestra tam každýho chlapa odvede sama když jí volají z laborky že už mají vzorek

missbosorka
24. únor 2011

ahoj holky

jolcap
24. únor 2011
missbosorka
24. únor 2011

@jolcap ty jsi tady vcera tu peknou diskusi pekne rozpoutala 🙂

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka myslím, že jsem se apson všechny zasmály odreagovaly a bylo nám fajn, nebo ne

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap jo jo, ja jsem to reprodukovala svymu chlapovi uz vcera a pobavil se tez

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka ten můj už si zvykl, že se tady nezřízeně chechtám a nejednou nám zavdal i důvod se chechtat, jeho nápady mě dostávaj

missbosorka
24. únor 2011

Po tom zklamani, kdyz to nevyslo, smutku a zoufalstvi moje dalsi myslenka byla, aby to neznicilo nas vztah, protoze ja chci dite s nim. Tento prvni neuspech nas semknul, on ke mne vzhlizi jak jsem statecna a mozna me ma radsi, ale zaroven se trochu bojim budoucnosti... jestli mi rozumite. Protoze vim, ze D. dite chce, prakticky se o nej snazime od zacatku naseho seznameni, resp. ziti, protoze jsme spolu chodily uz predtim v puberte 2 x 🙂))))

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka na to mám názor chlapy opouští ženský i když s nima mají děti, tohle je zase jen o kvalitách toho partnera je jedno chlap nebo ženská, já zase zažila že tu mojí opičku její tatínek nechtěl a jediný co ho zajímalo kolik budu chtít na alimeńtech

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap to mas pravdu, uz nad tim premyslet nebudu 🙂

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka tohle ty dva bud stmelí nebo se na vše vykašlou
jinak asi přečtu celou knihovnu když budu doma

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap ja jdu uklizet, mam tady na muj vkus dost bordel 🙂)) to me dost uklidnuje, resp. nemyslim na nic jineho

jolcap
24. únor 2011

@missbosorka tak zaskoč k nám potřebuju vyžehlit,ale nechce se mi u toho stát 😀

missbosorka
24. únor 2011

@jolcap tak na zehleni jsem nesahla presne naposled pred et................ takze mam toho tady jak ... ale to radeji 2 x vytřu

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru