Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

lenkacar
6. bře 2011

@olasek teda jak píšeš o té švagrové ,to je naprostá hrůza 😲 ,leze mi mráz po zádech ..já doted dělala kobližky a vy jste zatim všechny utekly

lenkacar
6. bře 2011

ty magické datumy jsou dost dobré ..ale víte co ,prcek vám na to prdí .. 😀 😝 vyleze si až to bude třeba 13pátek 😀 😝 😀 😀 😝 ale nejlepší byl ten rok 2111,jen aby v tý době nebyli všici ze zkumavky .. a o nás se bude mluvit jako o průkopnicích a naše data budou v muzeu 😀 😝

lenkacar
6. bře 2011

tuhle jak byl ten film o těch klonech ,bych se nedivila ,kdyby to zanedlouho tak bylo ,že si lidi budou pěstovat klony a pak si z nich prostě veme alkoholik ,nová játra,diabetik slinivku ,oči a palce u nohou .. 😕 neslyšící novýho hlemýždě a kovadlinku 😕 a někdo si od klona nechá porodit děcko 😕 třeba je to fakt jako z verneovkama a jednou se to stane ..ale bylo to dosti nechutné

lenkacar
6. bře 2011

tak jsem takhle na večír zavoněla celý panelák koblihama,doufám ,že se mi sem někdo žravej nevloupe 😕 jako kdyby mě znásilnil to by mě nevadilo ,ale jako kdyby mě sežral ten tác koblih to by mě jako nasral 😲 😀 😝

lenkacar
6. bře 2011

tak to bylo na závěr dne pár monologů ,když jsem se vám nevěnovala a přeji všem krásnou dobrou noc a erotické sny ..

martina_z
6. bře 2011

@lenkacar Mozna bude 30 let stacit a IVF bude v podstate norma. Hlavne s chlapama je to blby...

A delala jsi koblizky "obliz prst"? Mne to vzdycky znelo strasne uchylne, jako koblizky "vyliz p.del" 😀

jezulicka
7. bře 2011

@jolcap ahojky tak to tu čtu o čem jste kecali a ty jsi těhotná přesně 4+4tt..mám na to kalkulačku... 😀

jolcap
7. bře 2011

@jezulicka díky za upřesnění,tak jsem se zbavila chlapa nasral se a šel ven aspoň je tady klid, už mě nebaví slyšet desetkrát zprávy na čt24 a jak jsem to zvládla spadl net tak to nevydržel psychicky

monisek34
7. bře 2011

@lenkacar Ahojky, tak jsem se semka včera nedostala.Jak se máte? 😉

jezulicka
7. bře 2011

@jolcap dnes je nějaká erupce na slunci já se taky zhádala...zase doplácíme za elektřinu to je hnus...svině to zase zvedli a už je to tady...ještě se děsím co příjde za teplo a teplou vodu... ☹ ach jo pořád jen samé placení... 😲

misi.21
autor
7. bře 2011

Ahoj holky,tak jdu na vás po dlouhé době mrknout,jakpak se máte?? Nějaké novinky?? Nedočítám a jelikož si nepamatuju co jsem přečetla naposledy,tak by to bylo na dlouho. 😀
Kouká,že už vás tady moc neznám,samé nové tváře 🙂

jolcap
7. bře 2011

@jezulicka chlap je ted doma a už mě nasírá jak pořád přepíná telku, takže dneska jsem vypěnila a jak jsem zjistila udělala jsem dobře štípe dříví je v pohodě a já si trochu poklidila,hodila pračku. jo tyhle věci el,plyn a tak mě serou nemáš šanci jít k někomu levnějšímu a bez elektřiny to nejde je to monopol a my jsme rukojmí

jezulicka
7. bře 2011

@jolcap přesně jak píšeš....a jak se jinak cítíš?už máš nějaké příznaky?chutě? 😀

jolcap
7. bře 2011

@jezulicka no nemusím sladký ani čokoládu a moc mi nejede kafe,ale jinak ještě ne to je brzo to tak za týden

monisek34
7. bře 2011

@jolcap Ahojky .Na Ivf jsem byla 18.2.Takže teďka to budou pomalu 3 neděle.Bylo úspěšné.A Ty?

jolcap
7. bře 2011

@monisek34 já měla ten den ET, takže jsme nastejno a podle krve bylo úspěšné doufám,že všechno klapne a v listopadu si pochovám svoje mimi

monisek34
7. bře 2011

Tak to gratuluji. 🙂 Taky v to doufám.A měli jste kolikátý pokus?Máš už nějaké děti?Já mám z prvního pokusu IVf dcerku 2 roky a 7 měsíců.

jezulicka
7. bře 2011

@jolcap TO JÁ ZE ZAČÁTKU TAKY NEMUSELA,sladké vůbec,ani jogurty jen sem ujížděla na kyselém zelí a řepě..pak se to změnilo otočilo zelí ani vidět a jen ujíždím ted na jogurtech a sladkém...to je zajímavý jak se ty chutě mění.. 😀

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 gratuluji k úspěchu jen tak dál... 🙂

monisek34
7. bře 2011

@jolcap Gratuluji. 🙂 Taky v to doufám.

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka děkuji moc. Taky těhule? 😉

kamcatkakoc
7. bře 2011

@monisek34 Gratulujůůůůůů 😀

jolcap
7. bře 2011

@monisek34 tak toje super to bude na podzim miminek, někde říkali že tenhle rok bude plodnej

jolcap
7. bře 2011

@jezulicka já jedu na okurkách,ale vždycky mi nejelo kafe a to bude asi stejný

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 jojo taky těhule už 23tt..

jezulicka
7. bře 2011

@monisek34 a vidím, že ty už čekáš druhé

monisek34
7. bře 2011

@kamcatkakoc děkuji a Ty taky?

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka tak to je už více než polovina za sebou,super! 🙂

monisek34
7. bře 2011

@jezulicka ano druhé.Mám dcerku 2 rky a 7 měsíců.Takový čertík to je 😲 A Ty první? 😉

kamcatkakoc
7. bře 2011

@monisek34 No zatím to nemám potvrzené z krve, to budu mít zítra, ale dělala jsem si testy od soboty a po každé tam byl duch a trošilinku sílí 😵 . Byla jsem na IUI... 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru