Těhotné i netěhotné po IVF

misi.21
19. led 2011

Tak šup sem holky,všechny jste vítány... 🙂

martina_z
2. bře 2011

Olasku, udelej si necim radost. Nejlepe tim, co bys jako tehule nemohla. My napriklad skoncili v sushi baru a vecer jsem si dala dobry plisnovy syr. Taky jsem si koupila tricko a dve nove knizky. A naplanovala dovolenou 🙂

martina_z
2. bře 2011

@jolcap Panbuh asi vi co dela 😀 A nebo huli hodne silnej matros...

jolcap
2. bře 2011

@martina_z jo přesně asi to druhý, nechápu to a nejsem sama, tady je tolik touhy po mimiískách,že když pak vidíš co dokážou rodiče dítkám udělat nechápeš

jolcap
2. bře 2011

@martina_z já bych asi sáhla po něčem ostřejším sice to nevyřeší nic,ale bylo by mi fajn, když se to při iui nepovedlo tak než do breku jsem byla nasraná

martina_z
2. bře 2011

@jolcap Alkohol az v dalsi fazi: kdyz mas vztek nebo jsi otupela, tak je to dobry. Ale pokud je clovek zlomeny, tak alkohol spis uskodi.

Zrovna dneska bych si nejake dobre cervene dala. Ale boli me v krku, tak si dam spis dobrej zazvorovej caj.

sponiarka
2. bře 2011

ahoj tak to konečně uteklo zítra jdu na kontrolu jestli sliznice roste měla bych jít na druhý KET tak jsem zvědavá jak dopadnu.

lenkacar
2. bře 2011

@sponiarka a kdypak?

mv
2. bře 2011

@olasek mě už je právě 37let ,manželovi ještě o pěkných pár let více... 😀 a jednoho puberťáka už máme, tak i proto to zatím oddaluju a čekám asi na přirozený zázrak, 😒 je mi jasné, že u nás nehrazené pokusy nehrozí.pokud se prostě na ty 3 nezadaří, tak končíme a počkáme si na vnoučata...
jsem se domluvila dnes s gynekologem prozatím na hysteroskopii, laparku jsem ho zatím neukecala,ale alespoň něco.
a hodně mě potěšil s těma lázněma,mám si to začít vyběhávat a myslí, že by to měli schválit.prý mi to říkal už dávno...
takže se objednám na hystero a oběhám lázně,sice nevím, co řeknu v práci, ale to teď neřeším.takže zatím v létě, podzimu z dalšího IVF nic nebude, šla bych až po lázních.

manžel chce jet někam na prodlouženej víkend v březnu, tak koukám po nějakých pobytech blízko jeho milovaného Krumlova,asi nakonec Třeboň.

jolcap
2. bře 2011

@martina_z u mě to probíhá nejdřív vztek a pak ta lítost

olasek
2. bře 2011

@martina_z udělám, to se neboj...příští týden mám v plánu provětrat kreditku...sice to ničemu nepomůže, ale na chvíli to dokáže způsobit závratný otřes endorfínů v krvi 😉
@jolcap je to jak říkáš...hýčkej si svého drobečka...moc závidím! ...a samozřejmě přeju!
@mv tak super, že ty lázně výjdou, to je paráda! Odpočineš tělu a pak vzhůru do pokusu!

mv
2. bře 2011

@olasek tka snad to ztracený úplně ta šance není, to by mě to snad nenechal vyběhávat.jo, docela bych byla i ráda, i když mm se na to moc netváří, že prý měsíc bude truchlit beze mne 😀 .je fakt, že za 20 let, co jsme spolu jsme nejvíce byli od sebe týden.
já si udělala radost minulý týden koženou bundičkou, ke které jsem ale další den nutně 😀 potřebovala nové botky a kabelku na jaro a pak doma manželovi jen předala účty, vypadal, že mě obzvláště miluje.... 😀
😀 😀 jo, a pomohlo to.... 😉

mv
2. bře 2011

@martina_ zázvorovej čaj mě pobavil, doufám, že ho neděláš jak já.... 😀

jolcap
2. bře 2011

holky já taky drahouškovi dneska udělala radost koupila jsem si holínky jasně zelený v decathlonu, musejí být trochu stylové
Oli ještě není vyhráno zrovna jsem to říkala v práci,že tohle není normální místo,aby jsi byla veselá a šťastná tak se nervuješ a ty nervy neskončí dokud nebudeš mít dítko v náruči, pamatuju si jak jsem si užívala těhu se zuzkou bylo to jiný a když si představím, že jsem se v 19.týdnu sebrala busem do španělska tak si ted připadám jako cvok

mv
2. bře 2011

@jolcap jo, jo, já čekala kluka ve 22 letech, takže ještě telátko, co si moc nepřipouštělo, internet nebyl a prožila jsem si krásné těhu.
docela mě mrzí, že dneska už by to tak ani náhodou nebylo.Hlavně po MA bych se stejně bála každého dne a může si člověk říkat 100X, že to tak být nemá, ale to už mi nikdo neodpáře.
Každopádně ten krok // je důležitý a bez něj to nejde, tak je moc dobře, že už ho máš za sebou.

jolcap
2. bře 2011

@mv já si info o těhu vyslechla na své 25 narozeniny a jak říkáš nic mě nestresovalo, jen jsem se těšila na mimi
ted pomalu při každým blbým pocitu běžím na záchod jestli se něco neděje, ráno v pět vstanu a přemýšlím,co budu dělat když to třeba zamlkne kdysi by mě nic nenapadlo a je fakt,že když tady slyšíš co vše se může stát a já mám strach že když mi bude 40 tak moc šancí nebude

sponiarka
2. bře 2011

@lenkacar to ještě nevím zítra mi řeknou víc

lenkacar
2. bře 2011

@sponiarka mě v pátek

lenkacar
2. bře 2011

@jolcap stejně nic nevymyslíš holči..užívej každého dne kdy doufáš v zázrak

mv
2. bře 2011

@jolcap jo ,jo, ten telecí věk u mě a bez internetový čas měl v tomhle něco do sebe... 😀
neboj, bude určitě vše v pořádku 😉

mv
2. bře 2011

@lenkacar jako, že v pátek už budeš vědět, kdy bude KET?

lenkacar
2. bře 2011

@mv snad ano .. a jestli s léky a nebo bez

jolcap
2. bře 2011

@lenkacar snažím se, ale je mi smutno když se mám radovat a jiní truchlí

mv
2. bře 2011

@jolcap neboj, ti co truchlí se radujou s tebou.
😉
teda alespoň já to tak mám, mě vždy moc pomůže, když tady na koníku někdo otěhotní, o kom člověk ví, jak měl trnitou cestu,mě to fakt nabíjí energií na své vlastní někdy příště.
manžel to sice nachápe, ale je to tak.

jolcap
2. bře 2011

@mv chlapy tohle nechápou a nerozumí tomu
víš mě je nějak líto,že někdo má tu cestu tak hodně trnitou, vím jak to myslíš
no právě jsem povečeřela utopence, mňam mňam

mv
2. bře 2011

@jolcap tak to holt je.já věřím, že se dočká každá, jen právě tu cestu k tomu má každá jinak dlouhou a trnitou...
já brambůrky s máslem, lučinou a pažitkou, to já miluju....sice pak mají další dny následky, ale to mě od nich neodradí... 😀

mv
2. bře 2011

@lenkacar já se ke KETu ani nedopracovala, tak ani nevím, že jsou možnosti s léky a bez..se tady člověk dozví..

monnn
2. bře 2011

holky tak vás tu pročítám a je to vše .....zrovna včera mi říkala kámoška jak by si to se mnou vymněnila 😔 kdyby to tak šlo 😨 ,je nečekaně těhu -její druhé,manža má už dvě děti s před.man.,bydlej u rodičů maj jeden pokoj a tak přemýšlí jak to vše zvládnou,jj výmněnu bych brala do pr...,nejhorší,ale je- aspon u mě,že sleduji děti kolem sebe(ve věku3let-to bych měla kdybych nepot.) a představuji si,že bych už měla takto velký dítko a ted určo budu v srpnu nakukovat na kočarky a přemýšlet,že jsem s kočárkem mohla trandit taky ☹

jolcap
2. bře 2011

@mv to musí být dobroučký, my máme zítra dojídací den, vaříme pro tchána (tchyně je v nem má prasečí chřipku) a od každýho něco zbylo tak aby se nevyhazovalo
tak v pátek mám jít na krev a bude jasno

mv
2. bře 2011

@monnn mě na termín, co bych bývala měla já porodila kolegyně v práci, tak to budu mít pořád na očích a budu vidět, jak by bývalo dítko bylo velké. ☹
a sousedka má dítě o týden mladší, takže super kombinace...

lenkacar
2. bře 2011

@jolcap ty se raduj..to ostatním pomůže

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru